Stravična nesreća kod Bjelovara: Mladić izgorio u autu
Najprije pokupio pješaka i okrznuo drugo vozilo te se zabio betonski most
Komentari 25
Pročitajte što piše: Vozeći iz smjera Daruvara svojom Opel Astrom, naletio je na zaustavljenu također Opel Astru. Njom je upravljala 25-godišnjakinja koja je samo koji trenutak ranije, prešavši preko pune linije, zaustavila svoje vozilo ispred kuće obitelji Ivanković na broju 35A. Ispada da je cura kriva....
ponedjeljak\"\"\"nešto nakon tri sata\"\"\"\" na državnoj cesti Bjelovar – Daruvar u mjestu Prespa. Vozeći iz smjera Daruvara svojom Opel Astrom, naletio je na zaustavljenu također Opel Astru. Znači 3 sta je noć ne 15 sati, prema tome fali važan podataktak osvjetljen sa žmigavcima neosvjetljen automobil na suprotnoj strani puna linija ??? Nejasno do daske; kao da sam ja sam pisao i to gore, gpore neide...
dxdy kaze policiju na scenu. Moje misljenje je da policija tome nemoze nista jer je u ovakvin uvjetima nemocna nego bi trebali vozaci svi ponovo pohadjati vozacki ispit i polagati humanitarni zakon na cesti.
Nažalost automobil koji se vidi na slici je staro željezo kupljeno na jakuševcu,i u takvoj olupini lako se izgubi život.Žalosno je to sve.,ali to se danas često dešava.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sućut obitelji poginulog,.....nije mi jasno koja je to brzina udariti u vozilo odbiti se 100 metara i totalno razbiti auto....barem 130-150...ona koja se zaustavila nepropisno i nije toliko kriva jer on ionako nebi mogao stati, da je mislio na svoju obitelj i svoje djete nebi ih zavio u crno, lako tuda divljati bez odgovornost po tim selendrama kad policija mjeri brzinu jednom u dva mjeseca i to svi znaju kad i gdje, a da rade potajno i često možda bi jedan život bio spašen