'U ime obitelji' traži zaštitu Željke Markić od napada medija
Zaštitu Željke Markić zatražili su od Hrvatskog helsinškog odbora za ljudska prava, Hrvatskog novinarskog društva, Hrvatskog društva novinara i publicista, Agencije za elektroničke medije i Pučke pravobraniteljice.
Komentari 139
Nekada su se po zidovima javnih WC-a nalazile poruke istog sadržaja kao i mnogi komentari na ovom postu. Jedina je razlika što su se ovdje komentatori potpisali kao na primjer "Heisenberg", "brod luđaka" (ovo je najilustrativniji naziv), "HariĐekson", "ivica48" i drugi. Sramotno i ružno!
S novcima zarađenim na kontracepcijskim sredstvima može si platiti odvjetnika. Ili da proda imanje na Šipanu po tržišnoj cijeni? Ima puno ljudi u Hrvatskoj kojima treba pružiti zaštitu - Željka Markić sigurno ne spada u ugroženu vrstu.
Sve je to maslo dvojice belzebula Matije Babica i zorangutana! Napisao sam da je cetnik Bora Jokic porijeklom iz Trnovca ispod Kozare u Bosni, zato braco Hrvati recimo JOK cetniku Jokicu jer nam ne treba Vukov recnik! Ovu informaciju yudexex je odbio objaviti dva puta, i pokazao svoje komunjarsko lice!
koja ste vi gamad..purgerska..ostavite zenu na miru pa nista vam necini osim sto iznosi misljenje koje ocito vama nije po volji pa bolesnici jedni..da mi je znati na sto se vi naslanjate koji je vas meritim...jedinas vam je ideologija na koju se naslanjate wc skoljka...
U Hrvatskoj je najljepše pljunuti na moralne osobe to je glavna disciplina sotonista kojima Hrvatska obiluje
Podrska gospodi Markic, i hvala za sve sto radi ....... Mediji su postali SDP-ovo sredstvo propagande, manipulacija i destabilizacije Hrvatske, sire mrznju, lazi i poluistine kojima stvaraju atmosfere linaca svih koji nisu SDP/SKH ideoloski obojeni..........vrijeme je da se ukljuce institucijecije drzave i konacno naprave reda .........
Koja orkestrirano i agresivno komentiranje protiv gospode Markic ........time se neki jedino i bave i jos bi da ih drzava placa.........
Kako su se dobro "organizovali" četnici, pederi i "antifašisti", pa kmeče: kmeee, kmeee, kmeee.......................
Baš mi je žao
mediji su najjače udbaško oružje i zato treba provesti lustraciju
Lijeva medijska falanga medijskom bukom zeli pluralizam misljenja svesti na partijsko jednoumlje .
Drzi se Zeljka! Predstavljas prave vrijednosti u ovom svijetu koji propada na ocigled sve dublje i dublje.
Srbima i ateistima smeta sve hrvatsko. Potrebno je dovršiti lustraciju komunista i ukinuti (poseban oprost) aboliciju za Srbe koji su ubijali u domovinskom ratu.
Napadaju je sa internacionalno etabliranim zaleđem left-wingersa koji su uzurpirali sve društvene grane. Takvi imaju pravo udarati i vrijeđati, a udarani i vrijeđani nemaju se pravo braniti". Krajnje je vrijeme razbiti tu paradigmu zla.
Haranga protiv Zeljke ne prestaje, zamislite rugaju se njezinom izgludu a nikad nisam cuo da laju na drugaricu tmicu paprikas, sataras koju bi covjek lakse preskocio nego obisao, a ima ih jos u HNSu i u SDPu koje nevaljaju ni za sapune! Kad bi sve zene na svijetu bile kao Zeljka nebi bilo ni vrijedjanja ni pobacaja a ni ratova, nebi nam trebala ni policija ni vojska! Ona je kost u grlu sotonama jer je uzorna vjernica i prava Hrvatica!
Ako ovo nije fasizam tako zvanih liberala, socijalista I ostalih kamelona neka samo dalje love one koji ce nesto uzvikati na stadionu, to je velika "opasnost".....
Napokon To se odnosi i na VL
Bravo gđo Markić! Imate široku podršku većine!
Koliko komunjara i četnika na ovom forumu! Mi se vidi kak bu trebala još jedna Oluja, ali tada do kraja!!!! Posle nebu više imal ko cviliti i cinkati!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ona koja širi mržnju traži zaštitu od istoga? Živte, robijo..