Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Divljanje militanata
Povratak na članak

Talibani objesili dječaka jer im njegov otac nije htio dati auto

Afganistanski predsjednik Hamid Karzai oštro je osudio vješanje dječaka naredivši lokalnim vlastima da odmah uhite militante.

Komentari 32

Avatar Idler 3
Idler 3
13:11 25.07.2011.

Gdje su sada oni koji talibane redovito nazivaju borcima za slobodu !?

VL
Avatar Alfons_x
Alfons_x
13:14 25.07.2011.

idler čitamo članak gdje pise koliko su djece izraelci potrpali u zatvore....

VL
UK
Ugo Kajvez
13:28 25.07.2011.

Akoliko su tek NATO ubili djece u bombardiranju tripoli ?? .......... a tek ovo na youtube-u ......... \"Madeleine Albright - 60 Minutes\"

VL
AJ
Ajduk
13:56 25.07.2011.

E sad kada su se oglasili Obama i Kameron Talibani su se Veoma zabrinuli !

VL
RE
@rea
14:08 25.07.2011.

Ni najmanje ne čudi. Kad se zna da kupuju djecu istih godina za \"uzgoj\". Onda ih opašu explozivom i pošalju u raj.

VL
PA
patria
15:31 25.07.2011.

\"Ovakav postupak nije dopušten ni u jednoj kulturi i religiji\", rekao je Karzai, koji kao da ne zna gdje živi. Je nažalost dopušteno i to se zna u kojoj kulturi i u kojoj religiji, ili barem u jednoj njenoj sve popularnijoj interpretaciji, u kojoj je uobičajeno djecu smatrati borbenim sredstvom ili legitimnim ciljem ako su bezvrijedna \"nevjernička\", iako smo ovih dana bili svjedoci i brutalnom pokolju maloljetnika od strane krvnika koji sebe naziva \"kršćaninom\" i borcem za očuvanje zapadne kulture. Inače u zadnje vrijeme talibani sve češće upućuju ovakve \"mirovne\" signale kao odgovor na prijedloge o njihovom odustajanju od oružane pobune i terorizma u zamjenu za što bi participirali u vlasti. Oni razumiju samo jezik oružja i nasilja, jer je to jedino u što iskreno vjeruju i samo tako se sa njima i može \"pregovarati\".

VL
KR
krknijanneza
15:35 25.07.2011.

Svim muslimoislamoljubcima (ugo i njemu slicni): Koji racku radite ovdje?Idi zivi kod njih,pa uzivaj u toj \"belosvetskoj\" vjeri.Da li si ikada bio ili radio u nekoj muslickoj drzavi?Dali znas kako oni tretiraju nekog ko nije njihove vjere?neznas,jer da znas nebii trabunjao ovakve bljuvotine!

VL
RI
Riznica
16:04 25.07.2011.

Lazzzzzzzzzzz !\"....Sve su ovo uradile strane obavjestajne sluzbe ...

VL
RI
Riznica
16:12 25.07.2011.

I ovu laz nam javlja CNN koji su samo prije neki dan iznjeli u javnost da su muslilmani odgovorni za napade u Oslu a do sada su ubili na hiljade djece u Avganistanu i Iraku !\"

VL
PT
pandur_Tomo
16:26 25.07.2011.

Ma vidi ti naše Irene, na na tekstovima o onom \"prekrasnom\" mladom Norvežaninu niti riječi :-)

VL
PT
pandur_Tomo
16:29 25.07.2011.

25.07.2011. u 15:35h krknijanneza je napisao/la: ...Dali znas kako oni tretiraju nekog ko nije njihove vjere?... --------------- Pa valjda ih tretiraju nešto blaže od ovog \"prekrasnog\" mladog Norvežanina.

VL
Avatar nekakav
nekakav
16:30 25.07.2011.

strašan je taj američki čovjek, taj karzai. odmah je naredio uhićenje talibana. pa što ne naredi uhićenje ostalih talibana?! :) ne može, oni privređuju opijum za ******čke mase! koja li smijurija, u naslovu je trebalo biti spomenuto da je otac policajac!

VL
PT
pandur_Tomo
16:31 25.07.2011.

Ah da zaboravih \"prekrasni\" mladi norvežanin je desničar i kršćanin.Što se vidi po njegovim sredstvima

VL
CR
Crollywood
17:06 25.07.2011.

Sve su to osudili Obama i Cameron,čije vojne snage na svoj način nisu ništa bolji od talibana.Samo što su to vojne tajne,kako se svekoliko pučanstvo ne bi uznemiravalo nepotrebnim detaljima. BTW,nedavno se pojavio novi video na kojem se može vidjeti kako talibani strijeljaju 16 pakistanskih policajaca.Strava.Svaki prokleti detalj se vidi.

VL
UT
utatica
17:35 25.07.2011.

ja sve manje vjerujem takvim vijestima! Dovoljno je bilo vidjeti na Nizozemskoj televiziji da je Gotovina kriv za Srebrenicu pa da se ve takve vijesti uzimaju s rezervom, također oni izvještaji iz Libije kad su događali navodni sukobi između građanana i gadafijeve vojske pa su stranci počeli napuštati libiju, da bi se naposljetku ispostavilo da na tom trgu uopće nereda nije bilo! laž na laž! Amerika je pred bankrotom, pa će dobitnik nobelove nagrade za mir gosp. Obama morati opet žešće intervenirati da spasi amerikance i obrani ameriku, ...

VL
OB
-obrisani-
18:25 25.07.2011.

Ovi koji su djecaka objesili su nevjerovatni l**aci a i otac koji nije zelio predati auto nije normalan .....

VL
Avatar setra4
setra4
18:25 25.07.2011.

propaganda na sve strane nista se vise nemoze vjerovati

VL
OB
-obrisani-
18:32 25.07.2011.

u 18:25h setra4 je napisao/la: propaganda na sve strane nista se vise nemoze vjerovati

VL
EU
eugenie
19:09 25.07.2011.

Koja glupost i montaža, to da je neka protuutež Norveškom monstrumu???

VL
BU
bubica5
19:53 25.07.2011.

NATO pogodio libijsku bolnicu, poginulo sedmoro ljudi ZLITEN - Najmanje sedam ljudi poginulo je danas u NATO bombardovanju grada Zlitena, oko 150 kilometara od Tripolija, kada je pogođena jedna bolnica. Libijske vlasti odvele su grupu novinara na mesto gde segde se dogodio napad u Ziltenu, gradu od oko 200.000 stanovnika. Novinari navode da je zgrada bolnice potpuno uništena, a da su svuda mogli da vide razbacan medicinski materijal. Vlasti u Tripoliju navode da se napad dogodio jutros, a na licu mesta bilo je pet ambulantnih automobila i medicinsko osoblje koje i dalje traga za mogućim preživelima. ....... Ko ce da sudi ovim ****ama????

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.