Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 71
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
IZ MINUTE U MINUTU
Povratak na članak

Preminuo muškarac koji se zapalio na Markovom trgu: Podlegao je ozljedama

Možete potražiti pomoć za sebe ili za blisku osobu na više mjesta u Hrvatskoj: U sklopu KBC Zagreb djeluje CENTAR ZA KRIZNA STANJA I PREVENCIJU SUICIDA gdje se može doći bez najave i uputnice između 8 i 20 sati ili nazvati telefonom 01 2376 470 od 0 do 24 sata

Komentari 76

MA
majeltomoguce
12:25 11.06.2024.

Velika tragedija, a tu se neki sprdaju i admin to ne briše - a koliko je puta meni brisao jer sam samo imao kontra mišljenje u nekim temama ... demokracija i cenzura na ovom portalu! A čovjeka mi žao jer očito ima neke papire i neke sporove ili tako nešto i ne može ništa pa je ovo napravio u očaju. Trebao je možda pokušati štrajkati glađu gore - tražiti nekako sastanak sa nekim na najvišim razinama pa da proba ... a možda i je pa ga nisu htjeli primiti.

VL
Avatar vratio_se_ćaća
vratio_se_ćaća
10:47 11.06.2024.

Kolakušić ???

VL
Avatar southman
southman
10:43 11.06.2024.

Svašta !

VL
Avatar buffalobill
buffalobill
11:47 11.06.2024.

Mislim velike nepravde ima u HR. Mnogi, a pogotovo u politici su sebi napunili džepove, ne na legalan način, dok sa druge strane mnogi ljudi jedva sklapaju kraj sa krajom. To dovodi do frustracije mnogih, ali što ne opravdan ovakav čin.

VL
MK
MKinkognito60
11:50 11.06.2024.

Neke stranke kritiziraju vladu jer brane ulazak migrantima u Hrvatsku, ali nitko od stranaka nije prihvatio nijednog migranta u svoju kuću kabi mu pomogao neke druge stranke govore o kriminalu migranata koji je sa migrantima ušao prizivaju vojsku na granicu i organiziranje narodnih straža jer je u njihovoj retorici katastrofalno stanje. Pa kako očekujete od nestabilnih ljudi mirnu glavu jer uglavnom te stranke nisu na vlasti i za sve krive upravo valst.Narabno prvi slobodni govor oporbe u saboru će optužiti vladajuću strukturu i neće priznati svoj grijeh. Istoj oprbi smeta sigurnosna tamon zona na markovom trgu ali će kritizirati kako je moguć takav događaj. Pred izbore mi se javljala želja kako bi im omogućio dolazak na vlast ali opet sam znao kakva bi to anarhija ili represija bila. Sad čekam neke medije koliko će izdržati a ne narugati se vladajućima koristeće tu nesreću jadnog čovjeka.

VL
NI
nikola612
15:56 11.06.2024.

Da je radio u normalnoj tvrtki sigurno ne bi imao vremena ni mogućnosti za kocku, jer HŽ je farma uhljeba, prekobrojnih parazita... Najmanje polovicu pruga i vlakova kojima se voze prazni vagoni bi trebalo zatvoriti.

VL
MA
Makbe
11:37 11.06.2024.

Čudi me da narod tako loše živi a milijarde i milijune eura su uložili u državne obveznice i još toliko drže u bankama na štednji. I to mahom penzioneri. Kad smo ušli i potpisali za EU, narod je bio ushićen,, samo neki manji dio je bio protiv. I sada nema ovo hoću, ono neću. Naša vlada ne može tu baš puno promijeniti pa ni plaće euruzastupnika. Ako se osobno neki zastupnici i premijeri ne slažu sa direktivama, mora se i to prihvatiti. Potpisali smo cijeli paket i sad smo tu gdje jesmo. U Jugi smo bili zarobljeni, nismo smjeli reći što želimo i mislimo, a sada je to još veće i teže u EU. Tehnologija munjevito napreduje, ali što nam donosi a da je bolje za narod? Može li se izum atomske bombe smatrati napretkom?

VL
Avatar PurpleMoon
PurpleMoon
11:48 11.06.2024.

Svima ovdje koji "razlog" nalaze u vlasti, koja im se ne sviđa savjetujem da učine isto. Što vas bude više bit će upečatljivije!

