U IT sam uložio jer je to isključivo naša pamet i kreativnost
Gospodarsku i poreznu strategiju moramo ‘začavlati’ i proglasiti svetim pismom za sljedećih barem 25 godina. To će osigurati rast
Komentari 72
CRO moze da zivi od kokosiji jaja i drugi djelatnosti samo ako vole da rade samo, treba imati radni moral i znanje sa struku.
Auuu komentara i komentatora,napljuvali ste covjeka kojemu niste ni do koljena.Zloba,zavist i najvise glupost su najvazniji komentari.
O čemu pričamo, pogledajte reference Omega Software... da nema poslova sa državom Omega bi prdnula u rosu u jedan dan!!! Samo dokaz da je Škoro visoko pozicioniran HDZ-ovac!!!
evo vecernjak se svrstao, poceli su pumpat skoru...
je li to taj kandidat neonacista i dilera kokakina? ...
Ne znam kakav bi bio kao predsjednik, ali iz ovih izjava je očito da se ne smije petljati u ekonomiju. Ovo što zagovara je socijalizam: planska privreda i princip "sve će biti dobro, samo moramo imati prave ljude". Na žalost, Škoro, ljudi su takvi kakvi jesu, nego treba imati sustav koji ljudi ne mogu zlorabiti i onda možeš postaviti bilo koga.
Skoro nemoj se Bujanca osudenog dilera drzati....nisi ti taj nivo...netreba ti on imas ti tvoju karizmu....
Škoru za predsjednika !!!
Skoro srce hrvatsko narod je uz tebe
Škoro je daleko najpametniji i najbolji kandidat za predsjednika.
Skoro, da si se aktivirao u politici naprimjer kod Tomasicke i da si sproveo neke pametne kampanje i projekte onda bi znali kakav si znalac i politicar. Sigurno bih te jos vise cjenio. Ali ovako je predsjednica jedina dokazala da je politicki strucna, sposobna i medju najboljih 5 europskih politicara. Tako da bi neki eksperimenti sa osobom koja do sada u politici nije nista radila bili ludost.
Konačno alternative na hrvatskoj političkoj sceni. I to po prvi put ozbiljne. Moja prognoza: U drugi krug izbora za predsjednika RH idu Škoro i Kolakušić. Ako to toga ne dođe, onda, dragi sunarodnjaci, sami ste si krivi!
Škoro je pravi izbor za Hrvatsku, a ne čini mi se loš ni Kolakušić. Ove ostale kandidate smo gledali zadnjih 30. godina i vidimo što su i tko su. Zanimljivo je da svi tzv. političari i stranke pričaju kako predsjednikik navodno nema nikakve ovlasti a svim silama guraju svog kandidata.
Škoro je obrazovan i pošten i ima moj glas !
Ovo je doktur znanosti a ne nato tajnica ili magistar plenky, da im nije partiji ostali bi na puckoj skoli
Riješio si se kuma, riješi se još i Bujanca i evo i mene na glasanju
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Škoto je ljudina, domoljub na ponos svog naroda, za razliku od brojne komunjarske bagre. Tragedija za nas domoljube će biti ako budu konkurenti predsjednica i Škoro, ono što upravo planira komunjarska bagra. Divide et impera !