Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 221
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
U Rijeci
Povratak na članak

Studentica zbog krivotvorenja indeksa izbačena s fakulteta

Studentica iz Vrbnika otišla je toliko daleko da je za cijelu akademsku godinu krivotvorila ocjene, potpise profesora, tajnice fakulteta, pa čak i pečat fakulteta

Komentari 44

LO
lopata
09:37 09.01.2011.

Kada ce se pocet provjeravat diplome iz bosne koje su dobivali na ljepe oci. Sada glume po zagrebu kaj da imaju fakultet primitivci. Uostalom to bi bilo najbolje rjesit da stjeramo bosance i hercegovce.

VL
Avatar archiebald
archiebald
14:43 08.01.2011.

Tužno je što su zbog ovakvih izoliranih slučajeva Filozofski fakulteti opet na meti zlih jezika. To što je nekoliko političara završilo taj fakultet ne govori apsolutno ništa o kvalifikacijama ili etici ostalih ljudi koji imaju istu diplomu. Čudno je daa se ne gleda tisuće profesora koji pošteno rade svoj posao.

VL
AL
alessio
19:21 08.01.2011.

upišeš ocijenu u index onda si kriminalac, lopov, zločinac, pokradeš državu onda si otac domovine

VL
OB
-obrisani-
15:12 08.01.2011.

Prava kandidatkinja za mladež HDZ-a. Nadam se da će dobiti pohvalnicu u stranci i biti promaknuta na bolje mjesto. Ali, licemjerno je biti ovako ekspeditivan prema malim ljudima dok gamad, smeće, hulje od Deše Mlikotin Tomić i ostalih parazita daljee uredno primaju plaće kao i ostali smradovi iz akcija index 1, 2... A gdje su 3, 4, 5, 6...?!?!?!

VL
SK
skinner
15:16 08.01.2011.

ankicascreiber većina profesora i stručnog osoblja koji će danas sutra poučavati i odgajati tvoju djecu u srednjoj školi dolazi s filozofskog fakulteta... malo poštovanja molim... a kaj se ove djevojke tiče...hebiga \"male\" odmah ulove kad krivotvore neki potpis ili platee ispit, dok veliki uživaju u svojem lopovku do smrti i bez srama, a pod pokroviteljstvom politike... pogladajte samo našeg \"vrlog pravnika\" Maria Ančića..hahahaha

VL
OB
-obrisani-
15:21 08.01.2011.

Mario Ančić diplomirao u ST. A gdje bi drugdje i mogao...? LOL

VL
Avatar juma
juma
15:36 08.01.2011.

Filozofski fakultet je leglo ljevicara i neradnika....kao i ovi u Zagrebu koji dijele nepostojece doktorate.

VL
OB
-obrisani-
15:59 08.01.2011.

bolje bi bilo da se sveucilista i uskok pozabavi ognjistarcima sa diplomama iz dervente koji su sa svojom stručnošću i zalaganjem doveli ovo drustvo na ovako visoke grane i poziciju,vecina ih en zna hrvatski i padeže,ali bitno je da iz proračuna vuku milijarde i pozaposljavali su cijela sela iz svojih vrleti po rodbinskom kljucu

VL
OB
-obrisani-
15:44 08.01.2011.

