Talibani objesili dječaka jer im njegov otac nije htio dati auto
Afganistanski predsjednik Hamid Karzai oštro je osudio vješanje dječaka naredivši lokalnim vlastima da odmah uhite militante.
Komentari 32
idler čitamo članak gdje pise koliko su djece izraelci potrpali u zatvore....
Akoliko su tek NATO ubili djece u bombardiranju tripoli ?? .......... a tek ovo na youtube-u ......... \"Madeleine Albright - 60 Minutes\"
E sad kada su se oglasili Obama i Kameron Talibani su se Veoma zabrinuli !
Ni najmanje ne čudi. Kad se zna da kupuju djecu istih godina za \"uzgoj\". Onda ih opašu explozivom i pošalju u raj.
\"Ovakav postupak nije dopušten ni u jednoj kulturi i religiji\", rekao je Karzai, koji kao da ne zna gdje živi. Je nažalost dopušteno i to se zna u kojoj kulturi i u kojoj religiji, ili barem u jednoj njenoj sve popularnijoj interpretaciji, u kojoj je uobičajeno djecu smatrati borbenim sredstvom ili legitimnim ciljem ako su bezvrijedna \"nevjernička\", iako smo ovih dana bili svjedoci i brutalnom pokolju maloljetnika od strane krvnika koji sebe naziva \"kršćaninom\" i borcem za očuvanje zapadne kulture. Inače u zadnje vrijeme talibani sve češće upućuju ovakve \"mirovne\" signale kao odgovor na prijedloge o njihovom odustajanju od oružane pobune i terorizma u zamjenu za što bi participirali u vlasti. Oni razumiju samo jezik oružja i nasilja, jer je to jedino u što iskreno vjeruju i samo tako se sa njima i može \"pregovarati\".
Svim muslimoislamoljubcima (ugo i njemu slicni): Koji racku radite ovdje?Idi zivi kod njih,pa uzivaj u toj \"belosvetskoj\" vjeri.Da li si ikada bio ili radio u nekoj muslickoj drzavi?Dali znas kako oni tretiraju nekog ko nije njihove vjere?neznas,jer da znas nebii trabunjao ovakve bljuvotine!
Lazzzzzzzzzzz !\"....Sve su ovo uradile strane obavjestajne sluzbe ...
I ovu laz nam javlja CNN koji su samo prije neki dan iznjeli u javnost da su muslilmani odgovorni za napade u Oslu a do sada su ubili na hiljade djece u Avganistanu i Iraku !\"
Ma vidi ti naše Irene, na na tekstovima o onom \"prekrasnom\" mladom Norvežaninu niti riječi :-)
25.07.2011. u 15:35h krknijanneza je napisao/la: ...Dali znas kako oni tretiraju nekog ko nije njihove vjere?... --------------- Pa valjda ih tretiraju nešto blaže od ovog \"prekrasnog\" mladog Norvežanina.
strašan je taj američki čovjek, taj karzai. odmah je naredio uhićenje talibana. pa što ne naredi uhićenje ostalih talibana?! :) ne može, oni privređuju opijum za ******čke mase! koja li smijurija, u naslovu je trebalo biti spomenuto da je otac policajac!
Ah da zaboravih \"prekrasni\" mladi norvežanin je desničar i kršćanin.Što se vidi po njegovim sredstvima
Sve su to osudili Obama i Cameron,čije vojne snage na svoj način nisu ništa bolji od talibana.Samo što su to vojne tajne,kako se svekoliko pučanstvo ne bi uznemiravalo nepotrebnim detaljima. BTW,nedavno se pojavio novi video na kojem se može vidjeti kako talibani strijeljaju 16 pakistanskih policajaca.Strava.Svaki prokleti detalj se vidi.
ja sve manje vjerujem takvim vijestima! Dovoljno je bilo vidjeti na Nizozemskoj televiziji da je Gotovina kriv za Srebrenicu pa da se ve takve vijesti uzimaju s rezervom, također oni izvještaji iz Libije kad su događali navodni sukobi između građanana i gadafijeve vojske pa su stranci počeli napuštati libiju, da bi se naposljetku ispostavilo da na tom trgu uopće nereda nije bilo! laž na laž! Amerika je pred bankrotom, pa će dobitnik nobelove nagrade za mir gosp. Obama morati opet žešće intervenirati da spasi amerikance i obrani ameriku, ...
Ovi koji su djecaka objesili su nevjerovatni l**aci a i otac koji nije zelio predati auto nije normalan .....
propaganda na sve strane nista se vise nemoze vjerovati
u 18:25h setra4 je napisao/la: propaganda na sve strane nista se vise nemoze vjerovati
Koja glupost i montaža, to da je neka protuutež Norveškom monstrumu???
NATO pogodio libijsku bolnicu, poginulo sedmoro ljudi ZLITEN - Najmanje sedam ljudi poginulo je danas u NATO bombardovanju grada Zlitena, oko 150 kilometara od Tripolija, kada je pogođena jedna bolnica. Libijske vlasti odvele su grupu novinara na mesto gde segde se dogodio napad u Ziltenu, gradu od oko 200.000 stanovnika. Novinari navode da je zgrada bolnice potpuno uništena, a da su svuda mogli da vide razbacan medicinski materijal. Vlasti u Tripoliju navode da se napad dogodio jutros, a na licu mesta bilo je pet ambulantnih automobila i medicinsko osoblje koje i dalje traga za mogućim preživelima. ....... Ko ce da sudi ovim ****ama????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gdje su sada oni koji talibane redovito nazivaju borcima za slobodu !?