Sanaderu deset godina, stigao u remetinečki zatvor!
– Osramotili ste Hrvatsku – poručio je sudac Turudić Sanaderu dodajući: – Vi ste svoju funkciju iskoristili za vlastito bogaćenje, a ne za opće dobro
Komentari 393
Kaze sudac Turudic.VI niste spasili INU vec vlada hrvatska,koja nije narodu naplacivala ovo i ono. Zalosno je to objasnjenje.To sada znaci da je INA bila kao brodogradilista gubilista.... To isto znaci da Hrvatska od INA nije dobijala novac na porez.Dobivali danas?
došla cica na kolica....samo kaj su mu ostala puna kola eurića koje nam je pokrao
Euforija poradi tuđe nesreće i sreće također nikako nije uputna.Onaj tko se u to uvjerio pri onoj euforiji 1990. taj predpostavlja se da je izvukao pouku.Stvaranje euforije je ništa drugo nego samozavaravanje...
10g.,malo malo, ali bolje išta nego ništa
Sve je to pljuvanje vlastitom narodu i EU direktno u lice. Mora vratit 3.5 miliona kuna, a pobrao barem deset puta vise. A osim toga, nije on sam to radio vec su ga pokrivali svi ostali, ukljucujuci i Bajica. Kao sto je netko napisao, ovdje se radi o veleizdaji u kojoj sudjeluju SVI politicari ove zemlje. Ali, trenutno je vecina naroda korumpirana i ne zeli nista poduzeti. Neka se zapitaju sto ce biti sutra ili sa njihovom djecom?
Tom miles je napisao "ostati će vam dakle samo to da razmišljate poradi čega i vi niste toliko snalažljivi..." Ma jel'da? To se zove snalažljivost? Kako te nije sram?! Zato nam i jest tako što biramo takve "snalažljivce" koji ponajprijerije i isključivo misle na svoju riticu na tuđ račun: Kradljivce, lažljivce, prevarante, mafijaše bez premca?! Što hoćeš reći? Da svi trebamo biti tako "snalažljivi"? Je li to tvoj moralni obrazac??? Sram te bilo!
Mnogi bi da jesu n sanaderovu mjestu i u njegovome sadašnjemu statusu vrlo lako izišli iz zatvora.Potrošiti na svoju slobodu 10 tak miliona eura najmanji je problem pa taman mu ništa ne ostalo.Za toliku lovu svašta i svakoga se danass već kupiti može.I nemojte biti naivni i misliti da se to dogoditi neće ....eeej....RAZMIŠLJAJTE ,usporedite sveovo sada sa prošlom njegovom situacijom....! ?
Slao je i on dokumente u Haag, dozvolio tužiteljstvu odnošenje dokumenata po izboru, lovio Gotovinu, izmjenu optužnice na ZZP( Zajednički....) prihvatio je bez pogovora. Ajde Bajiću gdje je optužnica. Barem još 10 godina.
0.11.2012. u 13:43h InfoMan je napisao/la: Sve je to pljuvanje vlastitom narodu i EU direktno u lice. Mora vratit 3.5 miliona kuna, a pobrao barem deset puta vise. A osim toga, nije on sam to radio vec su ga pokrivali svi ostali, ukljucujuci i Bajica. Kao sto je netko napisao, ovdje se radi o veleizdaji u kojoj sudjeluju SVI politicari ove zemlje. Ali, trenutno je vecina naroda korumpirana i ne zeli nista poduzeti. Neka se zapitaju sto ce biti sutra ili sa njihovom djecom? XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Komentar koji odgovara cinjenicnom stanju u Republici Hrvatskoj.
Evo Turudić je opravdao svoj položaj, Bajić i one dvije iz tužiteljstva, zatim glave su sčuvali i svjedoci tužiteljstva, vrh HDZ-a i Jaca. Pa razmislite zapravo je bezbolno prošlo. Osvetili smo se i za Čačića i pokazali Mađarima. Sanader je imao 5 minuta slave koje je sam napustio.
>>>>Ljudi u današnje vrijeme prodaju dijelove unutarnjih organa za par tisuća eura .Prodati svoje dotadašnje poštenje za nekoliko miliona eura ponajmanji je problem ...MNOGIMA...!..pravo i pravda PADA pred eurima ,pogotovo pred KEŠ EURIMA.....
KARMEN>>>pa ne govorim u svoje osobno ime već samo konstatiram dosadašnje ČINJENICE.....!
Kratak komentar na Sanaderovu presudu. Jedna lasta ne čini proljeće.
Opalio je turudic samar politici koju je vodio senader i poltronima oko njega koji su ga podrzavali!!!! Eh,opali i meni 100 samara,ali da ostanem na slobodi i sa parama koje mi je dao senader.A to je upravo slucaj sa ,,njegovim poltronima,,.Cobankovic,suker,seks,kosor,milinovic,kalmeta,dropulic,dalic,karamarko svi su oni imali i te kako velike koristi od svih tih pljacki,a setaju slobodno,traze jos koji mandat i pricaju o ,,casnosti i postenju ljudi u hdz,,.
Ma on je junak! Nije zelio uvuci cijeli kradeze, vec je postavio svoja pleca ROFL
Tih par milijuna je korupcija,o čemu se svi slažemo. Dva poklonjena stana bivšem predsjedniku nije. E tu se ne slažemo.Treba čistiti zemlju od svih korova. Kazniti onda i za Plivu, kazniti i za banke,i za darivane hotele i,i i.Sanader je samo jedan u lancu. A lanac je dug da bi obavio cijelu Hrvatsku.
zna covjek da krati odmor ga ceka u luksuznoi nsobi u zatvor sa svim privilegjama i onda izaci i uzivati sa pokradenim novcem.
Glavonja je pao, a di je ostatak ekipe??
10 godina? premalo za stotine tisuća uništenih života,premalo za uništenu budućnost,ali i jedna velika plusčina za samopoštovanje i moral
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nemojte se previše radovati Sanaderovom zatvaranju,nije red naime radovati se tuđoj osobnoj nesreći ,ipak uvjeren jesam da će se on vrlo brzo i vrlo lako snaći i naći načina izići van iz ćorke kao što se tome dosjetio i prošlii puta.Vas sviju svakako njegova lova dopasti neće...ostati će vam dakle samo to da razmišljate poradi čega i vi niste toliko snalažljivi...