Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 121
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Težak izbor
Povratak na članak

Orešković dobio imena 60 kandidata

HSLS gura Budimira za ministra, a HDZ se ne buni. U najvećoj stranci koalicije poštovat će sporazum s HSS-om i dodijeliti im još dva

Komentari 114

LA
Lavica7
09:40 15.01.2016.

Oreskovic? Sva sreca da postoji internet pa se mogu zbrojiti 2+2. Osim toga, sto danas radi Pliva i cija je? Sto se dogodilo sa Plivinim drektotrima i na kojim su radnim mjestima? Koliko je pogona zatvoreno i gdje su radnici? Kojim se jezikom govorilo u Plivi? Naravno, to je posao novinara da nam kazu, ali...

VL
ZA
Zagrebcani
20:31 14.01.2016.

Mandatar Vlade od HDZa Oreskovic ima 49 godina i kazu da je radio u nekoj pharma kompaniji u Scarborough. Ako netko ima toliko godina i radi ozbiljan posao na ugovor ili za stalno, to je danas u Kanadi teze, ne moze samo tako osataviti posao, to je neodgovorno i nikada vise ne bi u Kanadi dobio preporuku za drugi posao. Ako Oreskovic s toliki godina ostavlja ,kako kaze, dobar posao ili nije normalan ili mu je HDZ obecao velike novce o kojima nije ni sanjao i plus velike povlastice. Sto je s buducom penzijom ili socijalno osiguranje. Sve ovo vise lici kao prije nekoliko godina s Mudrinicem, koji je isto tako dosao iz sive Kanade na spas u Hrvatsku, na Hrvatske narodne jasle. Price o uspjehu su potpuna izmisljotina. Novinari VL trebali bi biti vise profesionalno pisati prave informacije a ne gluposti kao na primjer, koji su najljepsi Hrvatski politicari, a svi su gadni a zaboravili staviti Karamarka.

VL
BR
brodludjaka
20:59 14.01.2016.

Ovo samo dokazuje da Rvati ipak vole samo fotelje i uhljebljenja. Možeš misliti stručnjake koje će predložiti mizerne stranke tipa hss ili hsls.... samo bedast čovjek moze vjerovati da će nam biti bolje!!!!

VL
Avatar Kroettelsfrkatsch
Kroettelsfrkatsch
21:20 14.01.2016.

Hrvatska vlada u Hrvatskoj, napokon! P.S. Evo me opet, VL, poslije izgona i vaše zabrane na 7 dana. Sad me opet izbrišite i zabranite. Nećete još dugo.

VL
OP
optimistsaiskustvom
01:31 15.01.2016.

Brišete kada vam netko kaže istinu, a ja mislio da je zajebancija nedopuštena rijeć. Oraščić izleda izgubi radno mjest u farmaciji pa došao kao spasitelj u Hrvatsku. Radnici Plive dobro znaju za tog spasitelja.

VL
DU
Deleted user
13:20 14.01.2016.

ako je tezak onda u bubanj..pa koga se izvuce..ka u lotu..

VL
CD
cdplejer
16:21 14.01.2016.

Crveni,zasto vas nitko ne voli?

VL
UN
unbekant
13:59 15.01.2016.

Gledajuc dans na HTV-Dnevniku u drustvu Oreskovica s guvernerom Banke Vujicicem svatijo sam dacemo uskoro pozaliti ua Milanovicem,jer ovaj se izgleda vec udruzijo s pljackasem Hrvatske sirotinje,i tek sam danas svatijo da Oreskovic ne pita uzalud zasrto su u Hrvatskojj lijekovi tkao jeftini,a nepita zasto je u Hrvatskoj tako niska placa,i zasto nam neradi 50%stanovnistva,izgleda dacemo uskoro pozaliti za ovom vladom na odlasku,dabogad dasam lose procjenijo situaciju.

VL
LA
LANA555
15:32 14.01.2016.

