Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Incident u Dalju:
Povratak na članak

Skandal u Dalju: Šišljagić oteo mikrofon pa napao ministre

J. Kosor: Moramo biti iznad stranačkih i drugih podjela. Na to nas obvezuju žrtve

Komentari 506

DD
DDUVNJAK
22:57 01.08.2010.

Izvanrednu konferenciju za medije sazvao je i ministar Ivić. - Tom oficiru JNA, kapetanu i vojnom lekaru falili su samo tenk i petokraka na čelu da zorno pokaže što se prije 19 godina zbilo u Dalju - kazao je Ivić, dodajući kako se \"pionirčić\" Šišljagić očito morao dokazati svome šefu, ne izgovorivši Glavaševo ime. --------------------------- Ovo izjava Ivića je na razini primitivca. Šišljagić je u pravu .

VL
OB
-obrisani-
22:58 01.08.2010.

01.08.2010. u 22:53h Pravaš_HSP je napisao/la: 01.08.2010. u 22:27h lschmidt je napisao/la: \"Koliko se sjećam pa HDSSB je isprašio pravaše ... ili ti nisi pravaš?\" @Ischmidt, HDSSB je isprašio Đapića, a taj nije pravaš! Ja jesam pravaš, a Đapić je od pravaša napravio podanike svoje strahovlade u stranci, a stranku je sveo na osječke satelite! Ja sam jedan od onih koji tvrde da je Đapić oteo 1993 godine stranku i sve ovo vrijeme ju je silovao, a HDSSB je samo pokazao kako se treba ophoditi sa lažnim magistrom i dvorskom kamarilom! Bog i Hrvati! ------------------------------------------------------- Cjenim pravaše jer su bili dosljedni ali se proteklih godina nešto promjenilo i nešto mi više nije sličilo na ono od prije! Stopili su se u sivilo politike i šteta! No, nevjerujem da je Šišljagić išta učinio što bi pravašima trebalo! Pravaši nisu bili poltroni a ne bi ni trebali! Nije ovo Šišljagić uradio zato što se bori za neki cilj! Njegov cilj je jasan! Vlastiti konformizam!

VL
OB
-obrisani-
23:00 01.08.2010.

veky,odakle ti znaš da ja več nemam privilegiju,imam i to jednu veliku,slobodnu i samostalnu nezavisnu državu hravtsku,al kao i ratu,za koju se borim da bude bolja,da se u njoj bolje i poštenije živi,to je moja jedina privilegija,jedina koju želim ii koja mi kao plod sudjelovanja u ratu treba,ja se nikad nebih,dok mogu stajati na nogama prodao za neku penzijicu ili politički položaj,a dali visim,možda i previše s obzirom na želje koje imam i narod kojem pripadam,al i ta tvoja rečenica mi je poznata i kontraobavještajnog priručnika,a dalje,pišeš da vam je previše bolno,i meni je bolno,al zar nije bolnije znati,sumjnati da ubojica tvojeg djeteta šeće gradom,nego tražiti ubojicu,i one majke u argentini,na koje bi bilo dobro da se ugkledate,kao i na židove čiji centar wisental i dan danas s pravom traži zločince,bio sam prije nekoliko godina u kući ane frank,na jednom zidu pišu riječi njenog oca,MORAMO ZNATI PROŠLOST DA BI MOGLI GRADITI BUDUČNOST,ako ne pronađemo zločince i ove iz domovinskog i one s kraja drugog nečemo imati budučnost,posebna je tragedija da su se oštečeni čije su obitelji pobijene uljuljkale u neke privilegije,neki lažni zaborav i da čute,dok kosti njihove djece,mojih saboraca plaču za istinom

VL
OB
-obrisani-
23:02 01.08.2010.

Skandal je da svaki dan ljudi dobivaju OTKAZ i imaju poteskoca sa placanjem podignutih kredita ali o tome nema mediske POMPE niti busanja u prsa da se situacija promjeni .... svatko gleda svoj dep i svoju karijeru i puse u ROG za svoj prilog ....

VL
EL
elfenomeno77
23:03 01.08.2010.

nadam se da će dobiri kaznu radi neodgovornog ponasanja

VL
Avatar sawanah
sawanah
23:03 01.08.2010.

HDSSB je zločinačka organizacija, i šef im je ratni zločinac

VL
OB
-obrisani-
23:03 01.08.2010.

