Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 125
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
beč
Povratak na članak

Swoboda: Bit će mi žao ako će se utvrdilti da je Sanader kriv

- Bit će mi žao ako će se utvrditi da je Sanader kriv, rekao je izvjestitelj Europskog parlamenta za Hrvatsku

Komentari 47

AM
a_morte_i_rossi
15:59 13.05.2011.

@jolly roger hahahahhahahaa kakave su ti to procjene!!!!! ti si tipičan mali demagog sigurno si negdje sa nekog balkanskog brda!!!! ti nećeš niti primjetiti ulaz u EU ;)

VL
Avatar neurazumljiv
neurazumljiv
15:59 13.05.2011.

neurazumljiv : Hrvatsku vidim izvan EU na neodredjeno vrijeme, nakon demokratski provedenog referenduma o ulasku u EU

VL
SO
Somelier
16:02 13.05.2011.

Dobro je Tuđman rekao. Kada će Hrvatska trebati uči u EU, Europska Unija će se raspasti.

VL
PU
pumbica
16:02 13.05.2011.

Swoboda?Pa ko kaže da mi građani i želimo u zu uniju?Nego razmišljate gdje če te na odmor.I kako če te do Grčke ;Bugarske,Rumunjske i dalje.Ako od ovakvi mi očekivamo da nas prtime u tu uniju.Onda če mo ići kad i Švicarska,a i Zerf ponovo če se uvest.Jer vam je to vaš Sanader omogučio,ali mi ne.....

VL
BI
bilikamen
16:06 13.05.2011.

Swoboda: hrvatsku vidi u Evropi tek 2013................... ne Swobodo iz EU. Hrvatska je u evropi od Sedmog stolječa, a to što je ti ne voidiš , to je tvoj problem. Sad dali češ je ti priznati ili ne, manje je važno jer možda 2013 - 2014. EU neče niti biti.

VL
BI
bilikamen
16:09 13.05.2011.

a morte i rossi ajde ti prijatelju u EU. sretan ti put a nas ostavi gdje jesmo. Doći će evropa prije kod nas.

VL
FE
Felicijen
16:12 13.05.2011.

Ima li Swoboda dobru dioptriju kad nas vidi u EU već 2013. godine!?

VL
TJ
TataEU-Janez
18:32 13.05.2011.

Dragi gospodine Swoboda i meni je puno toga žao..imam pimjerice retardiranog sina i moram to prihvatiti!

VL
AM
a_morte_i_rossi
18:52 13.05.2011.

@jolly roger istina! cjeli EU se drzi umjetno! hrvat6ska nije umjetna tvorevina i hrvatska kuna nije umjetna!!! hrvatska kuna je vrijedna niovčanica i nij eumjetno održavana ;) lol

VL
UK
Ugo Kajvez
19:11 13.05.2011.

Odhebi natrag od kud si došao swoboda, .............. ti i tvoj EU ...............

VL
UK
Ugo Kajvez
19:13 13.05.2011.

13.05.2011. u 18:52h a_morte_i_rossi . Na radiju sam čuo od ljudi koji se valjda kuže u te stvari, .... da je kuna samo \"maneken\" novac koja glumi novac ...... jer je vezana za euro ........

VL
PG
praseca gripa
22:14 13.05.2011.

Po ovom gospodinu bi se trebali igrat jos godinama, koz-voz,a oni uzivaju i ubiru place nizasto,samo za prodavanje magle i mudrovanje. Predobri Boze, posalji nam politicara koji ce moc i znat ovim pametnjakovima rec sto ih ide. Ali ne samo njima!

VL
OB
-obrisani-
12:45 13.05.2011.

Slabo vidiš.

VL
VE
velikazmija
14:38 13.05.2011.

fus-bal- nogomet ne piše realno -to nije svobodin posao --cijela kugla ima problema-

VL
OB
-obrisani-
15:54 13.05.2011.

hrvatska nikad neće ući u europsku uniju utopijsku zamišljenu državu,hrvatska će uvesti 4 milijuna japanaca i doživjet će procvat na balkanu ,a da ne govorim u europi

VL
OB
-obrisani-
05:38 14.05.2011.

Serge Bramerz, istaknuti artiljerac, engleski batler i Svjetska klatez je u ravni sa istim takvim klatezom Hannesom Svobodom. Mi doduse pripadamo Europi, nadam se da necemo uci u tu smutljivu zajednicu drzava, no kako izdrzati pritisak smutljivaca i lazova jeje pitanje za buducnost. Ono sto je ocito, a mi necemo nikako priznati je da se ceka ulazak \"bratske\" srbije i BiH po ubrzanom postupku koje nece morati toliko puta \"otvarati\" i \"zatvarati\" kao Hravatska. I sumnje nema, ICTY, taj sud u Hagu, Europska politicka sramota, pripremio je duge vremenske kazne za nase generale koje su se znale i prije otvaranja \"rasprave\" na sudu. Kako i ne bi pored tolikih britanskih batlera i Carle del Ponte kojoj su Srbi ispunjavali svaku pa i najmanju zeljicu, a i ona njima. @terapeut, kresimir** i Gricka*,ocekujem odgovor

VL
TR
tribić
15:12 13.05.2011.

Swoboda će 2014. reći; - Hrvatsku vidim u EU 2015. ili 2016. godine

VL
DA
danibani
12:29 13.05.2011.

Swoboda: „Hrvatsku vidim u EU 2013. ili 2014 godine\" Kaj si ti Swoboda, vidovnjak?

VL
SA
santos008
12:29 13.05.2011.

Kad udjemo ,dat ce te nam puno novaca ,kako bi komsije vidile da se to isplati.

VL
CI
cibalia
15:59 13.05.2011.

EUjanez@ boze scuvaj da smo slicni Slovencima

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.