Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 117
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NEDJELJOM U 2
Povratak na članak

Stanković se ispričao Đapiću, a on poziva Vladu da se očituje o 'teškom incidentu na HTV-u'

Đapić je naglasio kako takve izjave nisu samo uvreda za njega, nego i za sve one 'koje je predvodio u Domovinskom ratu kroz postrojbe HOS-a, kao i za političku stranku s kojom se u Saboru i izvan njega borio za hrvatsku suverenost i neovisnost i izgradnju Hrvatske kao demokratske države

Komentari 96

Avatar Eddie
Eddie
16:49 08.05.2018.

Smece od emisije

VL
DU
Duxnacije
16:16 08.05.2018.

Đapiču pokrenite bojkot na plaćanje hrt-a prvi ću vas podržati jer ovo više nije hrvatska tv, isto sam povrijeđen kao I vi što vas je smeće usporedilo sa gnojem a da o aci niti želim komentirati!!!!!

VL
ŽU
žuti
17:02 08.05.2018.

Gospodin Aleksandar Stanković je paradigma odnosa večine hrvatskih Srba prema Hrvatskoj, vlastitoj domovini! Nažalost, niti najgorja pvređanja i podmetanja ih ne mogu maknuti iz javnog prostora samo zahvaljujući domaćoj "petoj koloni". Poseban pozdrav "zetu" gospodinu Kazimiru Bačiću, naravno i Goranuu Radmanu koji ga je doveo u ondašnju RTZ-e odlukom CK-a SKH-a 1988/89. godinu!

VL
Avatar nula
nula
17:39 08.05.2018.

Spreman sam platiti da se ukine NU2. Tko se slaze ??

VL
BL
bljak007
16:35 08.05.2018.

Kako da se ispričaju, kad i oni tako misle.

VL
SI
sipuranikola
17:13 08.05.2018.

Smece od emisije i voditelja

VL
RK
Rodneral Križičević Rodnik
16:57 08.05.2018.

Stanković treba dobiti nagradu HND-a jer je pokazao tolerantni dio Srbije. Možete si misliti kakva je tek totalitarna strana.

VL
SX
sudbina x
17:14 08.05.2018.

Tako je to kad četnički krkan dovodi četnike na HTV dok hrvati plačaju kako bi oni četnikovali...

VL
ZA
zadar1
17:17 08.05.2018.

nije trifunovic kriv nista...on je srbin i to je jasno sve....a stankovica treba malo ohladiti na nacin da jedno vrime bude bez place i bez posla na htv-u...

VL
DU
Deleted user
17:14 08.05.2018.

Srbi i njihovo relativiziranje rata i ratnih događaja je nama svima jako poznato. Još nam je poznatije Stankovićevo gaženje po HR kroz svoje maloumne emisije... zamislite kakva tu prezimena pred hrvatskom javnošću raspravljaju o ratu i poraću... STANKOVIĆ i TRIFUNOVIĆ... Krvi ti pa jeli ovo moguće? Sreća pa se mene ništa ne pita...

VL
DU
Deleted user
16:25 08.05.2018.

Bilo je za očekivati nekakav vid isprike za niz primitivnih bezobraština i uvreda iznesenih u emisiji. Obzirom da ih nema, stvarno je pitanje koliko ova Tv ima hrvatski predznak.

VL
OV
ovrhovršitelj
20:07 08.05.2018.

Teško mi je i gledati nu2 zbog koje kakvih preko drinskih buda laša, ali kad bolje čovjek razmisli nije ni loše da takvi likovi iznose svoje mišljenje barem znamo da stalno moramo biti na oprezu, jer smo narog koji brzo zaboravlja i oprašta....

VL
Avatar rubinet
rubinet
18:59 08.05.2018.

Antu sam sreo u Osijeku...ostao sam ono paf njegovom pojavom...pozamašnom pojavom...a glede ovog prijepora..poručujem Đapiću neka dotičniku ne oprosti...

VL
AB
abendblatt
22:27 08.05.2018.

Stankovic je isto jedan pro srbski provokator kojeg treba potjerati sa Hrvatske TV,ima masnuplacu od placenih pretplata bakicasa 2000kuna penzije.

VL
BB
branimir.bauer.9
17:55 08.05.2018.

Ostavka ravnatelja hrta i ukidanje emisije Nu2 sa Stankovićem kao voditeljom.

VL
Avatar Mrki medvjed
Mrki medvjed
18:51 08.05.2018.

Ovdje se više ne radi niti o Đapiću, niti Šešelju, a niti o Gotovini i Domovinskom ratu, ovdje se radi o KUDA IDEŠ HRVATSKA?! Pitanje za Vladu, Predsjednicu, Sabor, a možda i za ovog novog Uskokovca, jer po meni ima elemenata veleizdaje.

VL
SA
samograd
23:02 08.05.2018.

Trifunović je u sred Hrvatske pljuvao po svemu što je svakoj normalnoj osobi vazno i ne samo to ,laže ,izvrće i relatvizira .Ako je on mirotvorac i umjeren ,kome se to pokušava prodati ,jedino naivcima .

VL
DU
Deleted user
18:27 08.05.2018.

Trifunović je bio vidno našmrkan u toj emisiji. Par puta se izgubio u odgovorima i otišao totalno u krivom smjeru. Ponaša se kao u birtiji a ne na javnoj televiziji. Dugo nisam vidio da jado Stanković nekom tako podilazi... Jako loše vođenje emisije!

VL
HA
hazo
22:16 08.05.2018.

Ma ko stoji iza tog Aleksandra, pa on bi več x puta trebal dobit odkaz s televizije. U njemačkoj se ukidaju takve emisije s takvim greškama u koracima, jer imm pada odmah gledanost, ali kod nas ovce i dalje gledaju, pa nema razloga za ukidanje. To je jedina istina ! Ako nema kvote gledanosti, odmah se ukida. To je realnost naša prosječnog HR intelekta.

VL
TR
tramontana
23:43 08.05.2018.

Realno, Stanković nije i ne pokušava biti nepristran. Sjećamo se nametanja branitelju iz Vukovara sintagmu o građanskom ratu- Nije bitno Stankovićevo mišljenje kao pojedinca , ali zloupotreba javnog medija i vrlo naprasno izvlačenje koje bi htio čuti, optužuje ga ii diskvalificira kao voditelja. Ustvari, zloupotrebljava slobodu medija, podređujući ih svojem propagandnom ratu.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.