Škoro: Sa žrtvama Domovinskog rata, napraviti će isto što i sa žrtvama II. svjetskog rata
- Naći će ih za pedesetak godina i pokopati u zajedničku grobnicu, bez imena i prezimena, bez odavanja počasti, u organizaciji turističke zajednice - smatra Škoro
Komentari 44
Kome je bitno što misli ratna pobjegulja.
Skoro sad hoce biti "veliki" Hrvat, kad je trebalo braniti Hrvatsku on je kliznuo u Ameriku. Licemjerju nema kraja, covjek je nevjerodostojan.
profiterčina
Javio se pravi dragovoljac i branitelj Škoro - prvi utekao preko bare
Pokvarene i tvorce lazi ne treba komentirati. Ali jedno treba tom polikantu jasno i glasno reci, a to je da HDZ i SDP nisu jedno te isto. SDP je projugoslavenska stranka, a HDZ je drzavotvorna stranka koja je s njezinimim i nasim pokojnim predsjednikom Francekom Tudjmanom na celu najzasluznija za stvaranje nezavisne i demokratske slobodne Hrvatske. Bez HDZ-a i pogotovo bez Franje Tudjmana nebi bilo danasnje Hrvatske i juzna granica prema Velikoj Srbiji vidjela bi se s tornja Zagrebacke katedrale. Zato Skoro ne lazi, ne izmisljaj i ne podmeci neistine.
Eto, i Skoro se sjetio nakon 30 godina.
Škoro, hrvatski narod je na izborima rekao što misli o tebi i tvojoj stranci. Tvoje mišljenje je treće po važnosti, a po anketama četvrto. Spavaš li mirno od kada si svojim igricama (neću ovo, neću ono) Milanoviću osigurao mjesto naa Pantovčaku a Miloševiću u Vladi?
Druže škoro a što o tome misli tvoja drugarica i drug slučajni ?
Neka si se ti nama javio.
Skoro glasovao sam za tebe ali me danas sram što govoriš o NDH čovječe uzmi knjige u ruke jer si povijesno neuk i zapamti da NDH nije nikad imala fašističku niti nacističku stranku.Sram te bilo.
Na koje žrtve WW2 misli ovo od osobe??
Rado sam te slusao kao izvodjaca, kompozitora pa i voditelja mnogih zabavno muzickih emisija. Ali kvaris sve ali bas sve od kad si se primio politike. Mjesas se u stvari u koje namas pravo jer nisi nosio braniteljsku uniformu niti jedan dan. Nije ti mjesto u politici ali ne popustas niti pred cinjenicom da si postao predmet za ismijavanje i komentare koji ti nisu potrebni. Od kako si uso u politiku i umislio se da si veliki igrac na politickoj karti Hrvatske postajes sve vise marginalac kojeg nitko vbise netreba. Ajde izvini se svojim muzickim obozavateljima pa i HDZ-u jer zahvaljujuci njima si dosta zaradio pa se posveti ili muzici ili svojem doktoratu. To su ti dva polja gdje si uspjesan a ne politika.
Braco i seka pola vam je familije srbi serete po njima a možda špijunirate za njih dezerteru nitko te ne J za ništa.
Ahahaha o čemu ovaj!
NDH nije bila nikakva "naci-fašistička tvorevina" nego izraz volje Hrvatskog naroda, Keleminec je u pravu, ti nisi nikakav desničar nego drug Lunja
Gospodin Škoro, nakon što je svojim izborom predizborne liste doveo u velikoj mjeri čudne ljude iza kojih ne stoje neki rezultati rada je u nevolji. I danas ga osobno i stranački sramoti zastupnica koja pored 300+ novih zaraženih od korone u Hrvatskoj i dalje nagovara ljude da ne nose maske, da nose romske marame i vrijeđa čelnike HDZ-a i Sabora. Umjesto da razmisli s kime se okružio i da krene u konkretan saborski rad makar samo sa svojom sestrom koja izgleda je vrijedna i obrazovana osoba. U ostatku ekipe baš i ne vidim neku sreću da bi išta pročitali, razumjeli i dali pravno usklađeno mišljenje.
Ajde Škoro, potegni neku inicijativu u dijelu stvarnog života koji nam se događa. Slažem se sa puno toga, no pomozimo prvo živima....
Ništa novo rečeno. Ali tu je i kraj ništa se neće mijenjati. Činjenica je da nacije koje nemaju velike ideološke razlike pono više energije troše na izgradnji boljeg i bogatijeg društva.
Izgradnjom nekakvog zajedničkog spomenika ništa se ne bi promijenilo. Potrebne su promjene u glavama, a to puno teže ide...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nema pomirbe nikakve. Jebo vam pas mater partizansku