VL
DU
Deleted user
15:36 11.06.2024.

Ljudi su od korone na ovamo psihicki totalno pukli skroz na skroz. To je vidljivo kako se ponasaju i sta rade u svakodnevnim situacijama na svakom koraku. Koji god problem je taj covjek imao time sto se zapalio na Markovom trgu nije postigao ama bas nista nego ako prezivi biti ce u jos gorim go...nima nego prije. On treba u prvom redu profesionalnu lijecnicku pomoc jer je mentalno labilna i rastrojena osoba, a potom vidjeti koji je razlog pokusaja suicida samozapaljenjem tim vise sto ga njegovi kolege s posla opisuju kao vedru i veselu osobu.

VL
RI
Rimo22
12:31 11.06.2024.

Cekas mirovinu 6mj i za to vrijeme nemas primanja,niti dobivas akontacijsku ratu.Samo jedan primjer u kakvoj drzavi zivimo.

VL
DA
Davor80
10:43 11.06.2024.

Jeftin benzin i to je tak

VL
Avatar superhik74
superhik74
14:53 11.06.2024.

Vjerojatno se zapalio zbog rasta BDP-a i opceg prosperiteta koju osjecaju prosjecni gradjani Hrvatske. Bilo mu je previse dobro po izjavama saborskie gospode pa je najvjerojatnije odlucio da im to pokaze ovim cinom.

VL
Avatar messerschmidt
messerschmidt
12:00 11.06.2024.

Zašto i tko? To ne znamo. Samo vrte 3 sata jednu te istu vijest, zapalio se i u teškom stanju je.

VL
LI
linolada
12:40 11.06.2024.

Kada će se više početi pričati o mentalnom zdravlju, ljudima treba psih. pomoc, a ne da ih se svakodnevno zamara s narcisoidnim političarima i njihovim planovima kako se što bolje prodati, zaraditi i izreklamirati. Treba nam edukacije o mentalnom zdravlju i što je najvažnije enpatije, bez empatije nema života dostojnom življenja! Dajte nam suosjećajnost, briznosti, a ne samo promocija nekih agresivnih osoba koji se cijeli život bore protiv nekoga, a vruće se vode u životu nisu napili, a ovakvi nesretnici ne mogu dobiti pomoć na vrijeme!

VL
ZA
zagabria3
23:42 11.06.2024.

Ova država je sve samo ne pravedna i poštena za narod. Kad vidiš ove likove koji su izašli iz Sabora na slici odmah znaš da ne možeš ništa očekivati

VL
MA
maja20
22:28 11.06.2024.

Svima je jasno zašto je to učinio osim Plenkoviću.

VL
PR
prajdali100
11:32 11.06.2024.

Protest zbog Most- ovog neuspjeha?

VL
PV
prcko.vita
11:18 11.06.2024.

Već smo komentirali da će narodu teško biti shvatiti da određena grupa ide na debele plaće i još deblje plaće, dok narod gladuje i robuje sa pišljivih soma eura mjesečno. Tako da, na žalost, biti će ovakvih scena i više. Djeco, samo informacije radi, nekada je kod druga Tite najveća moguća razlika između najveće plaće (diša), i najmanje plaće (portir) bila 5x. Dakle, ako je diša imao npr. 5000 novčanih jedinica, onda je portir imao 1000 novčanih jedinica. I nije bilo ovakvih scena, zbog nepravde.

VL
Avatar leonn
leonn
19:49 11.06.2024.

Rade ocevid i istrazne radnje. Ma sta ce te istrazit,covjek se nije od dobra zapalio.Pa za obicni pregled cekas pola godine,za potvrde razne i duze..pa bit ce sve vise suicida..a cijene divljaju bez kontrole..neda se vise pristojno zivjeti.

VL
DI
Dingač
16:29 11.06.2024.

Potpuno je neprihvatljivo da doktorica, koja je pomogla samozapaljenom prosvjedniku ispred Vlade, trača o svom pacijentu. Kao medicinska stručnjakinja, njezina je dužnost čuvati povjerljivost pacijentovih informacija. Nije političarka da širi tračeve, već bi trebala profesionalno obavljati svoj posao i štititi privatnost pacijenata. Takvo ponašanje narušava povjerenje u medicinsku profesiju i zbog toga joj treba oduzeti licencu.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.