Jedva cekam da konacno javno prestave te strucnake da ih vidimo i cujemo.Nadam se da mezu nima ima mladih i zgodnih bica.A joj Maletic ! Uh.

VL
OP
optimistsaiskustvom
01:26 15.01.2016.

Ne zajebavajte

VL
LA
LANA555
16:58 14.01.2016.

Dobio imena od nih 60 ..a koliko ih uopce pozna to niste nam rekli.Ja mislim dvoje .

VL
DU
Deleted user
17:18 14.01.2016.

Niti 160 mu nije dosta da vrati 5 milijardi kamata na tzv. "hrvatske ceste"! Sada kada dođe račun za dug neka ga dade Sindikatima Hrvatskih cesta, koji su tvrdili da su ceste "Hrvatske"! Umjesto da se riješimo velikog dijela duga, sada ćemo plaćati kamate da padneš u nesvijest! To je kada se u rad Financijskih službi Države miješaju Sindikati, koji nemaju pokima o čemu se radi! Oni su čuvali mjesta radnika koji su kao uhljebi došli na radno mjesto, ne pitajući se tko to plaća! Zbog takovih ljudi, mi nemamo vinjete za autopute u Hrvatskoj!

VL
AN
ave.nevio
14:02 14.01.2016.

Konačno narodna vlada i vlast, koja će pobjediti i zaustaviti iseljavanje mladih iz Hrvatske, za koju su naši roditelji ginuli, za našu slobodnu i Europsku Hrvatsku! Sve stručnjaci za koje se zna da su postigli uspjeh! Bravo predsjedniče stranke ti si nama najbolji predsjednik stranke! Neovisno što te napadaju djeca komunizma i Sanjin Baković! Ti si naš ponos i dika, uvijek spremni za Domovinu! Ajmo da uz mandatara Oreškovića državu vratimo na prave staze, pobjede naše ekonomije kreće iz Kockice! Pozdrav iz Rijeke!

VL
TE
technofreak
17:01 14.01.2016.

Vidim ovdje komentare o tzv. narodnoj vlasti, jedva cekam da Tim zasjedne! On je ipak samo Manager i provest ce sve ciljeve koji od njega traze vlasnici Hrvatske dakle strani kreditori...zato je i otisao danas tamo. Pa dok vam pocne kresati sve i svasta, place, penzije, itd. jos ce te vi zaliti za tzv. komunjarama...bas me zanimaju komentari za nekih godinu dana

VL
LA
LANA555
16:54 14.01.2016.

Plavi zasto muljate ?

VL
DE
demokršćanin
19:13 14.01.2016.

Na zadnjoj sjednici Milanovićeve Vlade izrekli su sami sebi najpohvalnije riječi.Zato se čudim da Orešković nije predvidio nikoga iz tako uspješne vlade za ministra u novoj Vladi.Bili su to sve tako stručni ministri da će nakon njih iz ormara ispadati ne kosturi već k o s t u r n i c e.

VL
DY
dynasty1414
14:10 14.01.2016.

Ja sam desno orijentiran i podržavam domoljubnu koaliciju no ako za ministra postave osobu kao sto je BORIS Kunst moj glas su zgubili za uvijek.... Poznajem čovjeka, cijeli zivot šverca se, od škole koju je jedva završio da dalje ne pričam, kao veliki trut ušao u sindikat jer tamo je lijepo živio i primao placu ne radeći nista, kako cijeli zivot i nista ne radi..... Uvalio se u HDZ , nije mi jasno tko ga samo tamo uvukao i ta lijenčina i trutina bi sada bio ministar.....katastrofa....!!!!!!

VL
DU
Deleted user
14:16 14.01.2016.

počeo je grabež...

VL
DU
Deleted user
13:26 14.01.2016.

HDZ i Most imaju toliko stručnjaka da bi mogli formirati sve Vlade u regionu.

VL
DU
Deleted user
15:32 14.01.2016.

E lipi moji SveDrP-ovci sad se lipo opustite u klupama opzicije za idućih 8 do 12 godina! Hvala Bogu!

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.