VIDEO Napadač poslao jeziv manifest, Trump eksplodirao u velikom intervjuu: 'Ja nisam ništa od toga!'
U razgovoru s novinarkom Norah O'Donnell za emisiju 60 Minutes, Trump se prisjetio događaja od prethodne večeri, kada je naoružani napadač upao u hotel Washington Hilton tijekom svečanosti.
Komentari 38
Zlo poput Trumpa ne treba ovom svijetu.
protiv mržnje i o bolesnim osobama govori lik koji bi uništavao civilizacije
Tvrdnjama donalda i vladimira samo dodaj predznak ne i dobiješ istinu.
Samo kad vidis kako Epstinu sapuce sve ti je jasno.
Ako Trump može upadati drugim ljudima u kuće i otimat ih i ubijati onda se nemojte zgražati kada netko upadne njemu. Sva elita bila je uplašena, što mislite kako su bile uplašene one curice njih 168 koje je Trump pobio? Zgražate se nad agresijom prevama vama dok sa druge strane vam je čisto ok ubijati nevinu djecu i dok Izrael dnevno ubija 30 djece, vam je to sve ok, kakvi ste vi to ljudi da smatrate da vaš život više vrijedi nego tuđi?
novinari su pokvareni, novac ih pokvario, kvare istinu
Ma jok, nije on ništa od navedenog, on je svetac, zato svi ovi atentati na njega su potpuno njemu nejasni. On daje zaključiti kako je cijeli planet bolestan i lud, samo je on i šaka krpelja oko njega pametni i čine pravu stvar. Preporučamo da narod pogleda odličan dokumentarni program pod nazivom 11/9 od Michael Moor. Čisto da se zna istina.
Možda nije pedofil i silovatelj obzirom da dokaza nema, ali je zato dokazano ubojica djece i civila. Samo izopačeni ljudi mogu braniti Trumpa.
Prevelika sloboda je dana medijima , koji to koriste za političke , osobne ili nekakve treće interese a rade za onog tko ih plaća , nikad za dobrobit naroda. Naravno mislim na države sa demokratskim političkim sustavom. Pogledajte samo štao šta su napravili od Hrvatske. Nitko ni zašto ne odgovara a pišu šta hoće.
Čuj eksplodirao. Svatko danas može biti "novinar". Na všu žalsot Trump je opet preživio.
čuj manifest! bezsramnici, naučili od naših komesarčića i agitpropovaca. politički protivnici trumpa uz suport pretorijanaca u medijima su dotaknuli dno dna! zgražat se nad atentatom limunom i očiti teroristički čin u kojem su bili ugrožene desetine i njhovih kolega minorizirat. dno dna.
Prepoznao se u citatu manifesta
Gledao sam taj intervju. Trump ne samo da nije "eksplodirao" već je lijepo i smireno prigovorio toj reporterki da ju može biti sramota davati u javnost izjavu iz manuskripta tog bolesnika koji je povjerovao u laži s kojima njega, a i ostalu američku javnost, stalno šopaju lažnim optužbama protiv Trumpa, pa si je taj poremećeni jadnik umislio kako mora eliminirati Trumpa da bi spasio Ameriku.
Masoni se uplašili Trumpova neočekivanaa uspjeha pa angažirali sve živo čak i kineske suradnike CBS-ovu dopisnicu Weijia Jiang. Ne bi me čudili da uskoro dovedu i neke iplaćenike i mafijaše z Rusije. Tom tzv. obrazovanom jadniku nisu objasnili da jee sve to što je naveo upravo Clinton.
Hm eksplodirao? Dajte, ne vidim da su ga ta pitanja i čitanje manifesta izbacile iz takta. A manifest je kao da gledate CNN ili NBC emisije, ponovljene stvari koje se tamo provlače, već su popušili tužbe za to... A svi ti manifesti, floskule i narativ demokrata, to je kao da sam se vratio u osnovnu školu kada su nas drilali s uspjesima komunističke partije, narodnih heroja i sa sličnim glupostima, čak je i Gavrilo Princip bio heroj. Tako sada vidim da lijeva ekipa slavi ovog atentatora, kao što je slavila ubojstvo Charlie Kirka. Bolesno, no karakteristično za sve te totalitarne ideologije.
Prepoznao se, a istina boli…
samo da povirim....teko toliko,provjera situacije...zuti limunko jos ziv?....
Kad Trump ili Izrael nešto kažu, 95% mainstream novinara dodaje komentar da za tu tvrdnju nema nikakvih dokaza. Ako se nakon nekoliko mjeseci pokaže da je Trumpova tvrdnja ipak bila istinita 95% novinara nikada o tome ne izvjesti javnost. Kad protivnici Trumpa i Izraela bilo što kažu, 95% novinara to odmah i beskonačno ponavlja kao apsolutnu istinu. Kada se nakon nekoliko mjeseci pokaže da to ipak nije bila istina, 95% novinara ispravku beskonačno ponavljane laži objavljuju samo jednom i to na 20 svojoj stranici ili u terminu emitiranja kada vijesti nitko ne gleda i to samo zbog toga da ne bi bili tuženi. Istu taktiku 95% novinara imalo je i za vrijeme izbora Trump – Haris što je demokrate, na njihovo iznenađenje, odvelo ne u pobjedu, nego u poraz.
Trump je usamljeni starac. Meania glumi brak, a on je dogovoreni aranžman, i ona sada koristi položaj prve dame da izgradi svoj brend, dok za Trumpa američki novinari kažu da ga navodno mrzi. Zašto je Americi trebala njihova drama , , ne znam, ali dovoljna je jedna nasilna osoba spremna i sposobna da obavi atnentat, pa da Ameriku gurne u građanski rat, jer nikada nije bila ovako podijeljena kao danas.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Teško je zamisliti nemoralnu osobu kao nagrađivanog učitelja. Tijekom takvih izbora ljudi se vode određenim načelima koja su daleko od smrdljive politike. Nitko ne bi trebao osjećati strah na javnom mjestu, naravno samo ako živi u Americi, životi drugih suu bezvrijedni, kažu Trumpovi licemjeri. Trump svaki dan ubija ljude kao kokoši, dok ta ista "civilizacija" tvrdi da nasilje nije rješenje. Ne samo da ih ubija, već se time i javno hvali i potiče druge da to čine. Čak se otvoreno divi gen0cidu koji su počinili oni koje je odabrao za saveznike, pokazujući svoju moralnu veličinu i skrivajući se iza bivšeg ugleda svoje zemlje. Čak ni onaj njemac nije koristio tako otvorenu podršku ubijanju u svojim govorima.