Skandal u Dalju: Šišljagić oteo mikrofon pa napao ministre
J. Kosor: Moramo biti iznad stranačkih i drugih podjela. Na to nas obvezuju žrtve
Komentari 506
01.08.2010. u 22:53h Pravaš_HSP je napisao/la: 01.08.2010. u 22:27h lschmidt je napisao/la: \"Koliko se sjećam pa HDSSB je isprašio pravaše ... ili ti nisi pravaš?\" @Ischmidt, HDSSB je isprašio Đapića, a taj nije pravaš! Ja jesam pravaš, a Đapić je od pravaša napravio podanike svoje strahovlade u stranci, a stranku je sveo na osječke satelite! Ja sam jedan od onih koji tvrde da je Đapić oteo 1993 godine stranku i sve ovo vrijeme ju je silovao, a HDSSB je samo pokazao kako se treba ophoditi sa lažnim magistrom i dvorskom kamarilom! Bog i Hrvati! ------------------------------------------------------- Cjenim pravaše jer su bili dosljedni ali se proteklih godina nešto promjenilo i nešto mi više nije sličilo na ono od prije! Stopili su se u sivilo politike i šteta! No, nevjerujem da je Šišljagić išta učinio što bi pravašima trebalo! Pravaši nisu bili poltroni a ne bi ni trebali! Nije ovo Šišljagić uradio zato što se bori za neki cilj! Njegov cilj je jasan! Vlastiti konformizam!
veky,odakle ti znaš da ja več nemam privilegiju,imam i to jednu veliku,slobodnu i samostalnu nezavisnu državu hravtsku,al kao i ratu,za koju se borim da bude bolja,da se u njoj bolje i poštenije živi,to je moja jedina privilegija,jedina koju želim ii koja mi kao plod sudjelovanja u ratu treba,ja se nikad nebih,dok mogu stajati na nogama prodao za neku penzijicu ili politički položaj,a dali visim,možda i previše s obzirom na želje koje imam i narod kojem pripadam,al i ta tvoja rečenica mi je poznata i kontraobavještajnog priručnika,a dalje,pišeš da vam je previše bolno,i meni je bolno,al zar nije bolnije znati,sumjnati da ubojica tvojeg djeteta šeće gradom,nego tražiti ubojicu,i one majke u argentini,na koje bi bilo dobro da se ugkledate,kao i na židove čiji centar wisental i dan danas s pravom traži zločince,bio sam prije nekoliko godina u kući ane frank,na jednom zidu pišu riječi njenog oca,MORAMO ZNATI PROŠLOST DA BI MOGLI GRADITI BUDUČNOST,ako ne pronađemo zločince i ove iz domovinskog i one s kraja drugog nečemo imati budučnost,posebna je tragedija da su se oštečeni čije su obitelji pobijene uljuljkale u neke privilegije,neki lažni zaborav i da čute,dok kosti njihove djece,mojih saboraca plaču za istinom
Skandal je da svaki dan ljudi dobivaju OTKAZ i imaju poteskoca sa placanjem podignutih kredita ali o tome nema mediske POMPE niti busanja u prsa da se situacija promjeni .... svatko gleda svoj dep i svoju karijeru i puse u ROG za svoj prilog ....
nadam se da će dobiri kaznu radi neodgovornog ponasanja
HDSSB je zločinačka organizacija, i šef im je ratni zločinac
@ beli444a4 papegoja i Bogu si dosadil ...
divine jabuko yugoslovenska,trula i crvljiva,znam da sam ti dosadan,i bit ču,.neka samo jednog pokrenem več nas više,a svojim pisanjem,svojim političkim radom među narodom izlažem istinu,istinu koju je u ovim medijima teško prepoznati,istinu za koju treba više znanja,životog iskustva i inteligencije,istinu koja nije dnevnik režimskog htv-a ili napisana u listu austrijskih konjušara
HDZ politicari su na komemoraciju dosli iskljucivo i samo zbog toga sto se boje prozivanja, ukoliko nebi nazocni bili....., tj. reda radi... Briga njih za poginule ustase, njima je, kao i vecini oporbe, samo i jedino do uspostave novog \'bratstva i jedinstva\' sa Srbljima, tj. do obnove Jugoslavije......
