Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 105
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
MANIJAK IZ MIRKOVACA
Povratak na članak

Tko je 17-godišnjak koji je silovao curicu u Vinkovcima?

U školu nosi nož, prijeti, krade. Psihijatar prepoznaje agresivca, roditelji ga izvlače i iz popravnog doma. A sad je junak horora!

Komentari 46

UN
unbekant
10:53 14.02.2011.

ma kakav je to otac,koji je tako lako oprostijo tom siledziji sto mu je kcer naposotvo,i silovo to se nadje par bosnaca i stvar rjesena,po kratkom postupku,oooo boze

VL
BL
blond
13:26 14.02.2011.

Po svemu sudeći, problem društva nije taj maloljetnik koji je postao monstrum obilježen za čitav život, već njegovi roditelji koje su naše institucije \"uspješno\" kao i obično spriječile u razjeb... ne samo svoje, već nakon ovoga i tuđe djece i obitelji. Dodijelili su im stan umjesto da su ih šupili u zatvor zbog zlostavljanja i zanemarivanja djece (budući očigledno nije bilo tjedna a da ova obitelj nije imala neki ispad) - a djecu pokušali rehabilitirati i pružiti im potrebnu psihološku pomoć ne bi li spriječili ovakvo razlijevanje nasilja i horora.

VL
LE
leptirica11
18:35 14.02.2011.

-------kakva MAMA takva slama!!----

VL
LE
leptirica11
18:36 14.02.2011.

-----jabuka ne pada daleko od stabla----

VL
CH
chemica
13:47 13.02.2011.

Lijepa njihova u rasulu. Sve se znalo, ali se \"zaboravilo\" išta poduzeti. Sada je mala stradala zbog neliječenog bolesnika za kojeg se znalo da je bolestan. Ma gdje bi on u komunizmu bio na slobodi, ma u bilo kojoj normalnoj državi. Tko bi za bilo što pitao \"ponosne\" roditelje? Zašto nije rekla da ona ne bi fuk fuk... Dijete od 11 godina? Bolesnici koji proizvode bolesnike kao na tekućoj vrpci.

VL
SA
sale
17:34 13.02.2011.

STO JE NAJGORE SVI MISLE DA JE TAJ GNJUSNI CIN NAPRAVIO SRBIN IZ MIRKOVACA ALI NIJE NEGO HRVAT,ZNAM ZATO STO SAM IZ MIRKOVACA A CJELA PORODICA OD TOG DEBILA JE LOSA OD RODITELJA PA DO NAJMADJE DJETETA,STALNO SU PRAVILI PROBLEMEE PO SELU,SARALI SU KUCE I OD HRVATA I SRBA SA SPREJEM,SUSJEDU SU ZAPALILI PAR STOTINA SJENA ZA STOKU,POKRALI ISTOM PUNU PUSNICU MESA KRALI AUTE RAZBILI STAKLO NA SKOLI U MIRKOVCIM AI BOG DRAGI ZNA STA JOS A STO JE NAJGORE NI POLICIJA NI DRZAVA NITKO NIJE OBRACO PAZNJU I DJELOVO JER SU ONI (POD ZASTITOM DRZAVE KAO TZV SOCIJALNI SLUCAJ),A DRZAVA IM JOS DALA KUCU U MIRKOVCIMA I PREMA NJIMA SE PONASA MAJCINSKI DOK PREMA SVOM NORMALNOM I POSTENOM NARODU SE PONASA MACEHINSKI.A TREBA PONOVO OSPOSOBIT GOLI OTOK I KOMPLETNU PORODICU TAMO SMJESTIT I NJIH KAO POCASNE STANARE DO KRAJA ZIVOTA IM,I USTROJIT IH SVE DA SE NERADJA VISE TAKA LOSA KRV........

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.