Što bi se to moglo prišiti predsjednici? Priprema li se Barbika II. ili se Šeks istrčao?
Bez obzira na to koji je bio motiv ovakvog Šeksovog istupa, činjenica je da je uskovitlao priču i sada se svi mediji trude doznati gdje je to predsjednica “tanka” i čega se plaši.
Komentari 122
Molim štovaoce lika i djela predsjednice da navedu jednu pozitivnu stvar koju je učinila a da je Hrvatsku promjenila na bolje
ništa od lupanja šakom,luksuz sve izgladi,kad se na njega navikne zaboravi se kak se postavljaju pločice na zid.
Upalim ja tv prije koju godinu I pomislim gle Kum |V ....a kad ono njeno ustolicenje.
O tome bi i Mamić mogao reći koju.......
Meni je u svemu tome interesantno licemjerstvo raznih udruga koje se bore za ženska i manjinska prava, protiv rodnih i drugih oblika diskriminacije.... Sada, a istoće biti i kada krene kampanja, niti jedna od tih udruga neće se postaviti u zaštitu predsjednice bez obzira što je žena, već će se često i isticati u raznim rodnim blaćenjima...
I VL se izgleda uključio u antikampanju i blaćenje aktualne predsjednice. Bolja je od svih dosadašnjih predsjednika osim Tuđmana i po 7znanju i angažmanu i marljivosti, ona ne spava do pola 12 h kao onaj s prgavim karakterom.
Šeks je dao naslutiti da bi oni koji su otjerani mogli nešto spremiti Carici. I Šeks je bio najuren.
U struku je tanja nego ikad. Milanović ni na "tankim šnitama" ne uspijeva stanjiti svoj. Zaključujem da mu je i privatni biznis savjetnika propao.
Prevrtljivost, nedosljednost, izdaja i laž su jedne od najprepoznatljivijih mana koje ljudi pamte, ne zaboravljaju i kažnjavaju. A ovaj je svog posinka zbrinuo, a na čiji račun pokazali su rezultati izbora, po kojima je HDZ pod vodstvom raznih uhljeba i izdajnika ostvario najlošiji rezultat u svojoj povijesti..
Čast izuzecima u komentarima, ali bi mogli biti pristojni i konstruktivni ako već kritizirate i recite što to nije uradila konkretno. Naš Ustav predsjednika ne smješta u izvršioca vlasti, nego samo kao kontakt vladi . Lupanje šakom o stol je figurativno, ali se trudila da ukaže na probleme. Zašto je razgovarala s Vučićem, pa i Tuđman je pregovarao s Miloševićem, to jedno, a drugo naši Hrvati iz Bačke su imali ipak neke koristi od tog razgovora, knjige, kultura, škole itd... Mislite da je to Vučić dao dobrodušno. Odgovorna je , nije potkupljiva vidi se slučaj Šeksa da nije ništa mogao u vezi pomilovanja. Ljubomore ima puno. Pa što nek lijepo izgleda, lijepše mi je nju vidjeti nego Zokija kada tulumari do kasno u noć, pa se ne pojajvi na poslu na vrijeme, a taj je posao bio premijer. Kako će tek biti kada i ako bude predsjednik, da sada mu ne smeta "slučajna država".
Ako se Milanović kandidirao, koji zna da je izgubio kredibilitet u očima ljevice, onda mora da zna ili ima krunske dokaze kojima će Kolindu pomesti u prvom krugu.
Šeks želi ponovno na Pantovčak ! Losos, kavijar i dobro vino ! I tko se još sjeća nekih afera ?
Plenki vrlo lukavo, primjerice preko Šeksa, demontira Grabar-Kitarovićku, jer želi sasvim drugog predsjedničkog kandidata. Nije joj zaboravio nelojalnost prije nekog vremena. Naravno, javno se zauzima za nju, jer je lukav i vješt državnik. Pitanje glasi: Kad će se objaviti kompromitirajuće informacije o Grabar-Kitarović? I, tko je Plenkijev predsjednički kandidat?
Nakon privatizacijske pljačke, pada standarda, pada nataliteta, INE, Agrokara, brodogradilišta, svih štetočina u lokalnoj samoupravi, općeg egzodusa, najvećih poreza, ekipe na inauguraciji, ne znam koja bi joj to afera mogla naštetiti.
Svi znamo gdje je predsjednica tanka.
“potpunu neznalicu, koja je sve postigla dodvoravajući se visokim političarima suprotnog spola” Pa izgleda da se pokazalo kako je taj plan "Barbika" sve točno predvidio. Žena je prazna, sve postigla ulizivanjem.....
možda je vučić imao prste :D
izici ce na vidjelo samo dio istine i stvarnosti koja nije ugodna...ali bit ce to samo vrh sante leda...nisam siguran da ce kgk biti kandidatkinja za predsjednika...ako bude u utrci nece stici prva na cilj...osim politickog dogovora sestara blizanki hdzsdp...ostali su marginalci...
Pa Šeks zna za seks a zna da znaju i drugi
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodin Šeks se nije izletio. On uvijek zna što radi i nekoliko je koraka ispred drugih. On je isto dobio nogu od KGK. Šeks ne opraša nikome, pa ni njoj. Ovo je bila uvertira u nešto veliko, neoborivo, dokumentirano.