Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 105
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
MANIJAK IZ MIRKOVACA
Povratak na članak

Tko je 17-godišnjak koji je silovao curicu u Vinkovcima?

U školu nosi nož, prijeti, krade. Psihijatar prepoznaje agresivca, roditelji ga izvlače i iz popravnog doma. A sad je junak horora!

Komentari 46

OB
-obrisani-
15:52 13.02.2011.

Roditelji gori od sina.

VL
DU
Deleted user
16:12 13.02.2011.

Roditelji pokušavaju svaliti krivnju na djevojčicu koja je,eto,trebala zapomagati. Tako od žrtve treba napraviti krivca.Negdje ste to možda već čuli?

VL
OB
-obrisani-
16:18 13.02.2011.

Citajuci sve ovo o ovom manijaku i njegovoj manijakalnoj obitelji, jedino rjesenje kojom bi zastitili sve neduzne je psihijatrijski pregled cijele manijakalne obitelji i EUTANAZIJA bolesnih clanova. Koje lijecenje? Da mi je samo znati koga su to ikada psihijatri izlijecili,, nema tu lijeka, a lijecenje kosta. Samo eutanazija, ne kosta puno a, korist neprocjenjiva.

VL
MM
MMC
16:27 13.02.2011.

Treba manijaka ubiti , a nisu otac i mati nista bolji !!!!

VL
ŠI
Šiljka
16:38 13.02.2011.

Nikada neće biti bolje jer se ovakva bolesna djeca izgube u moru papirologije, kako je i navedeno. No, od konstatacija ništa. Treba djelovati...Mi u školama vidimo i doživljavamo kad je netko poremećen, a ima ih, na žalost, i sve što možemo je davati odgojne mjere (glupost), na koje se takvi roditelji mogu i žaliti (a tko su oni da se žale kad je njihov utjecaj i (ne)odgoj i doveo dijete do svega?), pa dijete nekako i završi školu, i za par godina čujemo/pročitamo u crnoj kronici slične stvari poput ove...Pomozite djeci, pravobraniteljice, ali na pravi način, ne pedocentrizmom!!

VL
SA
sale
17:39 13.02.2011.

a njegovi se roditelji cude kako djevojcica nije vristala ,i kao da je majka svoje ceri ucila da udaraju ,kako mogu samo biti tako hladni i ispada da je mala i nevina curica kriva ,a on kao sunce (uzas),a jos su na slobodi ostale 2 sestre i brat mladji koji nece jos dugo biti na slobodi,a policija kaze da cekaju da naprave nesto vece pa ce onda ih pohapsit,tako su cekali i da ovaj debil napravi nesto vece i sad je napravio ogromnu stetu i to nepopravljivu,a policija i dalje po svome kao i kompletno drustvo.........

VL
OB
-obrisani-
18:13 13.02.2011.

bit če mali kriminalac zauvijek. taj ne smije nikako stazom poštenja niti pokušati više. bolje da ga ubijemo odmah. smrtna kazna za pedofilaaaaaa vješanjem da se ne muči do kraja života

VL
SA
sanna48
18:30 13.02.2011.

kaže da je čudno što malena nije zazivala u pomoć i branila se jer \"svaka mati uči žensko dijete gdje udariti ako te netko napadne\"......za milog boga pa curica ima 10 godina i vjerovatno je bila sva paralizirana od straha.

VL
IN
Interpol
18:43 13.02.2011.

U državi, gdje se ratni zločini opravdavaju i taje kao u slučaju Purda i ne može biti drugčije.

VL
Avatar mliniški
mliniški
18:54 13.02.2011.

Nedaj Bože da sam im ja susjed potajno-prikriveno bi ih TERORIZIRAO do iznemoglosti i socijalnog uništenja. E pa kad ržava ne može, mogao bi BAJA.

VL
Avatar DucMan
DucMan
19:43 13.02.2011.

...bilo je problema sa zakonom, ali za učinjeno roditelji imaju objašnjenje. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Da, to je to. Tako se odgajaj kriminalci, nereagiranjem.

VL
DO
Dončura
20:34 13.02.2011.

Sve ove kod kojih je kolala papiroligija kaku to lijepo piše trebaju ostati bez posla. Čista birokracija, i onda još Ministarstvo socijalne skrbi kaže da treba ukinuti ustanove za prodgoj takve djece i dati je udomiteljskim obiteljima. toga ima samo kod nas,. Takvo će dijete neka obitelj uzeti samo zbog financija. Bilo bi bolje da zaposle stručne ljude i da se oni zaista beve djecom a ne da se stalno moraju pridržavati nekakvih zakona da nebi povrijedili njihova ljudska prava.

VL
CV
CENZURIRANO_VL
20:35 13.02.2011.

Naravno, neki poput \"fizičkog djelatnika\"se nađu politizirati i istresati svoje komplekse pišući o ratu... Isti bi se trebali pitati zašto misle da i oni sami nisu psihički poremečeni?!

VL
RO
Roargh
21:47 13.02.2011.

bolesnik iz bolesne obitelji. ne mogu vjerovati da roditelji i dalje traze izgovore za njegovo ponasanje. cudno je sto mala nije vristala? dijete od 10 godina koje je vjerojatno bilo previse prestravljeno da proizvede ikakav zvuk? neizmjerno me ljuti i rastuzuje sto ovakvi likovi (sad mislim na roditelje) uopce smiju imati djecu na koju prenose svoju patologiju.

VL
DE
Dex
23:35 13.02.2011.

Treba reagirati po zapovjednoj odgovornosti. ZNA SE tko je kriv..........

VL
OB
-obrisani-
23:39 13.02.2011.

Iščitavam muški šovinizam kod oca! Ne treba sečuditi jer muškog šovinizma u hrvatskoj ima puno ali problem je što očevi ne znaju da klinci upijaju i to od njih!

VL
Avatar JOHNI
JOHNI
01:59 14.02.2011.

NARODNA :tko kao dijete uništava ptićja gnijezda kada odraste paliti će kuće. \"MNOGO TALENTIRAN MLADIĆ\" Pred njim je uspiješna karijera da VIŠE ŽIVOTA PROVEDE IZA REŠETAKA NEGO NA SLOBODI..I biti će mu krivi uvijek sudci i policija cijelog života.

VL
CV
car_vukota
08:43 14.02.2011.

Žešće sje**** familija. Ali i ovi koji pozivaju na linč nisu puno bolji. Žao mi je žrtve jer će do kraja život biti \"ona silovana\", a ovaj pasji skot uglavnom neće snositi nikakve sankcije za svoj čin. Ipak je takave takav \"zakon\" na snazi.

VL
IS
istima
09:10 14.02.2011.

Čini mi se da skoro svako \'selo\' ima po koju takovu obitelj..... prije ili kasnije postojat će nekakovi oblik izolacije za taj ološ....

VL
DU
Deleted user
09:16 14.02.2011.

mislim da psihoterapija sama po sebi nije dovoljna. treba uvesti težak fizički rad za takve slučajeve, jer čovjek se može promjenit samo kroz vlastitu patnju

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.