Preminuo muškarac koji se zapalio na Markovom trgu: Podlegao je ozljedama
Možete potražiti pomoć za sebe ili za blisku osobu na više mjesta u Hrvatskoj: U sklopu KBC Zagreb djeluje CENTAR ZA KRIZNA STANJA I PREVENCIJU SUICIDA gdje se može doći bez najave i uputnice između 8 i 20 sati ili nazvati telefonom 01 2376 470 od 0 do 24 sata
Komentari 76
Politicar sokiran,ja razumio da se politacar zapalio zbog male place
Hoće li se ikada javnost upoznati sa sadržajem vrećice,do koje je unesrećenom jako stalo?
Covjek starije dobi se zapalio i time htio poslati poruku vladajucoj eliti, pogotovo ministru Pileticu, jedan od milijun zaboravljenih umirovljenika, koji nemogu ici u inozemstvo da bi bolje zivjeli. Nije ni cudo kad Hr odvaja 9.2% BDP-a za mirovine versuss 11.2% EU prosjek, jednostavnim potezom penkale ispraviti nepravdu bas kao sto su drzanim sluzbenicima to uradili u ozujku i time povecali inflaciju te jos vise smanjili omjer medijalne mirovine i place, sramota!
Lijecnicu treba sankcionirati radi nacin na koji govori o doticnoj osobi koja se zapalila. Treba ju dovesti na sud.
Ima za benzin a zapalio se jer nema za kruh?
A gosp. Bartulica se vozika u Ferrariju, to nije lipa poruka ljudima koji nemaju za kruh
Šta? Pelestina lover? Uzalud mu.
zaista čudno, slušajući kroasanka zemljom teće med i mlijeko, a ljudi su spremni živi se zapaliti, prestrašno
Ne mogu vjerovati da se građani spaljuju u Obećanoj HDZ-ovoj zemlji blagostanja i visokog standarda. Nepojmljivo!
Klasika... mediji i vlast će učiniti sve da ga prikažu kao luđaka, kao što su nekad sovjeti etiketirali Jana Palacha kao prolupalog individualca, umjesto kao rezultat očaja i revolta cijele nacije.
Žao mi čovjeka, ZNA SE koga treba zapaliti.
Ovo bi trebalo na Jakuševcu uredit jedan prostor sa tribinama i naplaćivat ulaznice.
sad će gazda upozoriti da je i ovo udar na demokraciju kao i u slučaju kad je golobradi mladić (ne baš davno) sam sebe ubio na istom mjestu samo da nas upozori da nam ne cvjetaju ruže !!!
a sto radi policija? mogao je tako detonirati i bombu! ovako nesto moguce samo u ZGu.
Krematoriji su budućnost čovječanstva....
Vladari i povlaštena kasta sustavno uništavaju perspektivu građana. Uništavaju sustavno poljoorivredu i firme, školstvo, zdravstvo, mirovinski sustav... nacionalne i strateške interese prepuštaju strancima. Sustav vrijednosti je iskrenut naopako. U tome treba tražiti uzroke apatije i nezadovoljstva i krenuti voditi državu u interesu građana i Lijepe Naše. Nažalost trend je i dalje loš.
To je pravi Vatreni!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Aha, prvi korak proglasavanja covjeka ludim, neuravnotezenim, poremecenim, nasilnikom, kockarom i slicno..... Ako je tako, sto se nije zapalio negdje u sumi, nego na Markovom trgu?