Swoboda: Bit će mi žao ako će se utvrdilti da je Sanader kriv
- Bit će mi žao ako će se utvrditi da je Sanader kriv, rekao je izvjestitelj Europskog parlamenta za Hrvatsku
Komentari 47
neurazumljiv : Hrvatsku vidim izvan EU na neodredjeno vrijeme, nakon demokratski provedenog referenduma o ulasku u EU
Dobro je Tuđman rekao. Kada će Hrvatska trebati uči u EU, Europska Unija će se raspasti.
Swoboda?Pa ko kaže da mi građani i želimo u zu uniju?Nego razmišljate gdje če te na odmor.I kako če te do Grčke ;Bugarske,Rumunjske i dalje.Ako od ovakvi mi očekivamo da nas prtime u tu uniju.Onda če mo ići kad i Švicarska,a i Zerf ponovo če se uvest.Jer vam je to vaš Sanader omogučio,ali mi ne.....
Swoboda: hrvatsku vidi u Evropi tek 2013................... ne Swobodo iz EU. Hrvatska je u evropi od Sedmog stolječa, a to što je ti ne voidiš , to je tvoj problem. Sad dali češ je ti priznati ili ne, manje je važno jer možda 2013 - 2014. EU neče niti biti.
a morte i rossi ajde ti prijatelju u EU. sretan ti put a nas ostavi gdje jesmo. Doći će evropa prije kod nas.
Ima li Swoboda dobru dioptriju kad nas vidi u EU već 2013. godine!?
Dragi gospodine Swoboda i meni je puno toga žao..imam pimjerice retardiranog sina i moram to prihvatiti!
@jolly roger istina! cjeli EU se drzi umjetno! hrvat6ska nije umjetna tvorevina i hrvatska kuna nije umjetna!!! hrvatska kuna je vrijedna niovčanica i nij eumjetno održavana ;) lol
Odhebi natrag od kud si došao swoboda, .............. ti i tvoj EU ...............
13.05.2011. u 18:52h a_morte_i_rossi . Na radiju sam čuo od ljudi koji se valjda kuže u te stvari, .... da je kuna samo \"maneken\" novac koja glumi novac ...... jer je vezana za euro ........
Po ovom gospodinu bi se trebali igrat jos godinama, koz-voz,a oni uzivaju i ubiru place nizasto,samo za prodavanje magle i mudrovanje. Predobri Boze, posalji nam politicara koji ce moc i znat ovim pametnjakovima rec sto ih ide. Ali ne samo njima!
Slabo vidiš.
fus-bal- nogomet ne piše realno -to nije svobodin posao --cijela kugla ima problema-
hrvatska nikad neće ući u europsku uniju utopijsku zamišljenu državu,hrvatska će uvesti 4 milijuna japanaca i doživjet će procvat na balkanu ,a da ne govorim u europi
Serge Bramerz, istaknuti artiljerac, engleski batler i Svjetska klatez je u ravni sa istim takvim klatezom Hannesom Svobodom. Mi doduse pripadamo Europi, nadam se da necemo uci u tu smutljivu zajednicu drzava, no kako izdrzati pritisak smutljivaca i lazova jeje pitanje za buducnost. Ono sto je ocito, a mi necemo nikako priznati je da se ceka ulazak \"bratske\" srbije i BiH po ubrzanom postupku koje nece morati toliko puta \"otvarati\" i \"zatvarati\" kao Hravatska. I sumnje nema, ICTY, taj sud u Hagu, Europska politicka sramota, pripremio je duge vremenske kazne za nase generale koje su se znale i prije otvaranja \"rasprave\" na sudu. Kako i ne bi pored tolikih britanskih batlera i Carle del Ponte kojoj su Srbi ispunjavali svaku pa i najmanju zeljicu, a i ona njima. @terapeut, kresimir** i Gricka*,ocekujem odgovor
Swoboda će 2014. reći; - Hrvatsku vidim u EU 2015. ili 2016. godine
Swoboda: „Hrvatsku vidim u EU 2013. ili 2014 godine\" Kaj si ti Swoboda, vidovnjak?
Kad udjemo ,dat ce te nam puno novaca ,kako bi komsije vidile da se to isplati.
EUjanez@ boze scuvaj da smo slicni Slovencima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@jolly roger hahahahhahahaa kakave su ti to procjene!!!!! ti si tipičan mali demagog sigurno si negdje sa nekog balkanskog brda!!!! ti nećeš niti primjetiti ulaz u EU ;)