Skandal: Vojnici BiH postrojeni uz hrvatsku himnu
Skandal je to veći jer himna BIH nije uopće intonirana tom prilikom.
Komentari 42
Večernji još ne donosi vijest kako je Turska uputila dva ratna broda u Neum koja će uploviti 18.06., niti prenosi prosvjede neumskih vlasti protiv tog uplovljavanja. Evo dijela protesta: \"Svoje duboko protivljenje izrazili su prema uplovljavanju ratnih, teretnih i putničkihh brodova u neumski akvatorij. Pismom su željeli upoznati bosansko-hercegovačku i širu javnost da je neumski akvatorij, i zaleđe, ekološki zaštićeno područje. Neum nema ni luke ni lučice. Okosnica gospodarskog razvitka je turizam s naglaskom na ljetnu sezonu te nas još više začuđuje, i ogorčeni smo, kako su najviši predstavnici vlasti Bosne i Hercegovine dali zeleno svijetlo za uplovljavanje ratnih brodova u Neum u šestom mjesecu. Je li to najviši predstavnici vlasti žele dobro ovome narodu i je li tako reklamiraju naš elitni turizam na Jadranu?, ovo ključno pitanje uputili su Neumljani u svom pismu.\" Što imaju turski ratni brodovi raditi u Neumu? Komu i kakvu poruku donose?? Treba i njih dočekati s hrvatskom himnom pa da znaju na čiji teritorij su došli!
venlo@ Nama muslimanima je tesko objasniti da neki teritorij nije nas ako je ikad na njega krocila islamska cizma , mi nikad necemo prihvatiti cinjenice da Spanija, Izrael, pola Italije, nisu islamske! Stvarne granice BiH nisu tamo gdje danas BiH zavrsava nego Bosna i Hercegovina na zapadu granici sa Austrijom kod Beca! tamo gdje islam jednom dodje to moraju ostati vjecno islamske zemlje, nevidim zasto bi bilo drugacije u BiH
slušaj trunchbull/copy /klone, ostavi čovjekov nick na miru, imaš ih 20 drugih pa piši pod njima.
Venlo@ kad mi bosnjaci pozivamo turske brodove u Neum pozovite vi srbi Ruske ili neka hrvati pozovu izraelsku mornaricu pa ce turci kidnuti u misiju rupu!
Zasto te ne bih poslusao kad me lijepo molis
Copy Kakvo je vrime u Muenchenu? Je li i gori upeka zvizdan?
svaka čast, hahahah, dobar si. Sad lipo uživaj, pričaj kao \"venlo\" s \"truncbullom\" i ako se jošp kojeg sjetiš, možeš i to, Pozdrav!
15.06.2010. u 14:57h venlo@ je napisao/la: Večernji još ne donosi vijest kako je Turska uputila dva ratna broda u Neum koja će uploviti 18.06., niti prenosi prosvjede neumskih vlasti protiv tog uplovljavanja. Evo dijela protesta: \"Svoje duboko protivljenje izrazili su su prema uplovljavanju ratnih, teretnih i putničkih brodova u neumski akvatorij. Pismom su željeli upoznati bosansko-hercegovačku i širu javnost da je neumski akvatorij, i zaleđe, ekološki zaštićeno područje. Neum nema ni luke ni lučice. Okosnica gospodarskog razvitka je turizam s naglaskom na ljetnu sezonu te nas još više začuđuje, i ogorčeni smo, kako su najviši predstavnici vlasti Bosne i Hercegovine dali zeleno svijetlo za uplovljavanje ratnih brodova u Neum u šestom mjesecu. Je li to najviši predstavnici vlasti žele dobro ovome narodu i je li tako reklamiraju naš elitni turizam na Jadranu?, ovo ključno pitanje uputili su Neumljani u svom pismu.\" Što imaju turski ratni brodovi raditi u Neumu? Komu i kakvu poruku donose?? Treba i njih dočekati s hrvatskom himnom pa da znaju na čiji teritorij su došli! _____________________________________________________________ e, pa zato i dolaze.....pošteno su za njega platili Dubrovačkoj republici
sta uradi moj rodjak kralj tvrtko,hehehehehe,kupio srbima naum a on ostade turcima...a neka im....nego zar nije himna BiH boze pravde????
