U Njemačkoj rođene blizanke različitih rasa
Majka blizanki i njezin suprug, koji je porijeklom iz Nigerije, ostali su iznenađeni rođenjem curice bijele rase, koja će se zvati Leonie, nakon koje je rođena curica crne rase, Louisa.
Komentari 35
Miske kod mene je \"zastita rase i krvi\" u porodici. Ja nemam apsolutno nista protiv da cjeli svjet se toga ne pridrzava al moja porodica se drzi.
krive su \'klimatske promjene\' pitajte Vakulu!!!
Božija poruka !
Poživjele vas dvije nama :)
Nemogu Njemci sretniji bit kad im se melezi motaju po ulicama. Ovdje u Usa sve cvjeta gdje melezi zive.
Evo samo jedna slika od sinoc. Zaklecu se ako treba. Poredmene prolazi auto 50 mph gdje je granica 30 mph. Auto dimi masivno iz predjela motora. Jasno staje ulje nakapalo na auspuh pa se zapalilo i zpalilo kablove i koi ko zna sta drugo - auto gori dim je masivan. Stajem na benzinsku i razgovaram sa covjekom o tome. Odjednom taj auto sto masivno dimi i gori staje na benzinsku. Izlazi crnac tetoviran i drogiran i toci gorivo u auto koje gori. Treba zivit sa takvima daleko im kuca od moje.
Svaka cast na minusima. Primjetio sam ja davno daje hrvatska nacija vecinom sastavljena od glupana.
Hoce Njemice sa crncima jer je socijala u Njemackoj dobra ako dobiju dijete. U USA i danas rjetko koja bjela zena hoce sa njima jer nema socijale a ti melezi su najgori neradnici i problemi. Fina Amerika jos bih trebaoao i cnacku kopilad hranit.
Ovo Hrvatice daju minuse. Pravite djecu sa crncima ko vas drzi. Ja znam da su u mojoj porodici samo plave oci. Ja kad vidim zensku da prosipa pamet u tom pogledu ja ih jos i poticem. Tako se nacija porciscava.ava. To ce vam svaki bijeli Amerikanac rec u cetiri oka.
ovo nista nije cudno,kad je spavala sa bjelcem i crncem zajedno,a
Moj Leipzig, znam ga u dušu, kao i Dresden,Berlin, Weimar. Bolje je tim na slici da se odmah izsele u Nigeriju. Mladi Nijemci će opet uzeti palice u ruke pa \"vužgi\" po njima.
Fenomen U Njemačkoj rođene blizanke različitih rasa Piše: tri/VLM Ovaj \"tri\"o ne vidi povijest prije svog rođenja, što je žalosno... Takva se rođenja događaju češće nego netko želi priznati.. Čak ih ima i u Zagrebu, gdje je rođena tamnoputa djevojčica,ca, a nakon šoka i istrage roditelji su shvatili kako je jedan njihov daleki prethodnik imao ljubavnu sreću stamnoputom osobom te su ti geni \"izbili na površinu\" nekoliko generacija kasnije... No, za njihov brak u primitivnom okruženju bilo je kasno... Drugi događaj sasličnim porodom zboi se kad je njemačka supruga ispratila muža u zračnoj luci, a zatim odmah potražila sreću u zagrljaju tamnoputog ljubavnika.. nakon devet mjeseci rodila blizance, a svaki je imao drugog oca... Je li ova posegnula zasličnim zadovoljstvom pokazat će genetika... Ao njoj u ovom članku nema niti slova...
Dajte ne pišite gluposti - ovo će biti za 15-16 godina muškarci - imat će muško spolovilo među nogama... Sad pišite minuse, licemjeri i licemjerke... Ili izbrišite, kako vam drago... Muškog \"šovinizma\" ima po cijelom svijetu, dovoljno je samo bitiiti žensko pa više nisi osoba već predmet... Jesmo pokvareni do srži... Koga briga kako drugi žive i što rade? Pogledajte se u ogledalo pa zapitajte - jesam li ja otac djeteta koje spava u susjednoj sobi? Ili nemate muda priznati da ste samo hranitelj, a da je netko drugi, treći, stoti, napravio posao \"do kraja\"...
eh, kud je otišla arijevska rasa... unatoč tome broj pravih nijemaca opada, porast je radi doseljavanja. djeci želim puno sreće u životu, jer će im trebati. nego, zašto novine ne pišu o djeci muslimana? pa njih je više u njemačkoj nego crnačke djece... znate onu nostradamusovu, doći će dan kad će deva piti vodu s rajne...
vito, genijalce, o kakvim ti srecama u zagrljaju tamonoputog ljubavnika trabunjas? Pa zena je bijelkinja i UDANA JE ZA CRNCA, jedino sto je u ovom slucaju nevjerojatno je to da curice nisu mulatkinje, nego je jedna \"pokupila\" bijelu rasu, a druga crnu!!!!
Mama možda i nije bila iznenađena kao tata!!
Slične dvojke su se radjale i ranije. U Njemačkoj i drugdje u svijetu. Ono što je čudnije od dvojki iz Leipziga, je broj primitivaca koji se dočepao interneta i svakodnevno spama i trola, šireći neizdrživ smrad po forumima ! :(((( Blago Europi sa nama !!
freeman + Onako laički,a na osnovu iskustva,mogu reći da je genetika vrlo nepredvidiva.
Brakovi Dalmatinki i Zagoraca su već kompliciani, a kamoli imeđu europ.bijelaca i afričkih crnaca. Možda i nije bez vraga onaj zakon o \"zaštiti rase i krvi\". Osobno ga nebih prihvatio, ali u praksi- vidite i sami kud to vodi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije to nikakav fenomen, već jeb....e sa crncem i bjelcem, ili grupni sex.......