Slijedi li rat SAD-a i Kine?
Amerikanci, futurolog Peter W. Singer i bivši novinar August Cole, podigli su prašinu knjigom " Ghost Fleet: A Novel Of the Next World War" o potencijalnom ratu SAD-a i Kine
Komentari 100
Trebao je SAD rjesiti Kinu i SSSR odmah nakon sto je pobijedio japan,a ne cekati . Kako bi bio lijep svijet bez komunizma, bez totalitaristickih zlocina i cistki . Trebali su se ameri iskrcat u dalmaciji za ww2, bar nebiebi zivjeli toliko godina u tugoslaviji
"Bokolo" ako je engleska kraljica pozdravljala nacisticki kao djete to znaci daje dobila dobar kucni odgoj. Sta mislis da mi u Hercegovini odgajamo djecu kao kosmopolite i ljevicare.
Konstantin Sivkov priznaje da je NATO u ovom trenutku 10 puta jaci od Rusije.Onda je bar 11 puta jaci od Kine.Kako ce dijete od 10 kg podjediti covjeka od 110 kg smjesno.
"Abcd...19.07.2015 u 14:00h Nisu Hrvati na aparatima. Rusija i Kina nam nista nisu skrivile, SAD jest, kao i Srbija." Hajde sad objasni stasu ti to USA skrivile? Predpostavljam odmagali devedesetih a Rusija i Kina pomagali? A luda naroda. Kako dako da organizirate referendum pase ispisete iz EU i NATA?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Amerika nikad nece napasti Kinu.Zato sto 80%tvornica u Kini su Americke.U kini ce biti revolucija protiv komunjara.KinA ce se raspasti kao dvije koreje.