Hrvatska zaustavila Vučićeva provokatora
Srpski ministar obrane proglašen je nepoželjnim nakon izjave da o njegovu dolasku u Hrvatsku može odlučiti Vučić, a ne hrvatski ministri
Komentari 147
Ove nase tri nakaze, Vucic, Vulin i Seselj su sramota za Srpski narod. Oni su i fizicke i moralne nakaze. I u Srbiji ima mnogo ljudi koji preziru te spodobe ako niste culi. Nismo svi isti. To sto je vecina (izaslih na izbore) a realno 25 posto nepismenih i zaglupljenih izabrala njih da nam vladaju, to je sramota onih 50 posto glupaka koji nisu izasli na izbore. Dakle, ne rugajte se tudjoj nesreci, imate dovoljno svoje. Ni vase ustase nisu vama na ponos.
pogledajte malo na youtube i srpske portale sta gradjani Srbije misle o Seselju i Vucicu.Ima ih pozitivnih al daleko vise negativnih.
Ma silan uspjeh. Prosto covek da ne poveruje. Sta ste trebali nakon onakve d.ebilne izjave. Dodijelit mu medalju?
zaustavili su oni....kiflon...
Srbija treba plenkovicu zabraniti ulaz u srbiju posle ove izjave. Covek lagano optuzi srbiju da je bila agresor na hrvatsku, a to ne stoji ni u jednoj presudi medjunarodnih sudova, niti ima za to ilakvih valjanih dokaza, stavise srbija tada nije ni postojala, mozda je jna bila agresor na hrvatsku, ako se savezna armija moze smatrati agresorom na tada jos uvek svoju drzavu, ali srbija nikako. Definitivno dizanje tenzija i zamena teza, protovno istini i medj presudama. Defitivno svako pominjanje srbije u smislu agresora i slicno, mora da ima reakciju iz srbije. Hrvatska je vulinu zabranila ulaz zbg izjava da je ustaski rezim pocinio zlocine i genocid nad srbima, sto su potvrdile sve medj institucije, i da u danasnjoj hrvatskoj i dalje postoji ustastvo, sto opet potvrdiuju cinjenice i presude hrvatskih sudova, gde su sudjeni mnogi ljudi zbog ustaskih simbola, pozdrava itd, i stranih sudova, vidi presudu autrijskog suda protiv mladih hrvata koji su uzvikivali ustaske parole, i pisali ustaske znakove, pa onda simunica sa ustaskim povikom u sred zagrba, gde 50000 ljudi otpozdravija i podrzava taj pozdrav i taj cin.,.. pa ga fifa kazni, znaci kriv i on i 50000 ljudi, pa sta je onda vulin slagao, ustase bilo zlo, a to zlo i danas ima podrsku u hrvatskoj, mozda ne od drzave, ali sigurno od vecine naroda, a vlast to precutno odobrava.
Nije vama smetala Vulinova izjava, nego vam smeta da se priča o Jasenovcu širi jer su vasi pretci počinili genocid kojeg se vi danas stidite! Nije to tolika vasa sramota, jer vi niste mogli uticati na njihovo delo, pravite veću sramotu jer pokušavate da prikrijete zločin, umesto da javno objavite spiskove kakvi god da su, i izvinite se žrtvama koje god da su nacije i vere i dozvolite svakom da obeleži ovaj tragičan dogadjaj onako kako on to želi!!!
Ovo je civilizacijska sramota! Najprije je Vučić napravio kaos u Zagrebu i hrvatske političare napravio smiješnima. Potom je Vulin, njegov igrač za posebne zadatke, natjerao vlast države članice Europske unije da mu zbog verbalnoga delikta zabrani ulaz u Republiku Hrvatsku. Ispade Vulin veća opasnost od islamskih terorista, vehabija i talibana.
"Hrvatska zaustavila Vučićeva provokatora".... ali nije ona dva veseljaka u Jasenovcu sa zastavama na kojima piše ZDS....oni su puno veći problem...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Napisao macan...odabrao pljenković....čitao vulin.... ajde sjašite više narodu sa grbe!!