@ beli444a4 Na ovom forumu zasigurno nista neces promjeniti ma koliko ti vristio i urlao, jer nemas kuraze to raditu u zivo pa se pjenis na ovom forumu. Za postignuti nesto dobrog za covjecanstvo covjek se mora aktivirati u nekuku stranku i raditi u miru i ljubavi za promjene koje zeli postici i ako su promijene dobre i narod ce da da podrsku .. pozz .. Istrian
Uh, mislila sam pročitati jednu dobru knjigu, al mi stvarno digli živce! Ovako, Beli, ja sam premlada da bih imala ikakve veze s kontraobavješatajnom službom, komunistima i sl. lupežima. Drugo, iz mladenaštva uvučena sam direktno u rat i izgubila mladost, prijatelje, ljubav. Treće, nemam vremena misliti na prošlost jer sam mladost već izgubila u njoj i ne želim i svoju budućnost potrošiti na rat koji mi je donio samo zlo, suze i mržnju! To želim zaboraviti, a to savjetujem i tebi!
Dok ne bude LUSTRACIJE na ovim prostorima neće biti mira. LUSTRACIJA će doć ..... kad-tad. A izgleda da će i neki sa ovog Foruma biti prozvani..... kad VL dođe u prave ruke. U hard-driveu sve ostaje. Čak i kad see izbriše. Samo zapitajte Severinu, pa će vam biti jasno.
dragi novinari nemojte nas zamarati ljeti s politikom vrijeme je za godišnje odmore, a ne slušanje sranja o Šišljagiću i ostalim budalama.
Jos malo pa ce te i vi hdz-ovi boljševici odgovarati za svoja nedjela nad Hrvatima, \"pravda je spora ali dostižna\" !
Treće, često voluntiram i sudjelujem u različitim mirovnim akcijama gdje djeci na miran način pokušavam pokazati sve strahote rata, pokušavam im objasniti da je rat najveće zlo koje postoji na svijetu i da uvijek pokušavaju sve nesuglasice riješiti mirnim putem. Po mojem skromnom mišljenju, mislim da je moj način puno bolji od tvojeg urlikanja!
LJUBAV Sa stvaranjem svijeta i Ona je stvorena, i sada je tu Sve je njome potkano, u sve je ona utkana Majka zemlja njome odise, nju izdise al tek rijetki je osjete tek rijetki je spoznaju No, svi je traze,aze, o njoj sanjaju o njoj mastaju i ona je ono najljepse Ona pokrece zivot , svijet, Ona moze sve Ona otvara vrata koja nitko drugi nemoze otvoriti rusi zidove gradi mostove spaja nespojivo stvara ono sto nitko drugi nemoze stvoriti Ona i samo Ona cini nemoguce Ona i samo ona cini cuda I ljepsa je od najljepse bajke i cisca od kristala slada je od meda i sjajnija od sunca njeznija od lahora a snaznija od udara groma Tko je upozna osjetit ce zagrljaj beskraja i dodir Boga Znate li tko je ta carobnica, ta vila tako njezna i krhka a tako snazna i mocna znate li kako se zove? Znate li ? Njezino ime je Ljubav Da, Ljubav o njoj vam govorim o ljubavi bozanstvenoj savrsenoj pravoj Onu koju je covjek nekad poznavao i cuvao u srcu Ali danas, pogledate li danas oko sebe zavirite li u sebe necete je pronaci necete je osjetiti iako sve je ljubav sve sto oko pogleda sve sto ruka dotakne sve sto u misli zaluta Sve je Ljubav Ali covjek to nezna on to ne moze osjetiti on ne razmislja na taj nacin i kao da je nema Ali tu je zaboravljena i odbacena uspavana i bez vremena ali istinska i vjecna Davno je covjek okrenuo leda ljubavi i krenuo za nekim drugim laznim vrjednostima