hehehe,kad pogledas koliko je srba ginulo i zivote davalo za cast i slobodu,mozes samo da zakljucis da nas bog cuva,kad pogledas da je najveca zrtva,aj tako da je nazovemo,hrvatskog naroda kroz istoriju bljaburg,e onda jbg,hehehehehehe....a musli ko musli,suncokreti,nije dzaba taj nadimak,i tu se nista ne razlikuju od hrvata....
Pa ako nitko nije stavio primjedbu zašto to novinaru smeta? Tamo je bilo odgovornijih koji su trebali reagirati pa nisu!
15.06.2010. u 17:14h Yoshiko je napisao/la: \"da je Bože pravde, ne bi Srba bilo \" muslimanima je pravda da nema Srba, klap, klap, klap da je srbski forum, ovo Srba bi se zamijenilo sa hrvata (al ne moš protiv svihh odjednom) yoshiko a ti se predstavljas pod hrvaticu sa svakom rijecju protiv srba ti zaboravljas sve svoje hrvatsko i stajes do koljena u krvlju u njihovu obranu...hmmm neko ovdje prodaje muda pod bubrege
Da, nije smeta Amerima Hrvatska Himna, ali smeta tzv. \"armiji BH\", hahaha! Stolac su obranili Hrvati tijekom rata, a \"balijada\" je zazdila sto je brze mogla! E, kad je bilo izvjesno da srbi nece uci u Stolac, jer to ni ne mogu od HVO, onda se \"balijada\" sjetila kako bi se fino vratila i dobrim dijelom se vratila. No, da cudo bude vece jos i pozeljeli Stolac bez Hrvata! No, to im se \"omaklo\" i sad kada se slavi Sloboda Stolca, sad je problem Hrvatska Himna!? Problem je jer se u sustini tzv \"armija BH\" samo \"prosvercala\" na proslavu! Ta tzv. \"armija BH\" bila je sacinjena tijekom rata samo do \"balijade\" i vise nikog! Bila je i jako \"hrabra\", pa cim vidu \"cedu\" a ona odmah \"pici amici\" gdje god se moze! Eto, to je sva istina! Stolac su obranili Hrvati, zato se i svira Hrvatska Himna, a tzv. \"armija BH\", ona je u to vrijeme napadala Hrvate u Srednjoj Bosni!!!
Kaj, pa ti ljudi su nam saveznici, ima nas kod njih koliko i njih kod nas, nemreš više niti reći tko je oprostite na riječniku iz Bosne tko iz Hrvatske... Bah znamo mi dobro da imamo samo jedni druge.
Po čemu se stolački Hrvati razlikuju od kninskih Srba?
16.06.2010. u 09:39h profesorzag je napisao/la: Po čemu se stolački Hrvati razlikuju od kninskih Srba? Što ti misliš time reći? Daj svoj komentar nemoj provocirati pitanjima pa ću ti ja reći razliku. Ti bi profesore dva oka u glavi zavadio kakav si.
da je amer dopustio svirala bi i u banjaluci i onda nebi imali ovakva predsjednika
ma nema to nikve veze bosna i hrvatska su kao jedna drzava a tako je bilo i tako ce i biti svidalo se to kome ili ne meni nesmeta,zajedno smo jaci
Neka je!Kada vojska BiH počne pošteno priznavati zasluge HVO-a , a država BIh hrvatski narod tretirati kao ravnopravan, svirat će se obje. Hrvati su obranili Stolac i himna je njihov simbol kao hrv naroda, a ne samo simbol hrvatske države.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
trunchbull, ono cá je reka moj prijatelj Bosanac-musliman.., \"da je Alija ima oruzja, On bi napao i Serbe i Hrvate..\"..Balkanski-zakon \"cákija-kubura\"...