Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
beč
Povratak na članak

Swoboda: Bit će mi žao ako će se utvrdilti da je Sanader kriv

- Bit će mi žao ako će se utvrditi da je Sanader kriv, rekao je izvjestitelj Europskog parlamenta za Hrvatsku

Komentari 47

CI
cici14
12:30 13.05.2011.

Hm Ma daj. Što taj laprda? Pa Jaca je rekla da smo unutra i već se kolju janjci i pajceki za EU feštu. Valjda ona zna, a ne neki klimavi EU izvjestitelj Europskog parlamenta za Hrvatsku. A njoj je susedada Štefica, koja sve zna, to rekla, jer je čula u ambulanti, dok su joj mjerili tlak i šečer.

VL
BC
BCA
12:41 13.05.2011.

Mi ne vidimo ništa! Mi čekamo referendum, onda ćemo tek progledati!

VL
MI
missis
12:52 13.05.2011.

Kako se hrvati pustite vući za nos, to je nevjerovatno. Sad je aktualna 2014, pa 2015,2016,.... Neverending story. U Sloveniji Rupel (onaj sa velikom guzicom) sanja kako če postati ponovo ministar vanjskih poslova i kako če ponovno uvjetovat ulazak Hrvatska u EU u zamjenu za izlaz Slovenije na otvoreno more .... neverending story Ako ništa drugo, englezi će Bramertza nagovoriti da izvjesti UN kako Hrvatska ne surađuje (čitaj \"skida gaće\") haškim sudom.

VL
PG
praseca gripa
12:55 13.05.2011.

Taj covjek bi trebao vise kontrolirat dioptriju i eventualno promijenit naocale! Ocito nesto s vidom nije u radu!

VL
TV
tvrdi
13:00 13.05.2011.

Ma zaboli me pišonja hoćeli i kada će ući Hrvatska u EU. Oni su nama odavno i to jako duboko ušli. A ja ću biti razočaran ako Sanader nedobije doživotnu robiju.

VL
ST
stefj
13:03 13.05.2011.

Swoboda? To je onaj koji je došao osigurati da će i Milanović dignuti rukicu u saboru za ustupanje teritorija...

VL
X2
xychhr-200
13:29 13.05.2011.

13.05.2011. u 12:29h santos008 je napisao/la: Kad udjemo ,dat ce te nam puno novaca ,kako bi komsije vidile da se to isplati. ========================================================================= Nitko nekome nešto ne poklanja... sve što se dobije trebat će vratiti i to višestruko i s i s debelim kamatama. Vic je u tome, da Kosorica i bratija oko nje kenjaju i tumaće glupom narodu da je to zapravo poklon od EU... a ovce, bar neke, to i vjeruju. Ne, nema polkona od EU... nego svaki pojedinac svoj kruh mora zaraditi sam... ili ga opljačkati kao što to rade HDZ-njare.

VL
OB
-obrisani-
13:37 13.05.2011.

a, francuska treba ostati u engleskom ropstvu.

VL
OB
-obrisani-
13:40 13.05.2011.

kad bi njemačka anšlusirala zemlje njemačkog jezika (hoch deutsh, platt deutsch, nieder...)... nizozemske ne bi bilo.

VL
Avatar zanusi13
zanusi13
13:55 13.05.2011.

Dajte više skulirajte malo, ovo je užasno degutantno - ulazimo, ne ulazimo, daj, dr\'ž, nedaj, čekajte još malo, dajte ovo, dajte on pa ćete možda dobiti to.. Užas, ako se već igrate novinara pokušajte obraditi ovu temu iz nekoliko rakursa; što je Hrvatska dala (ne provela reforme, nego koje USTUPKE je napravila za \"famozni ulazak u EU\"), što je Hrvatskoj sve obećavano i tko je davaoobećanja, tko nas je iz naših redova ometao na našem \"uzvišenom europskom putu\" a tko izvana (rasvijetlite ulogu Britanije; koče nas šatro zbog Gotovine, a onda šalju svoje špijune u Hrvatsku da ga traže...)... Dalo bi se o ovoj temi napisati nekoliko knjiga, samo za to treba upornost, puno rada i znanja... Da ne spominjem čist obraz koji se danas jako teško može pronaći u novinraskim krugovima, a i šire...

VL
AA
aabbcc
14:09 13.05.2011.

. RH ulazi SIGURNO u EU , jer ako referendum propadne predvidjeno je da se referendum ponovlja dok ne prodje. U Swedskoj je 3-puta ponavljan i hoce opet da narod prisile da uzme euro al nema sanse ni 4-put, jer nisu svi BLESAVI.

VL
AM
a_morte_i_rossi
14:12 13.05.2011.

novinari su bana!!! jos su komunisti i potjecu iz komunistckih nizis klasa.... ja sam u europi odavno a vaše PANEL RASPRAvE nosite si doma...tako hrvat ili srbin je jedno te isto....kad vam paše biti hrvat onda ste hrvati a kadad vam paše biti srbi ste srbi.... nema pomaka.... zato najbolje da ste i dalje u nesvrstanima i da dalje radite za kgb-ovce tipa mesić & company.... adio

VL
FU
fudbal
14:25 13.05.2011.

A ja tebe swoboda,vidim kao prvaka naivnosti,jer proturati kosor koja je ucestvovala u pljacki je sramno od predstavnika eu-a.Svaki dan isplivavaju afere,koje su ucinili hdz ,a vi iz evrope se takmicite tko ce vise faliti pljackase lijepe nase.Mozda bi trebali znati da 70 000 ljudi radi a ne dobiva platu i to dugo vremena,a nezaposlenih je preko 328 000.Dok ovi iz vlade prave vile i voze jahte narod nezna sta ce sutra jesti.

VL
OB
-obrisani-
14:26 13.05.2011.

Mein Gott, Hannes pa ovi balkančeki če ugledati EU sunce točno 10.godina posle naše Slovenije a nekad za vrijeme Juge su se smatrali slični nama Slovencima..

VL
JR
Jolly Roger
15:36 13.05.2011.

Swoboda: Hrvatsku vidim u EU 2013. ili 2014 ili 2015 ili 2016 ili 2017 ili2018 ili 2019 ili 2020 ili..........................................................................................................

VL
JR
Jolly Roger
15:41 13.05.2011.

Dok mi dodemo do EU Grci vise nece biti u EU,Spanjolska, Italija ,Irska i Portugal ce do tada propasti,Skandinavske zemlje uvesti ce opet granice kao Italija i Francuska. Jedine zemlje koje drze standart to su Rumuni ,Bugari i Slovenci onii su usli gladni i zedni u EU i kod njih se nista nije i nece promijenuti , jedino ako im Njemci vise nedaju po koji euro da imaju malo za ist i pit.

VL
QW
qwer
17:19 13.05.2011.

ma nije kriv to su mu drugi naredili

VL
QW
qwer
17:20 13.05.2011.

nije imao informacija o tome

VL
QW
qwer
17:20 13.05.2011.

podmetnulo mu

VL
QW
qwer
17:21 13.05.2011.

ako je nešto i slučajno uzeo nije to htio slućika sorkać

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.