Talibani objesili dječaka jer im njegov otac nije htio dati auto
Afganistanski predsjednik Hamid Karzai oštro je osudio vješanje dječaka naredivši lokalnim vlastima da odmah uhite militante.
Komentari 32
nastavak: Ukupno će biti poklonjeno 60 haubica, a njihovu obnovu finansirala je Vlada SAD sa 5,4 miliona dolara. Remont je rađen u firmama namenske industrije u BiH. Zamenica ministar odbrane Pendeš ocenila je, kako prenose lokalni mediji, da ova donacijaa predstavlja značajan doprinos miru i stabilnosti u Avganistanu. Ona je najavila da se, osim 45 pripadnika kontingenta Oružanih snaga BiH u Avganistanu, priprema zajedno sa zemljama regiona upućivanje dodatnih pripadnika OS BiH, koji bi obučavali avganistanske snage sigurnosti. Američki ambasador Mun je rekao da je ovo važan dan za vojnu saradnju i partnerstvo. ....... Sto nisu poslali hranu a ne oruzje
Talibani oborili helikopter NATO-a NATO je dаnаs sаopštio dа se nа istoku Avgаnistаnа srušio jedаn helikopter. Tаlibаni preuzeli odgovornost zа pаd letelice. U sаopštenju Međunаordnih snаgа u Avgаnistаnu (ISAF) nаvodi se dа je u toku istrаgа o pаdu helikopterа.
Ovo je sasvim normalno za drzave u kojima vlada religija koja se odrzava nasiljem i strahom ,a odrzava se nasiljem i strahom jer je na takav nacin i mstvorena.
I ovu laz nam javlja CNN koji su samo prije neki dan iznjeli u javnost da su muslilmani odgovorni za napade u Oslu a do sada su ubili na hiljade djece u Avganistanu i Iraku !\"
Crkva.... pljuc
Komentar? Ovome ne treba komentar... NATO airstrike kills 27 civilians in Afghanistan NATO strikes in Afghanistan are said to have killed more than 20 civilians in two separate attacks in the east of the country. Incident follows death of 122 civilians after stray Nato rockets were fired in Helmand yesterday Nato air strike \'kills 14 civilians\' in Afghanistan itd,itd.... Pmetnome ne treba ništa više....
Dakle tko divlja? NATO ili borci za svoju zemlju protiv zapadnih okupatora? (sjetite se samo najezde okupatora i zlotvora s Jugoslavenskog istoka prije 20 godina....svijet je tada uveo embargo Hrvatskoj i proglasio Hrvate kao \'militante\' \'ekstremne nacionaliste\' itd....kao i uu Iraku i sada u Afganistanu, i Libiji) Izgleda da Hrvatska brzo zaboravlja....
Tko ima snage objesiti dijete od osam godina? U ime koga i čega se vješaju djeca? Ima li strašniji zločin od vješanja nevinoga dječaka od osam godina. Čini mi se da su pedofili mila majka za ove zločince. I gdje su sada one silne demonstracije od Jakarte do Rabbata kao u slučaju kad netko nacrta nekakvu karikaturu?
Pa s takvim Talibanima ameri i britanci pregovaraju. Dakle ...
\"Postupak su snažno osudili i američki predsjednik Barack Obama te britanski premijer David Cameron.\" Da, svakako bi trebalo slijediti primjer nenasilnog djelovanja US i GB. Guantanamo je ogledni primjer nenasilnog djelovanja. Hirošimu, Vijetnam, Afganista, Falklandski otoci….., da i ne spominjem.. Postoji li raj, Amerikanci će se zahvljujući svojem blagom i mirotvornom djelovanju, nesumnjivo naći u nebeskim dvorima.
Ma treba njima jedan a možda i više Breivika!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma ... sad kad se dogovaraju s britancima i amerima ... što očekivati bilo kakve promjene!