Hrvatska zaustavila Vučićeva provokatora
Srpski ministar obrane proglašen je nepoželjnim nakon izjave da o njegovu dolasku u Hrvatsku može odlučiti Vučić, a ne hrvatski ministri
Komentari 147
Trebalo ga je pustiti pa poslati nazad na ciganskim kolima ili na nekom starom traktorcetu ako se nadje !!!!
VL što je sa lajkovima ????? Prolaze samo pro- srpski ! Ma " bravo " V L samo napred.Ničija nije do zore....
tocku na i ,problem rijesen...
Da je Jasenovac bio samo jedan promil onakav kakvim ga prikazuju neprijatelji Hrvatske, danas bi srbe spominjali kao davno izumrli narod. __ Slušao sam NU2 preživjelog "svjedoka" koji je govorio "u kameru": bio sam mitraljezac i napadali smo njemačku vojsku pa sam bio ranjen, odveden u Zagreb u bolnicu pa na ispitivanje i zatim u Jasenovac. __ Da je imalo istina o Jasenovcu kao mjestu ubijanja, ovaj sigurno ne bi preživio niti do bolnice i ispitivanje u Zagrebu kamoli do Jasenovca.
Ako Hrvati i Srbi žele graditi nekakve međusobne odnose a što je nužno onda u tim odnosima nema mjesta za Vulina, Šešelja i ostale koji su njihovi sljedbenici. Zabrana ulaska dakle nije nikakav atak Hrvatske na Srbiju nego upravo suprotno - to je nužda koja je u funkciji otvaranju prostora za dijalog. Što se tiče komemoracije to je se pretvorilo u sve suprotno od onoga što mora biti - spomen na SVE žrtve. Da je tako onda ne bi bilo tih svakodnevnih licitacija, odvojenih kolona tzv sjećanja, a sve u funkciji iskorištavanja u dnevnopolitičke svrhe s jasnim osobnim interesima. Šta treba SPC-u licitiranje i multipliciranje posljedica kada su bili direktan uzročnik stradanja svojim učešćem u događajima koji su srušili legitimnu Vladu Kraljevine Jugoslavije 27.03.1941. godine?
napeti odnosi Hrvatska zaustavila Vučićeva provokatora ::: Zašto bi to bili napeti odnosi??? __ Potpuno je normalno i očekivano srbima zabraniti ulazak u Hrvatsku. __ Samo iz jednog razloga srbi nikako ne bi smijeli u Hrvatsku - uzorkuju požare po Jadranskoj obali, a domaći su. __ Zašto uvoziti još palikuća??? __ Najučinkovitije bi bilo uvođenje viza kakve imaju Kanada i Australija - ako si bio agresor na Hrvatsku nemaš pravo ulaska u Hrvatsku -- ako si bio u zatvoru nemaš pravo ulaska u Hrvatsku -- ako si bio kažnjavan zbog prometnih prekršaja nemaš pravo ulaska u Hrvatsku. __ problem riješen jednim jednostavnim propisom i zakonom o sigurnosti prometa.
Na istoku nista, novo! Srbija se jos uvjek valja u "kaljuzi" mulja i blata jos iz devedesetih i nema snage da se otarasi svih ratnih huskaca toga doba. Sve dok je tako, uzalud mi zelimo njima pruzati ruku, pomoci da se civiliziraju i postanu moderno zapadno europsko drusktvo kad srbijanski barbarogenij nema interesa da na ovim prostorima zavlada mir i stabilnost jer on svoju snagu crpi iz ratnog kaosa. Da mogu proizveli bi ga od Makedonije preko Kosova do Bosne i Crne Gore a i Hrvatsku zele destabilizirati i pokazati kako EU nista "ne vrijedi" i kako je ona ta koja svojom negativnom energijom siri svoju nepostojecu imperijalnu "moc" a u stvari radi se o nekulturi, neprilagodenosti i bahatosti. Srbija se sve vise udaljava od EU i nikako nije zrela da prihvati elementarne vrednote zapada kojem navodno stremi jer drzi punu figu u dzepu. Nama nije potreban ruski "trojanski konj" u EU, to valjda zna i EU.
