Studentica zbog krivotvorenja indeksa izbačena s fakulteta
Studentica iz Vrbnika otišla je toliko daleko da je za cijelu akademsku godinu krivotvorila ocjene, potpise profesora, tajnice fakulteta, pa čak i pečat fakulteta
Komentari 44
Da je Hr. normalna drzava u kojoj vlada zaista pravda i demokracija, a ne lopovluk i mafijastvo, siguran sam da ni ova cura ne bih to ucinila. Ovaj njen postupak ne cudi, jer, kako je moguce u drzavi u kojoj vladaju lopovi i mafijasi, u kojoj se pljacka cjeni a rad omalovazava, u drzavi gdje sirotinja kopa po kantama za smece..............u drzavi u kojoj mladi nemaju perspektivu ni buducnost.............pa sta je onda cudno u tom indeksu....ja bih je jos i nagradio...................kad moze Sanader i HDZ, a sto ne bih mogla i ona.
ono jednonogo zločinačko pseto kojem su se gadovi i psi lajvci ko ovaj iscidak kleli sigurno nije otac domovine,al plač tih hijena za tim gadom očituje se i danas kad ova hijena ovako komentira ovaj članak,jedino je točno da ovom nije mjesto ovdje,upravo zbog toga sam i reagirao ovako emotivno
kad vidi linića kako je opljačkao rijeku pomislila da može i ona,al ona nama političku moć da optužbe prebaci na špijunčinu, i dobro veli ivkošić ,ako je špijunčini sanader zbrisao preko granice nadamo se da linić svakako neče
index?? sto je to?? zar nije napravljen skok nakon osamostaljenja:-)
sirotinja koja nema za platiti a nevoli učiti oni koji plate ne lete sa faksa čak i kad ih ulove u krađi ili mitu ni profesori ni studenti to je Hrvatska
ovo vise nije drzava vec lihvarski protektorat medjunarodnog udruzenja mafijasa i lihvara koji su instalirali svoje poltrone i placenike u sve instance vlasti, sadasnja vlast nema nikakve veze s narodom, potrebama naroda osim deklarativne i par simbolickih gesta za maloumne i nepismene ; sve se svodi na pamflete,parole i balone i dnevnu neku polusocijalnu laznu politiku bez buducnosti,vizije i nekog smisla,ali to nije za cudit kad se politkom bave bivsi radijski voditelji, lokalni poreznici, okalni ginekolozi i šoferi dok visokostrucni i obrazovani ljudi moraju bjezat iz ove zabokrecine jer za njih nema mjesta niti ce ih biti u skoroj buducnosti.. Buducnost banan je punionica vode,otvarnje azilantskih centara,depooniji radioaktivnog otpada,golf terni za mafiju, devastacija i betonizacija obale Koja Hrvatska.. Hrvatska je konačno PROPALA
Ovakav bi podatak na neki način morao biti \"upisan\" u putovnicu, zako da nikada više nigdje ne može otići bez da ju se provjerava i ima na oku.Da se ovako počne voditi računa i o najmanjem prevarantu nikome više ne bi palo na pamet raditi što sva ova silna gospoda na vlast rade.A i njihove indekse i diplome bi valjalo provjeriti, jer je stvarno čudno da takvi vrli stručnjaci u vlastitim resotima naprave pogreške kojih bi se sramio i najneškolovaniji čovjek s imalo pameti
Ovaj minus je sigurno djelo nekog vrlog studenta kao što je i ova gospođica, a mi koji smo s voljom i zanimanjem upisali fakultete , možemo se slikati, jer kad je imala \"muda\" napraviti ovo bez straha od sankcija, vrlo vjerojatno ima dobru debelu zaleđinu.Možda se sada baci na politiku
vidljivo je, da ta Studentica ima Talenta,..mozda za \"preciznu-mikro-tehnologiju\"..??!..a ocíto ima i \"jaja\"..!!
@ lschmidt Ne možeš diplomu nazivati \"komadom papira\" jer je za taj \"komad papira\" potrebno položiti kojih 50 i kusur ispita, a za svaki ne gine pa barem tjedan dana, ako ne i dva mjeseca učenja... Što se vi ljudidi čudite ovome?! Pa sud je pred koju godinu donio odluku da je u redu prepisivati magistrate jer \"to ionako svi čine\"!
mozda bi trebala upisati prometni fakultet Sveučilišta u Zagrebu ili pak ljetni tecaj Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.
Kakvo crno polaganje drzavne mature za starije ?!?! Kod nas se sve radi na brzinu i nedoreceno. Zar nije bilo receno da fakulteti trebaju osigurati odredjeni broj mjesta za one koji su zavrsili prije toga. Da, znam da su nasi dekani lijeni, nesposobni i glumataju, ali... Vani ljudi upisuju studije i sa preko 50 godina. Na maturi je matematika obvezni predmet i smijesno je ocekivati da netko tko ju nije pipnuo 30 godina, da ju sprema godinama za recimo neki drustveni fakultet tipa filozofski. Znaci, mi koji smo diplomirali (i to sa visokim ocjenama) i magistrirali ili doktorirali, ako zelimo upisati novi fakultet moramo na polaganje drzavne mature (da ponovno ucimo sto je Krleza napisao i derivacije i integrale, te....) ?!?! Koji teski debilizam. Mada u ovoj banana drzavi me nista ne moze iznenaditi.
Na ovo nedjelo inspirirali su je naši vrli najviši državni dužnosnici, čineći nedjela. Kada mogu oni, zašto nebih mogla i ja, ustvrdila je ona i ubrzo svoj mozgovni sklop podesila na software obnašatelja vlasti. Jadne li države.
odmah su je izbacili sa fakulteta,a profesori koji su dokazano prodavali ispite i dan danas primaju plaće i rade na fakultetima sramota zar pravila ne bi trebala biti za sve ista
Da je ovo pravo novinarstvo onda bi se pisalo imenom i prezimenom o političarima i nekim drugi visokopozicioniranim ili odlikovanim građanima hrvatske. ovo je samo dokaz da mladi prate što se događa u zemlji i da ipak imaju uzore.
svi studenti koji završe faks,bar velika vecina zavrsi u nekom uredu na proracuni u kretivno ne stvara nista,a ona druga koja nema srece skuplja boce ili bjezi u inozemstvo to je Rvacka,ali zato derventske diplome imaju prednost
Zaustavi se autobus na stanici u Čitluku i šofer vikne: \"Stojimo 15 minuta, možete otić popit kavu, popišat se ili završit fakultet!\".
Trckaralo, bas si me nasmijao, ali ima tu i istine
Bože dragi oprosti mi griješne misli, kad vidim kako joj stoje hlače.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa ovo je dobra stvar za sve koji kod zapošljavanja ne propituju radne navike nego traže papire! Dans je dovoljan papir i dobiješ posao ili ako ga nemaš, izgubiš! Radne navike uopće nikog ne interesiraju!