Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Fenomen
Povratak na članak

U Njemačkoj rođene blizanke različitih rasa

Majka blizanki i njezin suprug, koji je porijeklom iz Nigerije, ostali su iznenađeni rođenjem curice bijele rase, koja će se zvati Leonie, nakon koje je rođena curica crne rase, Louisa.

Komentari 35

LI
libero
07:05 04.01.2012.

Nije to nikakav fenomen, već jeb....e sa crncem i bjelcem, ili grupni sex.......

VL
ST
Startrack
16:11 04.01.2012.

Miske kod mene je \"zastita rase i krvi\" u porodici. Ja nemam apsolutno nista protiv da cjeli svjet se toga ne pridrzava al moja porodica se drzi.

VL
BA
balance
11:39 04.01.2012.

krive su \'klimatske promjene\' pitajte Vakulu!!!

VL
AR
ariesrevelator
22:16 03.01.2012.

Božija poruka !

VL
AR
ariesrevelator
22:16 03.01.2012.

Poživjele vas dvije nama :)

VL
ST
Startrack
22:26 03.01.2012.

Nemogu Njemci sretniji bit kad im se melezi motaju po ulicama. Ovdje u Usa sve cvjeta gdje melezi zive.

VL
ST
Startrack
22:41 03.01.2012.

Evo samo jedna slika od sinoc. Zaklecu se ako treba. Poredmene prolazi auto 50 mph gdje je granica 30 mph. Auto dimi masivno iz predjela motora. Jasno staje ulje nakapalo na auspuh pa se zapalilo i zpalilo kablove i koi ko zna sta drugo - auto gori dim je masivan. Stajem na benzinsku i razgovaram sa covjekom o tome. Odjednom taj auto sto masivno dimi i gori staje na benzinsku. Izlazi crnac tetoviran i drogiran i toci gorivo u auto koje gori. Treba zivit sa takvima daleko im kuca od moje.

VL
ST
Startrack
22:42 03.01.2012.

Svaka cast na minusima. Primjetio sam ja davno daje hrvatska nacija vecinom sastavljena od glupana.

VL
ST
Startrack
23:22 03.01.2012.

Hoce Njemice sa crncima jer je socijala u Njemackoj dobra ako dobiju dijete. U USA i danas rjetko koja bjela zena hoce sa njima jer nema socijale a ti melezi su najgori neradnici i problemi. Fina Amerika jos bih trebaoao i cnacku kopilad hranit.

VL
ST
Startrack
23:32 03.01.2012.

Ovo Hrvatice daju minuse. Pravite djecu sa crncima ko vas drzi. Ja znam da su u mojoj porodici samo plave oci. Ja kad vidim zensku da prosipa pamet u tom pogledu ja ih jos i poticem. Tako se nacija porciscava.ava. To ce vam svaki bijeli Amerikanac rec u cetiri oka.

VL
ST
stranac
00:04 04.01.2012.

ovo nista nije cudno,kad je spavala sa bjelcem i crncem zajedno,a

VL
M3
Miške 3
06:30 04.01.2012.

Moj Leipzig, znam ga u dušu, kao i Dresden,Berlin, Weimar. Bolje je tim na slici da se odmah izsele u Nigeriju. Mladi Nijemci će opet uzeti palice u ruke pa \"vužgi\" po njima.

VL
VI
Vito
06:46 04.01.2012.

Fenomen U Njemačkoj rođene blizanke različitih rasa Piše: tri/VLM Ovaj \"tri\"o ne vidi povijest prije svog rođenja, što je žalosno... Takva se rođenja događaju češće nego netko želi priznati.. Čak ih ima i u Zagrebu, gdje je rođena tamnoputa djevojčica,ca, a nakon šoka i istrage roditelji su shvatili kako je jedan njihov daleki prethodnik imao ljubavnu sreću stamnoputom osobom te su ti geni \"izbili na površinu\" nekoliko generacija kasnije... No, za njihov brak u primitivnom okruženju bilo je kasno... Drugi događaj sasličnim porodom zboi se kad je njemačka supruga ispratila muža u zračnoj luci, a zatim odmah potražila sreću u zagrljaju tamnoputog ljubavnika.. nakon devet mjeseci rodila blizance, a svaki je imao drugog oca... Je li ova posegnula zasličnim zadovoljstvom pokazat će genetika... Ao njoj u ovom članku nema niti slova...

VL
VI
Vito
06:54 04.01.2012.

Dajte ne pišite gluposti - ovo će biti za 15-16 godina muškarci - imat će muško spolovilo među nogama... Sad pišite minuse, licemjeri i licemjerke... Ili izbrišite, kako vam drago... Muškog \"šovinizma\" ima po cijelom svijetu, dovoljno je samo bitiiti žensko pa više nisi osoba već predmet... Jesmo pokvareni do srži... Koga briga kako drugi žive i što rade? Pogledajte se u ogledalo pa zapitajte - jesam li ja otac djeteta koje spava u susjednoj sobi? Ili nemate muda priznati da ste samo hranitelj, a da je netko drugi, treći, stoti, napravio posao \"do kraja\"...

VL
Avatar nekakav
nekakav
07:48 04.01.2012.

eh, kud je otišla arijevska rasa... unatoč tome broj pravih nijemaca opada, porast je radi doseljavanja. djeci želim puno sreće u životu, jer će im trebati. nego, zašto novine ne pišu o djeci muslimana? pa njih je više u njemačkoj nego crnačke djece... znate onu nostradamusovu, doći će dan kad će deva piti vodu s rajne...

VL
PE
Pegaz
08:07 04.01.2012.

vito, genijalce, o kakvim ti srecama u zagrljaju tamonoputog ljubavnika trabunjas? Pa zena je bijelkinja i UDANA JE ZA CRNCA, jedino sto je u ovom slucaju nevjerojatno je to da curice nisu mulatkinje, nego je jedna \"pokupila\" bijelu rasu, a druga crnu!!!!

VL
AU
Augustiner
08:13 04.01.2012.

Mama možda i nije bila iznenađena kao tata!!

VL
FR
Freeman
10:45 04.01.2012.

Slične dvojke su se radjale i ranije. U Njemačkoj i drugdje u svijetu. Ono što je čudnije od dvojki iz Leipziga, je broj primitivaca koji se dočepao interneta i svakodnevno spama i trola, šireći neizdrživ smrad po forumima ! :(((( Blago Europi sa nama !!

VL
VO
Vorosmart
11:02 04.01.2012.

freeman + Onako laički,a na osnovu iskustva,mogu reći da je genetika vrlo nepredvidiva.

VL
M3
Miške 3
12:49 04.01.2012.

Brakovi Dalmatinki i Zagoraca su već kompliciani, a kamoli imeđu europ.bijelaca i afričkih crnaca. Možda i nije bez vraga onaj zakon o \"zaštiti rase i krvi\". Osobno ga nebih prihvatio, ali u praksi- vidite i sami kud to vodi.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.