Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 97
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Mandatno-imunitetno povjerenstvo
Povratak na članak

Stevi Culeju (HDZ) skinut zastupnički imunitet

Radi se o tome da je Općinski sud u Vukovaru uz "navedi" dokaze, po meni neprimjerene dokaze do kojih su došli saslušavanjem svjedoka i vađenjem iz konteksta nakane priče, rekao je Stevo Culej

Komentari 63

DU
Deleted user
11:10 17.02.2016.

zašto brišete komentare ?!!?

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
11:24 17.02.2016.

stiva sude zato jer su mu brata masakrirali u borovom selu..... hrvatima sdp i sateliti sdp- nikada nece oprostiti stvaranje hrvatske drzave

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
06:46 18.02.2016.

Robija mu ne gine.

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
11:16 17.02.2016.

sdp provodi memorandum 2 skrojen jasno u beogradu,,, cilj je drzati bosnu i hrvatsku u nestabilnosti sve do trenutka kad bi opet mogli krenuti stvarati veliku srbiju.

VL
Avatar tabasko
tabasko
11:26 17.02.2016.

Svi vi koji ga uzimate u usta treba da mu se naklonost do poda. Imate li imalo poštovanja za covijeka koji KALVARIJU doživio za i poslije domovinskog rata.💝

VL
JO
jozomali
11:16 17.02.2016.

zanimljivo!......i kad neko kra.de (a to su mahm desničari).....odma se to proglašava za srbočetničku propagandu, udba tu nešto mulja, a bogme i sdp.....

VL
LI
lipa75
12:19 17.02.2016.

Idemo malo s činjenicama, koliko se to nekome svidjelo ili ne . HDZ je prije par godina izglasao ćirilične ploče u Vukovaru na sjednici Gradskog vijeća. SDP- ovci su svi bili protiv, i što je zanimljivo Srbi također većinom protiv. Pozdrav od Hrvata, domoljuba.

VL
BA
balic
12:32 17.02.2016.

Tajsam(si)@---- nikoga ja ne blatim ,kritiziram i kritzirat cu, odgovaralo to tebi (vama ili ne.Kritizirao sam proslu vladu zasto bi ovu koja je prevarom dosla na vlast, stedio kritika.? Moji su tvoji nema mojih i tvojih, nasih!Utuvite si u glave, ako ne mislimo svi isto ne znaci da sam srbin kako vi one koji ne misle kao vi, titulirate i prozivate. Kako iz vecine desnicarskih/domoljubnih komentara,tako iz tvojih komentara iz kojih se cita blacenje vredanje i pljuvanje.. Mozda te pamcenje kartko sluzi pod tom kapom, mene jos uvjek dobro sluzi i sve vas pljuvace poznam i znam po kojima ste se ispljuvali. Stoga drzi ´noge na mjestu i ne rintaj se da ih ne polomis.

VL
DE
delnice22
11:49 17.02.2016.

Sto reci, osim pogan kradezeovska.Svaki dan vec godinama citamo i slusamo o aferama clanova zlocinacke komunisticke hdz partije.Gade mi se .

VL
JO
jozomali
11:22 17.02.2016.

želim biti informiran a ne instruiran....stoga nikad ne idem na dnevno.hr!

VL
BA
balic
11:06 17.02.2016.

Nes ti njih domoljuba,sve su price sve je izvuceno iz konteksta, i fotografije po novinama? Kad se o njima radi onda je izvuceno iz konteksta, a on prvi u redovima na cirilicne table.Pa dzes covjece osta sa istinom.Ne sramoti one branitelje koji se od vas distanciraju.Krunica oko vrata ostalo ni u tragu.Okrente se vise svi skupa i gledajte u buducnost, ili ona za vas ne postoji jer vam vrijeme polako istice.U cemu je stvar, da nisi lomio ne bi te ni tuzili.?!Domoljubi lome drzavnu imovinu, e toga ima samo kod nas, ili lomi ili ukradi onda si najveci domoljub.

VL
BA
balic
11:24 17.02.2016.

sekta@---- ma sta ti znas sto je sveto.Svet mi je Hrvatski grab na njima za cirilicu me manje svrbi.Dobit ce ju kad ispune uvjete za to,ali nitko nikom ne daje pravo lomiti drzavnu imovinu jos manje krasti.Jedino za vas 'domoljube' ne vaze isti zakoni ka za ostale gradjane RH/atske, vi ste iznad zakona.

VL
JO
jozomali
11:13 17.02.2016.

hdz....culej.....lo.pov.luk, hm ne ide u istoj rečenici.....hehehehe

VL
HO
horacio
10:58 17.02.2016.

Toplo mu preporučujem da angažira dobrog odvjetnika i da sam ništa ne govori na suđenju. Slušajući njegovu diskusiju u Saboru, nisam stekao dojam da išta može logički objasniti. Problem mu je što ne može niti jednu misao i rečenicu završiti do kraja.

VL
PA
pantigana
10:50 17.02.2016.

Domoljubna koalicija u vlasti, a skidaju imunitet ? NedajBože da je na vlasti ostao SDP, pa sad bi se već javilo desetak udruga, stožera, i sl... Čekam prosvjede u Svskoj, blokadu iste plinskim bocama i najavu konferencije za novinstvo gdje će govornici biti Glogoški i Klemm, na temu progona hrvatskih branitelja od strane nenarodne vlasti.

VL
Avatar Hadezeov domoljub
Hadezeov domoljub
10:52 17.02.2016.

Sve domoljub do domoljuba.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.