'Susret s Antom me podsjetio na kalvarije koje su moji suborci prolazili zbog kojekakvih konstrukcija'
Uz fotografiju je ministar Orepić poručio da će bez obzira na sve primitivne pokušaje političke destrukcije MUP-a i diskreditacije njega osobno – još jače i gorljivije raditi svjestan preuzete odgovornosti
Komentari 181
Stariji vodnik došao u HV u listopadu, kako ga nije sram
Karamarko imas podrsku obrscunaj se sa svim kriminalcima i onim koji su prodali ovaj portal i svima koji su Hrvatsku gruntovno stavili na sebe.
nakprije Kotromanovic,zatimMilanovic a sada Orepic . svi kada se nadu u nevoljama trce slikati se sa Gotovinom i traziti podrslu. Ante bolje ti je bavi se svojo ribom manje je zahtjevna od ovih gubitnika.
Ostavite Gotovinu na miru, iskoristavate ga da bi si popeglali imidz, pljuc, sad mi je jos antipaticniji ovaj podrepic...
Orepic za zastitu Ostojiceve mafije ide pod skute Gotovini . Zalosno , stiti crtace svastike i zokine poslusnike
Koliko se veliča ovaj Orepić, tu mešto smrdi
Dva narucena uradka u nivinama nekada a mozda i danas Ivica Pasalica. Kriminalce hvara panika. Ante u sto te uvlace znas li?
Bas ga uvlace jeli Ante stvarno naivac ili musli tako sve je prosuo sto je zrtvom stvarao. Katastrofa!
To je to Antino tajednistvo, Ante jesi li svjestan da nastavljas s podjelama branitelja Hrvata, ovobzi ne treba.
Lukav je ovaj JNA brkati vodnik! Slikao se sa gotovinom i sad misli, da može raditi po starom kako mu je volja i ostaviti svu Ostojićevu kriminalnu bulumentu na položajima u MUP-u i u policiji!
Tko je ovo sve organizirao, narucio Ante, jadno i prozirno.
Orepic ili je naivan ili ga nije briga za Hrvatsku........kao sto nije ni Pusicku, Milanovica, Stazica, Ostojica, Josipovica, Pupovca itd....... Danas se stvarno vodi borba za Hrvatsku , samo drugim metodama.........Karamarko to jako dobro zna,,,nije sigurno da to zna Orepicc koji vise brine o sebi i svom egu nego o drzavi..............
Vecernji je opet u rukama Ivica Pasalica, Kriminal necete taustaviti nikakvim ofenzivama ucinjen u MUP u
Nece ti to pomoci da spasis Ostojica i miliciju da Milanovicu ostavis SOAu . Vrati Alana Klabota na celo AT Lucko , reformiraj miliciju i tako skupljaj poene.
Hocemo reforme u MUPu, istrage i otkaze 2500 uhljebljenih Marticevaca, fotografiraj se ti s kim hoces nece ti pomoci.
Veceras se dogada čudo nikovi koji mrze sve hrvatsko veceras uz generala e moj generale...
E moj Gotovina, zar ćeš i ovo progutati? Dokle?
Gospodin Ante Gotovina je rodjeni ratnik i heroj ali u miru se ne snalazi, a ovi kalafukteri, inokarakteri,muckarosi zele ga iskoristiti za svoje necasne rabote. rijetko se dogadja da se castan ratnik gura u politiku,ali oni necasni, koriste one casnee za svoje necasne radnje. Orepicu ako mislis biti castan ministar ocisti MUP od smeca ili daj OSTAVKU.
Orepiću gori pod nogama kad bježi Gotovini.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tvoji Suborci iz jna mozda stariji vodnice Gotovina ne sastavlja vladu.