Al jednom na pocetku postojanja u dalekoj proslosti covjek i ljubav bili su vezani Ljubav je bila iskonska cista onakva kako ju je Bog stvorio i podario covjeku Ali. bilo je to davno toliko davno da su cak i tragovi izbrisani sva sjecanja, ostao je samo pojam samo rijec Ljubav i mogucnost mogucnost da je otkrijemo jos jednom I sto sada? I kako dalje ? Kako pronaci izgubljeno kako vratit zaboravljeno kako nauciti ono sustinsko Bozansko kako nauciti voljeti. Ranjena dusa covjeka toliko iscrpljena posve osiromasena i usamljena izgubljena u moru laznih vrjednosti u oceanu mrznje i boli cezne da joj Ljubav bude iskra vodilja da iz duse samo Ona izlazi i u nju da se vraca Srce covjeka probodeno je paklenom otrovnom strijelom i sada zlo prosipa. Kako to zaustaviti i probuditi sjecanje na ljubav onu pravu cistu i kako ce covjek sam ali ne, on nemora sam, jer nije sam ! http://www.youtube.com/watch?v=TX8aTmWz9cw ॐ Divine Sacred Love ॐ Laka i ugodna noc ama bas SVIMA
01.08.2010. u 23:25h veky je napisao/la: Treće, često voluntiram i sudjelujem u različitim mirovnim akcijama gdje djeci na miran način pokušavam pokazati sve strahote rata, pokušavam im objasniti da je rat najveće zlo koje postoji na svijetu i da uvijek pokušavaju sve nesuglasice riješiti mirnim putem. Po mojem skromnom mišljenju, mislim da je moj način puno bolji od tvojeg urlikanja! ----------------------------------------------------------- Veki ne daj se smesti i nastavi dalje! Za bolje sutra je jako bitno boriti se protiv svih vidova primitivizma najviše oko sebe!
veky, stvarno pričaš gluposti. U jednu ruku pišeš da propagiraš mirotvorstvo, a u drugu priznaješ da je u tebi usađena mržnja. Evo tvojih riječi: \"Treće, nemam vremena misliti na prošlost jer sam mladost već izgubila u njoj i ne želimim i svoju budućnost potrošiti na rat koji mi je donio samo zlo, suze i mržnju\".
Ivo Josipović je MORAO biti na prisutan kad se odaje pocast poginuloj HRVATSKOJ MLADOSTI ! Isto tako je morao otići i na sprovod poljskom predsjedniku! Ali ne...on otvara četnički spomenik u Srbu ! --------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- ZAR HRVATSKE ŽRTVE NISU ŽRTVEVE ? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
01.08.2010. u 23:32h ribnik je napisao/la\"Treće, nemam vremena misliti na prošlost jer sam mladost već izgubila u njoj i ne želim i svoju budućnost potrošiti na rat koji mi je donio samo zlo, suze i mržnju\". ----------------------------------------------------------------- hehe! Sorry znamm da se ne odnosi na mene ali mi je jako interesantno kako si ti prepoznao preko ovog teksta da je u njoj \"usasjena mržnja\"?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izvanrednu konferenciju za medije sazvao je i ministar Ivić. - Tom oficiru JNA, kapetanu i vojnom lekaru falili su samo tenk i petokraka na čelu da zorno pokaže što se prije 19 godina zbilo u Dalju - kazao je Ivić, dodajući kako se \"pionirčić\" Šišljagić očito morao dokazati svome šefu, ne izgovorivši Glavaševo ime. --------------------------- Ovo izjava Ivića je na razini primitivca. Šišljagić je u pravu .