Hrvati šute...... šute već deset godina na sve zlo što se događa majci zemlji državi Hrvatskoj. Ako se više i može reći DRZAVI. Direktive za rušenje \"državnosti\" dolaze iz \" glavnoga grada\" Zagreba ....a uskoro će to biti zemlja sa pet zemalja koja neće biti \"trojedno\" već peterojedno \"kraljevstvo\" koje će biti pet regija pet poslušnih država. Brysel, London i Hag su glavni masonski gradovi buduće EuRopske \"države\" hrvatske (peterojednog kraljevstva)....a hrvati šute već deset godina......\"Ušli\" smo u NATO sa Albanijom, da - zapadu treba živo poslušno meso za njihova osvajanja..... \"hrvatska\" televizija je samo po imenu hrvatska to je bez da pogriješiš jugoslovenska televizija ....novina Hrvati nemaju....novine su svačije samo ne hrvatske .... Hrvatski jezik je danas više srpski nego je ikada bio sa svakim danom sve više englesko masonskih riječi.... Hrvatski junaci trunu u Hagu a njihovi vojnici se love ko’ miševi diljem Hrvatske..... čak im i \"bošnjaci\" u tome pomažu (najnoviji slučaj uhićenog Vukovarca).....zamislite srbija traži hrvatske borce za slobodu ..dakle srbija koja je bila zemlja agresor na zemlju tih boraca. Masonci Englezi natovariše bjeloglavog josifovića hrvatima za tutora.....u kompaniji sa JACOM.... HDZ su u potpunosti preuzeli jugosloveni i komandiraju po direktivi masona sa srbima kako hoće..... srbadija se toliko osilila da traže i na hvaru \"srpski manastir\"... a hrvati šute već deset godina...ne znam koja im je piz - - m***.......dicu ne rađaju ....već televizija ima programe o \"novim hrvatima\" crnim, žutim, kakao, crvenim itd...a hrvati samo šute... Eto, govori se, sapće se o nekom H r a s t u - nekom novom domoljubnom pokretu....ali što, koje novine pišu o tome, masonske ---NE.....samo par elektronskih, kao hrvatski dragovoljac.........www dragovoljac.com i hrsvijet.net, a tko za njih zna ? Hrvati otvorite žvale i budite opet ono što ste bili od 1990 - 1995....

VL
MA
marini
15:46 08.01.2011.

A hoće li joj vratiti index?

VL
PI
prava istina
16:03 08.01.2011.

Ova storija je i sretno završila. Sjetimo se tragedije od prije nekih 15 godina kada je pod pritiskom i presijom roditelja studentica sstudirala a nije da joj je i bilo stalo do fakulteta. Htjela je također biti predobra curica koja udovoljava svim zahtjevima ambicioznih roditelja. Kada se ipak razotkrilo uporno uvjeravanje sutdentice da je sve u redu a zapravo nije, u tom kaosu desilo se veliko zlo, ubija je majku i brata. Zato, kao u onom i ovom slučaju treba skrenuti pozornost roditelja na objektivno gledanje prema djetetu, da li ono što radi mora ili to želi. Neka je sada ovako, pa ne daj Bože gorjeg zla, a malena će dobiti životnu lekciju da nejde to baš u životu tako.

VL
OB
-obrisani-
16:04 08.01.2011.

ovo vise nije drzava vec lihvarski protektorat medjunarodnog udruzenja mafijasa i lihvara koji su instalirali svoje u sve instance vlasti,sadasnja vlast nema nikakve veze s narodom,potrebama naroda osim deklarativne i par simbolickih gesta za maloumne i nepismene ..sve se svodi na pamflete i balone i dnevnu nekiu polusocijalnu laznu politiku bez buducnosti vizije i nekog smisla,ali to niej za cudit kad se politkom bave radijski voditelji, lokalni poreznici,lokalni ginekolozi i šoiferi dok visokostrucni i obrazovani moraju bjezat iz ove zabokrecine jer za njih nema mjeta niti ce ih biti

VL
ZV
zvone247
16:11 08.01.2011.

to je zapravo bio test za prijam u HDZ, hahaha

VL
DU
Deleted user
16:24 08.01.2011.

@skinner, upravo zbog toga nam mlađe generacije i jesu poluretardirane. kad slijepac slijepca vodi, obadvojica će u jamu pasti.....

VL
Avatar bok
bok
14:57 08.01.2011.

Genetski pokvarena osoba. Mozda bi bolje pasala u filo-Fuck u ZG?

VL
Avatar bereza
bereza
17:53 08.01.2011.