Srbi su smiješni više , njima je politika cirkus
Ne znam sto te Srbijance tjera na takve izgrede... valjda im je u DNA da se uvijek protiv svega bune.... i uvijek gube bitke ali uporno idu dalje.... nevjerojatno...... nevjerojatno...
Mi smo u EU i trebamo se držati nekih normi. Trebamo i osudili smo zločin kojeg je NDH počinila. Osudili smo i zločin 1945. i dalje. U Domovinskom ratu smo se branili i Predsjednica je izrazila žaljenje za stradanje i srpskog stanovništva. E pa DOSTA. I zbog toga je ispravno jasno reći Vulinu da nema pravo ući u RH čiji suverenitet negira. Šešelja i radikale treba staviti na listu neprijatelja RH. Rehabitirali su četnički pokret i Dražu Mihajlovića, digli spomenik čovjeku koji je dignuo skladište u Bjelovaru i pobio i svoje i naše. Dodik ima ulice Draže Mihajlovića a nama nešto priča. Pa nismo mi slijednici NDH već smo svoju samostalnost izborili u krvavoj agresiji zbog koje bi ih trebalo biti sram i to je temelj naše države. Ako ne mogu razgovarati o budućnosti treba ih ostaviti da se hlade i ne susretati se sa njima. Imamo mi važnijih poslova.
Tako je trebalo i Vučiću zabraniti ulazak
Čak i jedna nevina žrtva je previše, ali prisjetimo se - Tito nikad nije otišao u Jasenovac da bi položio svoje poštovanje, a na tri ekshumacije provedene tijekom bivše Jugoslavije, našli su samo nekoliko ljudskih ostataka među kojima su bili ostaci hrvatskih vojnika. Beogradski arhivi o Jasenovcu i Ekshumacije su pokazale da su Srbi napumpali broj žrtava i da su mnoge žrtve zapravo bili Hrvati koje je Titin režim istrijebio poslije rata.
pa to sto na rade ,nije bilo normalno
1991 godine Hrvatska je imala oko pola milijuna izbjeglica, 180000 domova je uništeno, 15000 ljudi je poginulo, gotovo svi gradovi bili su razarani, ukupno 27 milijardi USD stete, 25% hrvatskog gospodarstva uništeno. Sve smo obnovili, bolji smo od Vas i ne treba nam Vaša glupa priča. Danas u Hrvatskoj ima mjesta za sve ljude dobre volje. I Hrvati i Srbi i Muslimani i Česi i Slovaci žive zajedno pod HRVATSKOM ZASTAVOM koju morate gledati i poštivati. Nisam siguran da li znate što znači riječ poštovanje.
sta se bojite istine o jasenovcu pa se ukakili, i oni u Bg se prepali jednoga srbina , sada hajte trcite i zovite NATO i Ameriku u pomoc opet, mama mama
hdz sakuplja jeftine političke poene još jučer bratili su se sa vučićem i natjecali se tko će mu se više ugurati u dupe...
Hrvatska zaustavila Vučićeva informatora koji bi mogao hrvatskoj omladini objasniti da su ustaše bili zlotvori i zločinci i da su hrvati i srbi brača po krvi, jeziku i kulturi koji su u svjetski poštovanoj Jugoslaviji živjeli u bratstvu i jedinstvu.
Zaustavljen je ne samo Vučićević provokator nego i Keleminec pa tako prošlo sve bez provokacije
Hajde VL malo objektivnosti! Tko je provokator? Vulin,ili ona dva fasista sa zastavom ZDS? Je li uputno pojaviti se na komemorativnom skupu zrtvama genocida u Jasenovcu sa Ustaskim simbolima? Isto bi bilo da se da se na Ovdari na pomjenu nekog 20.studenog pojave bradati cetnici odjeveni u crno i sa zastavama sa 4s. Nemam info jesu li "gospoda" sa ZDS iz Jasenovca uhicena,ili su mozda tamo i bila po uputu Plenkija?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ima Vulin kapu,kapu partizanku sprijeda zvijezda,straga kokarda pa ju nosi malo tako,malo naopako..To mu je u krvi nije jedini a ni prvi.