@ beli444a4 papegoja i Bogu si dosadil ...

VL
OB
-obrisani-
23:10 01.08.2010.

divine jabuko yugoslovenska,trula i crvljiva,znam da sam ti dosadan,i bit ču,.neka samo jednog pokrenem več nas više,a svojim pisanjem,svojim političkim radom među narodom izlažem istinu,istinu koju je u ovim medijima teško prepoznati,istinu za koju treba više znanja,životog iskustva i inteligencije,istinu koja nije dnevnik režimskog htv-a ili napisana u listu austrijskih konjušara

VL
MP
mparac3
23:12 01.08.2010.

HDZ politicari su na komemoraciju dosli iskljucivo i samo zbog toga sto se boje prozivanja, ukoliko nebi nazocni bili....., tj. reda radi... Briga njih za poginule ustase, njima je, kao i vecini oporbe, samo i jedino do uspostave novog \'bratstva i jedinstva\' sa Srbljima, tj. do obnove Jugoslavije......

VL
OB
-obrisani-
23:16 01.08.2010.

@ beli444a4 Na ovom forumu zasigurno nista neces promjeniti ma koliko ti vristio i urlao, jer nemas kuraze to raditu u zivo pa se pjenis na ovom forumu. Za postignuti nesto dobrog za covjecanstvo covjek se mora aktivirati u nekuku stranku i raditi u miru i ljubavi za promjene koje zeli postici i ako su promijene dobre i narod ce da da podrsku .. pozz .. Istrian

VL
VE
veky
23:22 01.08.2010.

Uh, mislila sam pročitati jednu dobru knjigu, al mi stvarno digli živce! Ovako, Beli, ja sam premlada da bih imala ikakve veze s kontraobavješatajnom službom, komunistima i sl. lupežima. Drugo, iz mladenaštva uvučena sam direktno u rat i izgubila mladost, prijatelje, ljubav. Treće, nemam vremena misliti na prošlost jer sam mladost već izgubila u njoj i ne želim i svoju budućnost potrošiti na rat koji mi je donio samo zlo, suze i mržnju! To želim zaboraviti, a to savjetujem i tebi!

VL
OB
-obrisani-
23:22 01.08.2010.

Dok ne bude LUSTRACIJE na ovim prostorima neće biti mira. LUSTRACIJA će doć ..... kad-tad. A izgleda da će i neki sa ovog Foruma biti prozvani..... kad VL dođe u prave ruke. U hard-driveu sve ostaje. Čak i kad see izbriše. Samo zapitajte Severinu, pa će vam biti jasno.

VL
H0
Hajduk_058
23:24 01.08.2010.

dragi novinari nemojte nas zamarati ljeti s politikom vrijeme je za godišnje odmore, a ne slušanje sranja o Šišljagiću i ostalim budalama.

VL
TC
tomo crni
23:25 01.08.2010.

Jos malo pa ce te i vi hdz-ovi boljševici odgovarati za svoja nedjela nad Hrvatima, \"pravda je spora ali dostižna\" !

VL
VE
veky
23:25 01.08.2010.

Treće, često voluntiram i sudjelujem u različitim mirovnim akcijama gdje djeci na miran način pokušavam pokazati sve strahote rata, pokušavam im objasniti da je rat najveće zlo koje postoji na svijetu i da uvijek pokušavaju sve nesuglasice riješiti mirnim putem. Po mojem skromnom mišljenju, mislim da je moj način puno bolji od tvojeg urlikanja!

VL
OB
-obrisani-
23:29 01.08.2010.

