Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 29
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
nepravomoćno
Povratak na članak

Sanaderu deset godina, stigao u remetinečki zatvor!

– Osramotili ste Hrvatsku – poručio je sudac Turudić Sanaderu dodajući: – Vi ste svoju funkciju iskoristili za vlastito bogaćenje, a ne za opće dobro

Komentari 393

TM
tom milles
13:37 20.11.2012.

Nemojte se previše radovati Sanaderovom zatvaranju,nije red naime radovati se tuđoj osobnoj nesreći ,ipak uvjeren jesam da će se on vrlo brzo i vrlo lako snaći i naći načina izići van iz ćorke kao što se tome dosjetio i prošlii puta.Vas sviju svakako njegova lova dopasti neće...ostati će vam dakle samo to da razmišljate poradi čega i vi niste toliko snalažljivi...

VL
OB
-obrisani-
11:39 21.11.2012.

Kaze sudac Turudic.VI niste spasili INU vec vlada hrvatska,koja nije narodu naplacivala ovo i ono. Zalosno je to objasnjenje.To sada znaci da je INA bila kao brodogradilista gubilista.... To isto znaci da Hrvatska od INA nije dobijala novac na porez.Dobivali danas?

VL
FI
fila
13:40 20.11.2012.

došla cica na kolica....samo kaj su mu ostala puna kola eurića koje nam je pokrao

VL
TM
tom milles
13:41 20.11.2012.

Euforija poradi tuđe nesreće i sreće također nikako nije uputna.Onaj tko se u to uvjerio pri onoj euforiji 1990. taj predpostavlja se da je izvukao pouku.Stvaranje euforije je ništa drugo nego samozavaravanje...

VL
PR
pramac
13:42 20.11.2012.

10g.,malo malo, ali bolje išta nego ništa

VL
IN
InfoMan
13:43 20.11.2012.

Sve je to pljuvanje vlastitom narodu i EU direktno u lice. Mora vratit 3.5 miliona kuna, a pobrao barem deset puta vise. A osim toga, nije on sam to radio vec su ga pokrivali svi ostali, ukljucujuci i Bajica. Kao sto je netko napisao, ovdje se radi o veleizdaji u kojoj sudjeluju SVI politicari ove zemlje. Ali, trenutno je vecina naroda korumpirana i ne zeli nista poduzeti. Neka se zapitaju sto ce biti sutra ili sa njihovom djecom?

VL
KA
karmen
13:47 20.11.2012.

Tom miles je napisao "ostati će vam dakle samo to da razmišljate poradi čega i vi niste toliko snalažljivi..." Ma jel'da? To se zove snalažljivost? Kako te nije sram?! Zato nam i jest tako što biramo takve "snalažljivce" koji ponajprijerije i isključivo misle na svoju riticu na tuđ račun: Kradljivce, lažljivce, prevarante, mafijaše bez premca?! Što hoćeš reći? Da svi trebamo biti tako "snalažljivi"? Je li to tvoj moralni obrazac??? Sram te bilo!

VL
TM
tom milles
13:48 20.11.2012.

Mnogi bi da jesu n sanaderovu mjestu i u njegovome sadašnjemu statusu vrlo lako izišli iz zatvora.Potrošiti na svoju slobodu 10 tak miliona eura najmanji je problem pa taman mu ništa ne ostalo.Za toliku lovu svašta i svakoga se danass već kupiti može.I nemojte biti naivni i misliti da se to dogoditi neće ....eeej....RAZMIŠLJAJTE ,usporedite sveovo sada sa prošlom njegovom situacijom....! ?

VL
PO
podravec
13:49 20.11.2012.

Slao je i on dokumente u Haag, dozvolio tužiteljstvu odnošenje dokumenata po izboru, lovio Gotovinu, izmjenu optužnice na ZZP( Zajednički....) prihvatio je bez pogovora. Ajde Bajiću gdje je optužnica. Barem još 10 godina.

VL
MA
marras85
13:50 20.11.2012.

0.11.2012. u 13:43h InfoMan je napisao/la: Sve je to pljuvanje vlastitom narodu i EU direktno u lice. Mora vratit 3.5 miliona kuna, a pobrao barem deset puta vise. A osim toga, nije on sam to radio vec su ga pokrivali svi ostali, ukljucujuci i Bajica. Kao sto je netko napisao, ovdje se radi o veleizdaji u kojoj sudjeluju SVI politicari ove zemlje. Ali, trenutno je vecina naroda korumpirana i ne zeli nista poduzeti. Neka se zapitaju sto ce biti sutra ili sa njihovom djecom? XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Komentar koji odgovara cinjenicnom stanju u Republici Hrvatskoj.

VL
LH
liberta horvat
13:51 20.11.2012.

Evo Turudić je opravdao svoj položaj, Bajić i one dvije iz tužiteljstva, zatim glave su sčuvali i svjedoci tužiteljstva, vrh HDZ-a i Jaca. Pa razmislite zapravo je bezbolno prošlo. Osvetili smo se i za Čačića i pokazali Mađarima. Sanader je imao 5 minuta slave koje je sam napustio.

VL
TM
tom milles
13:51 20.11.2012.

>>>>Ljudi u današnje vrijeme prodaju dijelove unutarnjih organa za par tisuća eura .Prodati svoje dotadašnje poštenje za nekoliko miliona eura ponajmanji je problem ...MNOGIMA...!..pravo i pravda PADA pred eurima ,pogotovo pred KEŠ EURIMA.....

VL
TM
tom milles
13:53 20.11.2012.

KARMEN>>>pa ne govorim u svoje osobno ime već samo konstatiram dosadašnje ČINJENICE.....!

VL
Avatar ferdinand_ni
ferdinand_ni
13:54 20.11.2012.

Kratak komentar na Sanaderovu presudu. Jedna lasta ne čini proljeće.

VL
FU
fudbal
13:54 20.11.2012.

Opalio je turudic samar politici koju je vodio senader i poltronima oko njega koji su ga podrzavali!!!! Eh,opali i meni 100 samara,ali da ostanem na slobodi i sa parama koje mi je dao senader.A to je upravo slucaj sa ,,njegovim poltronima,,.Cobankovic,suker,seks,kosor,milinovic,kalmeta,dropulic,dalic,karamarko svi su oni imali i te kako velike koristi od svih tih pljacki,a setaju slobodno,traze jos koji mandat i pricaju o ,,casnosti i postenju ljudi u hdz,,.

VL
JO
joOk3r
13:56 20.11.2012.

Ma on je junak! Nije zelio uvuci cijeli kradeze, vec je postavio svoja pleca ROFL

VL
MA
marko53
13:56 20.11.2012.

Tih par milijuna je korupcija,o čemu se svi slažemo. Dva poklonjena stana bivšem predsjedniku nije. E tu se ne slažemo.Treba čistiti zemlju od svih korova. Kazniti onda i za Plivu, kazniti i za banke,i za darivane hotele i,i i.Sanader je samo jedan u lancu. A lanac je dug da bi obavio cijelu Hrvatsku.

VL
PP
Peter Petrovic
13:59 20.11.2012.

zna covjek da krati odmor ga ceka u luksuznoi nsobi u zatvor sa svim privilegjama i onda izaci i uzivati sa pokradenim novcem.

VL
RO
rokas
13:59 20.11.2012.

Glavonja je pao, a di je ostatak ekipe??

VL
RU
ruuddude
14:01 20.11.2012.

10 godina? premalo za stotine tisuća uništenih života,premalo za uništenu budućnost,ali i jedna velika plusčina za samopoštovanje i moral

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.