Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 73
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Mandatno-imunitetno povjerenstvo
Povratak na članak

Stevi Culeju (HDZ) skinut zastupnički imunitet

Radi se o tome da je Općinski sud u Vukovaru uz "navedi" dokaze, po meni neprimjerene dokaze do kojih su došli saslušavanjem svjedoka i vađenjem iz konteksta nakane priče, rekao je Stevo Culej

Komentari 63

BH
bijela_hrvatska
10:54 17.02.2016.

Ne treba naš Stevo nikakav imunitet... To je naš Vukovarski heroj koji je od Domovinskog rata imun na sve napade, optužbe i druga zla koja mu se "pakuju" od unutarnjih i vanjskih agresora... Uopće ne dvojim da će(mo) i ovu bitku dobiti.

VL
Avatar Semper Paratus
Semper Paratus
11:10 17.02.2016.

U Vukoravu ti je zbilja bolje biti sve samo ne HRVAT‼️‼️‼️ Sramota‼️‼️‼️

VL
Avatar comparator
comparator
10:55 17.02.2016.

Mediji ,tajne službe pravosuđe ,obrazovanje ,zdravstvo ,socijala ,javne službe i još puno službi promrežene su ljudima koji su međusobno ovisni za prevlast nad našom opcijom i to je vrlo teško prekinuti jer se ti ljudi boje gubitka radnih mjesta. Trebamo osmisliti sustav kojim bi politiku protjerali iz tih institucija i tako onemogućili jugočetničko djelovanje jer nisu svi ljudi svijesni svojeg djelovanja u koje ih je silom prilike uplela strana sila od kojih je naravno najjaća Rusija a za koju je politiku na Balkanu zadužena Srbija.

VL
Avatar TAJSAM
TAJSAM
11:02 17.02.2016.

Još su komunisti na vlasti a trebalo ih je maknuti iz takvih radnih mjesta isti dan predaje vlasti. Neznam što se čeka, tu se optužuje za navodno glupave stvari a Oliver Frljić koji truje i uništava hrvatski narod još uvijek je ne dodirljiv. Iskreno se nadam da su to zadnji trzaji komunističke vlasi jel ako je to optužba za skidanje ćirilićkih ploča zbilja je smiješno Pozdrav dobrim ljudima

VL
Avatar Semper Paratus
Semper Paratus
11:08 17.02.2016.

Pitam se tkooooo je dobio ovaj prokleti rat, tko je dobio svoju (hvala bogu) drzavu, tko je u Vukovaru manjina a trazi opet i privocira dan u dan a tko to upravlja Hrvatskom i Hrvatima? Povraca mi se, ma šalji te više vojsku u Vukovar ako tamošnja Policija nije u stanju sprijeciti i ocuvati. Izmjeniti pod hitno Policiju u Vukovaru i okolici- zna se ko tamo radi kao Policajac/Milicajac‼️‼️‼️‼️‼️

VL
DU
Deleted user
11:06 17.02.2016.

da mu nisu skinuli crvena aždaja rigala bi vatru danima

VL
Avatar juricamesko
juricamesko
11:13 17.02.2016.

Stevi nije potreban nikakav imunitet.njegovo herojstvo,čast i dostojanstvo ne mogu dovesti u pitanje ovakve montirane optužnice.bilo bi bolje odvjetništvu u Vukovaru da se pozabavi brutalnoj uporabi sile od strane policijskog službenika nad pokojnim Darkom Pajičićem i njegovim nadređenim.

VL
DU
Deleted user
11:04 17.02.2016.

herojima vukovara netrebaju imuniteti

VL
KR
krmnazabrana
10:59 17.02.2016.

A Milanović ne potiće na mržnju i na revoluciju? Ali on se tako obrača jer njegovi neprijatelji su u stvari "narodni neprijatelji". Mi stariji znamo o čemu je rijeć. SMRT KOMUNIZMU SLOBDA NARODU.

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
11:27 17.02.2016.

sdp je pod krinkom uvodjena ćirilicnih natpisa progurao memorandum 2

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
11:07 17.02.2016.

nastavlja se cetnicka agresija, plan je provesti memorandum 2 u djelo preko sdp-a i sdp-ovih udruga

VL
AJ
ajmo
11:19 17.02.2016.

Stivu sude zato što je nosio šahovnicu.Da je šajkaču nosio nikom ništa nebi ga ni pipniuli.No Stiv ko i Josiču preporućam nikad ne pusti glavu jer nemaš zašto. Sa vama smo dok nas ima a kad nas nebude ima netko i iza nas.

VL
RA
Ragusa
11:18 17.02.2016.

Poštovano čitateljstvo, radi ispravnog izvješćivanja javnosti potrebno je naglasiti slijedeće: Maru Kristiću nije zatraženo skidanje imuniteta zbog klevete za vrijeme predizborne kampanje (iako je vjerojatno bilo i toga) nego zbog teške povrede osobne slobode, prijetnja iz članka 129.st 3. KZ-a a u svezi sa člankom 38. istog zakona (napad na radnom mjestu, nasilno izbacivanje iz ureda, prijetnja smrću djelatniku, kao i njegovoj obitelji, te krađa dokumentacije iz istog ureda). Potrebno je napomenuti da to jest privatna tužba, ali da postupak traje od 2011.g. dakle, potpuno je jasno da obe stranke i HDZ i SDP, uključujući i MOST koji je u svojoj retorici prepun poštenja, ne žele "talasati" u ovom itekako turbulentnom trenutku, pri tom jedino čuvajući svoje pozicije, a ne brinući o narodu i njegovim potrebama i prvenstveno pravima. Sramotno i žalosno da se još jednom uvjeravamo u onu - da pred zakonom ima jednakih, ali i jednakijih. Da li je ovo uistinu hrvatska država kakvu trebaju njezini građani. Obmane i laži pljušte sa svih strana. Fuj! Malom narodu ne ostaje ništa drugo nego potražiti zaštitu na sudu za ljudska prava van Hrvatske odosno u Bruxellesu. Također naravno, možemo i čekati da hrvatski sudovi konačno počmu raditi svoj posao a ne dozvoljavati da određeni procesi traju i po pet godina misleći da će se odustati od traženja sudske pravde. E neće jer odavno smo naučili biti strpljivi, a bože nam daj i zdravlja, pa će se i kraj ove trakavice dočekati... pravda jest spora, ali i dostižna... nije problem uz pet čekati još i četiri godine. Ne traje saborski mandat vječno!

VL
AC
ante carapovic
11:36 17.02.2016.

Kako su azurni. Kad ce na red doci oni koji pucaju po Vukovaru?

VL
ĆA
ćaćaća
11:34 17.02.2016.

očito je stevo za partijske sudove bio na krivoj strani inače bi bio zaštićen ko lički medo...

VL
Avatar Vrtlaric
Vrtlaric
12:04 17.02.2016.

Nedaj se Stevo mi pošteni Hrvati su stobom.

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
11:23 17.02.2016.

stiva za ministra branitelja

VL
Avatar ČEPlN
ČEPlN
11:19 17.02.2016.

stiv culej je najpostenija osoba u hrvata, nema postenijeg covjeka. nazalost beograd preko sdp-a siri memorandum 2

VL
ŠK
škurabura
11:58 17.02.2016.

Napišite javno da narod zna koji suci imenom i prezimenom su tražili skidanje imuniteta Stivu Culeju. Javnost ima pravo na ovu informaciju.

VL
TU
Tudman2
11:48 17.02.2016.

Sve na Goli otok sto dise komunisticki........

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.