Ljudi, riječ je o Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci. Niti Zagrebu, niti Splitu. Jutros je u razgovoru s dekanom Fakulteta, objavljenom na Radio-Rijeci, spomenut ovaj slučaj. On je izrazio žaljenje zbog ovoga što je ta, sad već bivša studentica, učinila,, i izrazio nadu da ona neće klonuti, već da će se trgnuti i započeti studij na nekom drugom fakultetu, te da će shvatiti kako do diplome može doći samo radom i učenjem. - Uzeo sam slobodu prepričati ono što je rekao na ovu temu. Jedina osoba koja zna zbog čega je napravila to što je napravila jest upravo ta djevojka. Ako je ona u svojoj biti poštena osoba, možda je \"pukla\" zbog stresa prouzročenog promjenom sredine, školskog okruženja, tko zna zbog čega sve ne... Studij na fakultetu nije srednja škola. Možda se jednostavno nije snašla. Tko zna. Opet, godinu dana muljati, krivotvoriti potpise profesora, krivotvoriti sve ocjene za dva semestra... Sjećam se slučaja s Ekonomskog fakulteta u Zagrebu u vrijeme mog studiranja, negdje 1987. godine. Student treće godine je krivotvorio potpis profesora u indeksu i odmah je bio uhvaćen. Mislim da nije bio izbačen, ali se nije dobro proveo. Kako je moguće da na jednom fakultetu u 21. stoljeću student može bez reakcije Fakulteta krivotvoriti potpise i ocjene cijele akademske godine, a da to nitko ne primijeti? Ona je uhvaćena tek kad je pokušala upisati narednu godinu! Jedino ako se uopće nije pojavljivala u referadi. Svašta! S njom bi trebalo sjesti i ozbiljno porazgovarati, da joj se pomogne ako je moguće. A, opet, što je to bilo u njezinoj glavi da uopće usudila na takav čin? Ona je krivotvorila službenu ispravu! Moj indeks je još uvijek negdje u ormaru, među ostalim stvarima, ali nikad mi nije palo na pamet bilo što upisivati u njega, osim onoga što sam morao sam upisati. Još uvijek je u stanju u kakvom je bio kad sam izašao sa svog Fakulteta. Ako bih želio biti zloban, mogao bih reći da je ona pravi proizvod ovog društva, u kojem se ne isplati biti pošten, marljiv, i poštivati zadani sustav. Tko još može uspjeti u ovom društvu, a da nije varalica, kradljivac, lažov, razbojnik, ubojica, muljator...? Tko to može uspjeti u ovom društvu poštenim radom, znanjem, stručnošću...? Ovako je jednostavnije. Ili kupiš ispite, ili ih krivotvoriš. Jedino treba paziti da te ne uhvate, kao što je krumpiruša danas ponovila u Splitu.

VL
Avatar blackula9
blackula9
19:30 08.01.2011.

a imala je sve petice..

VL
OB
-obrisani-
19:41 08.01.2011.

alessio ti si največi komunistički idiot,al hebi si mater, za tebe i pse slične tebi največa je kazna ono što je stvorio otac domovine nezavisna hrvatska država,samo plači,što više serkaš to če te prije i najgluplji prepoznati

VL
UM
Umjereni
19:53 08.01.2011.

bell444a3, smiri malo živce. Shvati \"oca domovine\" kao metaforu. Žalosno je što tako emotivno reagiraš, a jednako emotivno se reagiralo i na onog \"komunističkog idiota\" za kojeg su se svi redom kleli da nikada s njegovog puta neće skrenuti. Nažalost, neki su jednog oca domovine odmah zamijenili drugim, a ne shvaćaju da se radi o apsolutno istom mentalnom sklopu i isključivosti. Činjenica jest, da mnogi od onih koji su isticali svoje domoljublje, činili su to iz ekonomskih a ne domoljubnih razloga. Valjda čitaš novine i vidiš što se u zemlji događa. Ali sve to nema veze s temom članka.

VL
FL
flick
16:13 08.01.2011.

@antipoltron svaka čast na upisu, potpisujem u cijelosti!

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.