LJUBAV Sa stvaranjem svijeta i Ona je stvorena, i sada je tu Sve je njome potkano, u sve je ona utkana Majka zemlja njome odise, nju izdise al tek rijetki je osjete tek rijetki je spoznaju No, svi je traze,aze, o njoj sanjaju o njoj mastaju i ona je ono najljepse Ona pokrece zivot , svijet, Ona moze sve Ona otvara vrata koja nitko drugi nemoze otvoriti rusi zidove gradi mostove spaja nespojivo stvara ono sto nitko drugi nemoze stvoriti Ona i samo Ona cini nemoguce Ona i samo ona cini cuda I ljepsa je od najljepse bajke i cisca od kristala slada je od meda i sjajnija od sunca njeznija od lahora a snaznija od udara groma Tko je upozna osjetit ce zagrljaj beskraja i dodir Boga Znate li tko je ta carobnica, ta vila tako njezna i krhka a tako snazna i mocna znate li kako se zove? Znate li ? Njezino ime je Ljubav Da, Ljubav o njoj vam govorim o ljubavi bozanstvenoj savrsenoj pravoj Onu koju je covjek nekad poznavao i cuvao u srcu Ali danas, pogledate li danas oko sebe zavirite li u sebe necete je pronaci necete je osjetiti iako sve je ljubav sve sto oko pogleda sve sto ruka dotakne sve sto u misli zaluta Sve je Ljubav Ali covjek to nezna on to ne moze osjetiti on ne razmislja na taj nacin i kao da je nema Ali tu je zaboravljena i odbacena uspavana i bez vremena ali istinska i vjecna Davno je covjek okrenuo leda ljubavi i krenuo za nekim drugim laznim vrjednostima Al jednom na pocetku postojanja u dalekoj proslosti covjek i ljubav bili su vezani Ljubav je bila iskonska cista onakva kako ju je Bog stvorio i podario covjeku Ali. bilo je to davno toliko davno da su cak i tragovi izbrisani sva sjecanja, ostao je samo pojam samo rijec Ljubav i mogucnost mogucnost da je otkrijemo jos jednom I sto sada? I kako dalje ? Kako pronaci izgubljeno kako vratit zaboravljeno kako nauciti ono sustinsko Bozansko kako nauciti voljeti. Ranjena dusa covjeka toliko iscrpljena posve osiromasena i usamljena izgubljena u moru laznih vrjednosti u oceanu mrznje i boli cezne da joj Ljubav bude iskra vodilja da iz duse samo Ona izlazi i u nju da se vraca Srce covjeka probodeno je paklenom otrovnom strijelom i sada zlo prosipa. Kako to zaustaviti i probuditi sjecanje na ljubav onu pravu cistu i kako ce covjek sam ali ne, on nemora sam, jer nije sam ! http://www.youtube.com/watch?v=TX8aTmWz9cw ॐ Divine Sacred Love ॐ Laka i ugodna noc ama bas SVIMA

VL
OB
-obrisani-
23:30 01.08.2010.

01.08.2010. u 23:25h veky je napisao/la: Treće, često voluntiram i sudjelujem u različitim mirovnim akcijama gdje djeci na miran način pokušavam pokazati sve strahote rata, pokušavam im objasniti da je rat najveće zlo koje postoji na svijetu i da uvijek pokušavaju sve nesuglasice riješiti mirnim putem. Po mojem skromnom mišljenju, mislim da je moj način puno bolji od tvojeg urlikanja! ----------------------------------------------------------- Veki ne daj se smesti i nastavi dalje! Za bolje sutra je jako bitno boriti se protiv svih vidova primitivizma najviše oko sebe!

VL
OB
-obrisani-
23:32 01.08.2010.

veky, stvarno pričaš gluposti. U jednu ruku pišeš da propagiraš mirotvorstvo, a u drugu priznaješ da je u tebi usađena mržnja. Evo tvojih riječi: \"Treće, nemam vremena misliti na prošlost jer sam mladost već izgubila u njoj i ne želimim i svoju budućnost potrošiti na rat koji mi je donio samo zlo, suze i mržnju\".

VL
OB
-obrisani-
23:35 01.08.2010.

Ivo Josipović je MORAO biti na prisutan kad se odaje pocast poginuloj HRVATSKOJ MLADOSTI ! Isto tako je morao otići i na sprovod poljskom predsjedniku! Ali ne...on otvara četnički spomenik u Srbu ! --------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- ZAR HRVATSKE ŽRTVE NISU ŽRTVEVE ? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

VL
OB
-obrisani-
23:37 01.08.2010.

01.08.2010. u 23:32h ribnik je napisao/la\"Treće, nemam vremena misliti na prošlost jer sam mladost već izgubila u njoj i ne želim i svoju budućnost potrošiti na rat koji mi je donio samo zlo, suze i mržnju\". ----------------------------------------------------------------- hehe! Sorry znamm da se ne odnosi na mene ali mi je jako interesantno kako si ti prepoznao preko ovog teksta da je u njoj \"usasjena mržnja\"?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.