'U ime obitelji' traži zaštitu Željke Markić od napada medija
Zaštitu Željke Markić zatražili su od Hrvatskog helsinškog odbora za ljudska prava, Hrvatskog novinarskog društva, Hrvatskog društva novinara i publicista, Agencije za elektroničke medije i Pučke pravobraniteljice.
Komentari 139
A tko će Hrvatsku zaštititi od debele mješine, muzikaša i ostalih inkvizitora?
JA trazim zaštitu od vas! Gonite se u ... znate već što!
Markićko koju ti zaštitu tražiš jer govoriš neistine laži koji ovaj pošten narod ne zaslužuje dosta nam ustaša takvih ljigavih kao što si ti fuj----------
Tko normalne ljude može zaštiti od Markićkinog ekstremizma i njezine bizarne udruge?
U ime mnogih obitelji javno tražimo zaštitu od gospođe Markić !!!
Željkice trebal bi ti ga netko uvaliti pa da rokćeš od boli i zadovoljstva, da ti se ne motaju gluposti po glavi
Da,treba je zastititi kao i bijelog medvjeda. I zato,u zooloski vrt s njom.
već ako mediji moraju izvještavat oko ove osobe, poželjno bi bilo da se suzdrže od ida postave sliku od nje, sve je, samo za oči nije.
I to je istina. Ali govor mržnje prema Željski Markić je dopušten dok govor mržnje pod navodnicima ili ne uvjetno rečeno željke Makrić nije dopušten. To je stvar stara koliko je svijeta i vijeka. Ja ne znam samo kako smo mi popušili tu priču da su netolerantni tolerantni, a da mrzitelji šire mir i ljubav. Mržnja je itekako dopuštena i govor mržnje je itekako dopušten ako ga koristi lijevica prema desnici. Obratno nije "dopušteno" odnosno lijevica je u ovom trenutku medijski i javno premoćna. U ovom trenutku ponavlja. Stvari se mijenjaju. Tako da ove stvari nisu dobre za nikoga. Ko bi gori, sad je doli...a onda možda iskusi lijek koji je drugima propisivao...
Zeljka ne prdi daleko smrdi
Zaštitite gospođu, ako je zaštita potrebna, ali zaštitite i nas od onih koji se pretvaraju da nas štite, uključujući gospođu Markić, Baturicu, Batarela i slične.
Molio bih normalne građane da ipak budu solidarni sa gospođom. Kako bi je u potpunosti zaštitili od silne mržnje, pokrenimo donatorsku akciju, te joj, u skladu sa svojim mogućnostima, pošaljimo po jedan Durex. Neodvisno nezavisna HTV će se sigurno uključiti u akciju, a na telefonu će dežurati dežurni Ladislav.
Željka Markić je falsifikatorica, muljatorica i jedina osoba koja širi mržnju i netrpeljivost u ovoj zemlju. Nju i onog gaya Ilčića bi prema zakonu,, koji postoji trebalo kazniti, jer bi to učinila svaka civilizirana država. Građani bi trebali biti zaštićeni od ovih frustriranih spodoba. I baš me interesira kakve to obitelji dotični imaju i tko ih je uopće poželio za ženu ili muža????
Miss Piggy koja prodaje kontacepciju i dan poslije pilule, koji je samo to lik, takve treba tražiti sa svijećom u nornalnom svijetu, ali kod nas se samo roje i roje...
Zastititi veprove.
kme kme
u ime obitelji preuzmite troskove skolovanja 10 romske djece pa onda govorite u ime obitelji !
Prodajem rabljne prezervative. Nisu puno prešli. Imaju ripne za zimske uvjete. ABS uključen u cijenu.
"Iste laži i difamiranje iznose i čelne osobe SDP-a " -.-.-.-.-.-.-....., Zašto ih ne tuži? To je naime uobičajeni postupak, ako se netko osjeća povrijeđenim . Zbog čega bi za Markičku trebalo angažirati desetak institucija, kad u Hrvatskoj, kao pravnojj državi, može isposlovati sudsku zaštitu od "širenje mržnje i neistina"? S druge pak strane teško će se Markička obraniti od opravdanih reakcija javnosti jer istu uporno i bezdušno maltretira svojim nebulozama već mjesecima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospođa Markić je sama pristala biti javna osoba i mora biti spremna podnositi kritiku javnosti, a isto tako i komentare koji joj se ne sviđaju. Obzirom kako na facebook stranicama njezinih organizacija "U ime obitelji", "Hod za život", "Projekt domovina"" se uredno brišu svi komentari kritike i neslaganja i na koje nema kontraargumente, dok se komentatori blokiraju, očito je kao gospođa Markić nije spremna za demokratski i otvoreni razgovor, ali se nađe jako uvrijeđena kada netko spomene stvari koje joj ne odgovaraju.