Orešković dobio imena 60 kandidata
HSLS gura Budimira za ministra, a HDZ se ne buni. U najvećoj stranci koalicije poštovat će sporazum s HSS-om i dodijeliti im još dva
Komentari 114
Ovo je sad najteži zadatak od govana pitu napravit
Crveni pozelenili........padaju u induciranu komu.
Sad bar znamo koja je to ključna reforma za koju se Most tako intenzivno bori već 3 mjeseca - da Boris Kunst postane ministar
Zasto ovo nije u Srbiji pa da pucam od smijeha...
I kako je mačak već napisao....stručnost se negdje usput izgubila!....najlakše je progurati svog kandidata na prešu....nema se vremena....pa se pristaje na sve i svašta! Mislim da je ova situacija namjerno kreirana zna se od koga.....upravo iz navedenog razloga!
Budući mandatar nema pojma o ničemu, a naročito o ljudima koje će postaviti za ministre. Postavljaju mu ih Most i HDZ, tzv. "stručnost" se pogubila po putu. Lašci su i jedni i drugi. Posebno su mi simpatični ovi učmaritelji što tu lupaju hvalospjeve na neviđeno. Vidjti ću ih za 6 mjeseci. Btw uopće još nije sigurno da će Sabor potvrditi vladu.
Crveni, sto ima?
Dosta ! Jakooooooooooooioo puno !
Svaki dan ista priča, pa zar niste sami sebi dodasni s tim izmišljanjima.
Hrg će biti podpredsjednik Vlade, HSS će imati 5-6 pomoćnika ministara.. a stranka ima 27 članova i osvojili su 356 glasova u Hrvatskoj.... i ništa se ne javljaju omladinci iz središnjice koji su pljuvali po HNS-a i Pusički..zanimljivo
višak treba eliminirati slanjem na detektor laži, psiho i test inteligencije.
Hrvatska s nestrpljenjem iščekuje slavodobitni mravojedov krik : imamo vlaaaaduuuuu!
Orešković dobio imena 60 kandidata od kojih se očekuje da dobro govore engleski jer njihov šef baš ne razme i tekuče priča naš balkanski dialekt.
Crveni,zasto vam se tresu papci dok mlatarate po tipkama? Ne se uznemiravati,ranije otici pajkiti i onda necete piskiti u kinderbet.
Volio bih ovdje staviti jednu kladionicu, datum, do kojeg će ovi kvazi domoljubi početi pljucati po ovoj "domoljubnoj vladi". Mislim da bi moglo biti u 9 mjesecu, kad završi sezona u Hrvatskoj ljudi se vrate sa godišnjeg, a ono ništa se nije promijenilo. Posla nema, niti će ga biti, umjesto rasta pad BDP-a, depresija, besparica, beznađe, najbolja karta, jednosmjerna za Njemačku... A onda kreću opravdanja, kosturi iz ormara i slične gluposti... Ništa se neće promijeniti, osim što ćete biti godinu dana stariji, i početi govoriti kad će izbori da se smijeni ova nesposobna vlast...
Ja predlažem Sanču Pansa i Batmana za šensnaeste potpresjednike S., jedno je sigurno: neće napraviti više štete od ovih koji sad nastupaju!....jest...istina....neće znati ništa....ali i po tome su izjednačeni s ekipom koja preuzima!
Sve je to samo parada za naivan narod! Zna se već tko je u milim im foteljicama.
težak izbor? pa svi su podjednako... politički podobni. od stručnjaka ni "s" pa ne razumijem zašto bi izbor bio težak? najbolje bi bilo sva 60 kandidata izbrisati I krenuti ispočetka.
ave.nevio....nešto patetičnije nisam odavna vidio u centralnoj i južnoj Americi bi te slavili kao božanstvo patosa!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Samo neka pozure, Hrvatska treba rjesavati svakodnevne probleme , koje je YUkokosinjac potpuno zapustio .