Sisački biskup Košić: Ispada da smo mi u Crkvi pedofili, a mediji su ti koji propagiraju pornografiju
Sisački biskup Vlado Košić ovoga je ponedjeljka zajedno s ministrom zaduženim za obnovu Brankom Bačićem potpisao ugovor o zamjeni nekretnina kako bi se zbrinule osobe pogođene potresom na Banovini, a u izjavama se dotaknuo i slučaja zlostavljanja iz Sotina
Komentari 37
Ma haj'te, oni koji kradu djecu i promiču isto su zabrinuti za djecu vjernika. Samo ne trpe konkurenciju pa prozivaju popove.
Da, nisu krivi popovi koji zlostavljaju djecu a ni popadija koja ih štiti nego mediji. Kaj je z glavom, bitango jedna!?
globomarksisticka propaganda je ucinkovita. ispada da pedofili samo u crkvi, a s druge strane musterije jeffreya epsteina na slobodi. hashtag NOTICING
Ja da sam pedofil nikada mi ne bi palo na pamet da idem živjeti asketskim životom. Radije bih bio u modnoj industriiji, marketingu, aktivizmu, medijima ili nešto slično.
Vrijeme je korizme.Ako nikada barem sada vjernici trebaju govoriti istinu i kajati se za grijehe.Samo se istinom može spriječiti sumnja o zataškavanju i laži.Svojim postupcima biskupi ostavljaju gorak dojam da se nešto pod svaku cijenu mora zaštititi.Ako je netko pedofil zar štičenje takve osobe nije grijeh prema bogu i vjeri.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Reče Krešo urbi et orbi. Vjera i odlazak u crkvu je privatna stvar realno što koga briga jel neko ide u crkvu ili pušta ili ne djecu na vjeronauk a za crkvene devijacije i izopačenosti ima policija i zemaljski i Božiji sud pa bez milosti prema takvima baš zato što su trebali biti uzor a ne primjer izopačenosti.A Krešo lovi malo političkih bodova tipično za njega .