Skandal u Dalju: Šišljagić oteo mikrofon pa napao ministre
J. Kosor: Moramo biti iznad stranačkih i drugih podjela. Na to nas obvezuju žrtve
Komentari 506
Tesko da sam ja dokazani idiot za smece tvoje vrste.Jedino sto je idiotski da gubim vrijeme sa lumpenproleterima turn domoljubima na forumima lista sto bi budala tvoje vrste rekla \'beckih konjusara\', Kao sto rekoh prije mislim da su Vjeran,Minute, CopyMin, beli je majsvoju itd nickovi jednog srpskog provokatora. Ja svoju placu zaradjujemu Hrvatskoj i po svijetu a i penzija ce mi biti\'strana\' a kolko smece poput tebe kosta i opterecuje Hrvatsku koju si pomogao \'oslobodit\' od svega. Pa u skladu s tim ocekuj reviziju mirovine uskoro. Smece jedno cetnicko.
Gotovinu za predsjednika a Glavasa za premijera !!! LUSTRACIJA LUSTRACIJA
da je visse takvih odvazznih ljudi kao SSissljagitc, Hrvacka bi bila puno naprednija i priznatija....
...dolaze nam novi partizan sa sisljagicem i glavasem... u emigraciji..? ..o kao s Titom i Franjom Josipovicem ...da li i oni imaju racunicu???dokle ce tako???
...nisi li ...zemljo moja vec toliko istrosena...i koja ti politika sada treba...nahraniti svoju nejac a ne nejac vlast...i koje te vode u propast skupa s premijerkom i predsijednikom i proslosti koja se vec ponavlja...u zadnjem stoljecu koje je zavrsilo na gubitku HR puka..
vidi junačinu ministra ivića.junačina bio u ratu 7 mjeseci,a pogreškom još 5 godina u 2.gardijskoj brigadiI TAKO JUNAČINA POSTANE PUKOVNIK.ŠIŠKO NE DAJ SE,GLAVAŠ NIJE KRIV,KRIVA JE JACA VLAISAVLJEVIĆ-KOSOR.MA NEK MINISTAR SVOME ZEMLJAKU GENERALU BARIĆU-----SKINE INVALIDNOST,JER SE DOBRO ZNA DA JE SLETIO S AUTOM,KAD JE IŠO S PIJANKE IZ ZELČINA.
Nama treba posten, pametan i beskompromisan covjek koji bi ponistio pretvorbu, izvrsio porijeklo imovine, napunio Goli otok i obratio se gradjanima Hrvatske: Probijali smo cekicem Ucku, gradili pruge, nedali ni pedlja nase zemlje...mozemo li to opet?! I svi bi rekli \" Mozemo\". I za pet godina bi bili stabilna, samostalna, srednjeevopska zemlja. Kad imas pametnu i postenu glavu, sve se moze.
I gdje je sad tu \"Skandal\"? Opće je poznato da se u HDZovskom okruženju jedino laktovima možeš izboriti za riječ!
Držite se gospodo teme članka i komentirajte,a ne se samo vrijeđati. \"lojtra\"da se Šišljagić ovako ponašao u nekakvoj TV emisiji ne bi bilo skandala,ali moraš \"lojtro \" znati da se netko prije 19 godina žrtvovao u Dalju.Zbog toga je ovoo skandal A ti knjigu u ruke i dobro pročitaj članak.
Ova vlast pokušava kupiti poene na mrtvim herojima, žive heroje je spremila u Den Haag. Koje licimjeri. Nakon što su dali novac za izgradnju spomenika u Srbu i veličanje četništva, svi su se trebali tamo pojaviti sa Titovkama na glavi zajedno sa Josipovićem i grabiti mikrofon. Ali nisu. Zašto? Tamo im je mjesto. Mi Hrvati znamo zašto. U Čavoglavima je odgovor. Njih ni tamo ne će biti. Zašto? Oni znaju gdje ne pripadaju i gdje ne mogu dobiti mikrofon. Bog i Hrvati !!!!
Skandal u Dalju: Šišljagić oteo mikrofon pa napao ministre da su krivi zašto Hrvatska još nije predsjedavala EU savezu kada je več u godini 2006 tako siloviti i odlučno ušla među odabrane..
U nasoj zemlji nema ideala, nema pozitivne energije, nema povjerenja, nade...to je sto zemlji fali. Sve je postalo relativno..netko danas moze biti dobar-sutra najgori...nepravde pocimaju cim izviris iz stana...i kako da napredujemo. Svak vuce na svoju stranu, oni gore stite samo sebe i svoj interes, ovi dole tonu i glodju se oko koscica koji ovi s vrha bace... Razjedinjeni, smotani, neposteni, neodgovorni...nastavimo ovako EU ce nas progutat i to ce biti kraj Hrvatske price.
Vrlo smo ponosni na Dalj. Osobno sam sa Tuđmanom oslobodio Dalj u ime HDZa i hrvata Izuzetno smo mnogo ponosni i zadovoljni
Rođen je 1. veljače 1961. u Veliškovcima (Valpovo). Završio Fakultet političkih znanosti u Zagrebu (VSS). Koji je Hrvat mogao završiti političke škole u vrijeme priprema za okupaciju Hrvatske i preraspored vojnih oblasti? kosovac, udbaš, oznaš, poltron
Čitajte Hrvatski List!
Pa gospodin Šišljagić nije oteo mikrofon i uopšte nije napao ministre nego se samo poneo primjereno kulturi i navikama balkanskoga zavičaja gdje svaki lokalni šerif može raditi ili govoriti šta želi i kada želi..
Bravo Šiško, pokazao si im tko je pravi Hrvat i čovjek sa stavom!
02.08.2010. u 08:43h No.77 je napisao/la: Od jednog jugooficira niti ne možete očekivati da poštuje naše žrtve. No.77 hajde nabroji ih u HV i u H Saboru koji nisu bili na nekim funkcijama u Ex Yu, Nego dok se nese ne provede LUSTRACIJA i dok se ne distanciramo od Komunističko partizanckih zločina , nikada neće biti mira i pravde. Lustraciju su provele većinom sve zemlje koje su bile u totalitarnim komunističkim režimima, čak i Makedonija, samo nisu Hrvatska, Srbija i Rusija, jer tu su ostali veliki UDBAŠKI(HR ,SR) kadrovi. Samo može Hrvatsku spasiti Lustracija i tada više neće biti podjela u Hrvata. LUSTRACIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Montana T Kako neće više biti podjele među Hrvatima? Pa ne mislim ja ovo što mislim zato što je ili nije provedena lustracija. A mislim da su ustaše bili zločinci. Uostalom, pogledaj kometnare, ako je neki članak najomeniraniji znači daa se raspravlja o, nazovimo to tako, hrvatovanju, srbovanju......Evo recimo člnakak o Nikoli Tesli i datumu njegovog rođenja je među najkomentiranijima. Raspravljaju li forumaši o Teslinim izumima? Ne raspravljaju. Raspravljaju li o datumu njegovog rođenja? Ne raspravljaju. O čemu raspravljaju? Što misliš? Za mene je to jadno i bijedno i nikakva lustracija neće moje mišljenje promijeniti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sisljagic ...cestitam ti!!!...dobro si odbrusijo ministrima sto ih malo ili nista intereziraju hrvatske zrtve.