Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 115
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ponudio dvije nekretnine
Povratak na članak

Ivo Sanader i preko vikenda ostaje u Remetincu

Sanader do daljnjega ostaje u Remetincu, jer iz njega ne može izaći dok odluka izvanraspravnog vijeća koje odlučuje o jamčevini ne postane pravomoćna

Komentari 136

CH
Challenger
18:09 02.10.2015.

Zar svi Vi imate kratko pamčenje i niko se ne sječa što je HDZ radio?? Pa to su lopine koje samo računaju na krađu! Sjetite se samo privatizacije! I ja sam nakon 1600 i nešto dana u fajtu za lipu našu i nakon demobilizacije nisam se ima di vratiti! Moju firmu di sam radio su pohlepni gadovi iz HDZ-a prodali svojim marionetama (Kutli) i podilili novac! Da ne govorim o njihovim firmama za izvlačenje novca, crnim fondovima i ministrima u pržunu! Ma triba taj HDZ zakonom zabraniti!!

VL
BB
bozo boric
14:36 02.10.2015.

goran suić ... pataj je u kriminalnim radnjama po pisanju novina čim se probudi ... naplačivao je poslove koje nije ni radio... na sudska ročista nije se odazivao.. nemože on dati u zalog nešto što nema pokrića u njegovim zaradama...

VL
MX
MXLCLGTG
17:23 02.10.2015.

Hrvatsko sudstvo koja lakrdija od pravosudja.

VL
ST
stoja
17:52 02.10.2015.

Primarni cilj bio je da HDZ uđe u izbornu kampanju BEZ nepravomoćne presude.

VL
DU
Deleted user
14:17 02.10.2015.

Izjalovila se udbaska optuznica i sad je vrijeme da narucitelji iste sjednu na optuzenicku klupu

VL
SO
Somelier
15:18 02.10.2015.

Primijetio sam da neki brkaju Vrhovni sud sa Ustavnim sudom. Vrhovni sud se zato zove Vrhovni što bi morao biti Vrhovni a to nije. Ako Vrhovni sud poništava prvostupanjsku presudu, zašto negira sam sebe i traži jamćevinu za Sanadera. Znači da prvostupanjska presuda nije poništena. Stvarno je Hrvatska jedinstvena po glupostima na svim poljima.

VL
PO
Polikarp
17:46 02.10.2015.

Drug Tito može biti posve zadovoljan: Ne znaju zbrojiti 1/2 + 1/2, ali Partija i dalje vlada.

VL
PI
pila12345
13:13 02.10.2015.

Lesi se vraća kući prvi dio .................

VL
BR
Bravar
17:39 02.10.2015.

Nebi se Cudili da ce se jos prije Izbora kanditirati za Primjera, jer u nasoj Hrvatski je sve Moguce

VL
DU
Deleted user
19:10 02.10.2015.

Ispada da nema nikakve razlike između Sanadera i Draže Mihailovića. Nitko ne kaže da nisu krivi, već da nisu imali pravično suđenje.

VL
BH
bijela_hrvatska
13:26 02.10.2015.

Nego...što radi Milanović u V.Britaniji ? Traži pomoć na izborima kod vjekovnog saveznika protiv Hrvata i Hrvatske ? Zašto o tome ne pišete ? Navodno je Lorencinov "turustički tulum" koštao 425.000 funti (4 milijuna i 250 tisuća kuna). Danas samo o Sanaderu, a gdje vam je voljeni "premijer" ?

VL
FU
fullmax
18:50 02.10.2015.

Vrati se ti nama Ivo, mi te cekamo, da nastavimo business tamo gdje smo stali

VL
ZM
zili_mi_ruka
12:15 02.10.2015.

Jedna se nalazi na lokaciji Trg žrtava fašizma 4, a druga na lokaciji Trg svetog Marka 4.

VL
JD
jdoranic
14:33 02.10.2015.

To što navodi očito HDZ-ov glasač "Shadow Child" (gle Hrvat nema hrvatski nadimak?) uopće nije sumjerljivo sa kriminalom o kojemu se govori. Ali, od njegove (njihove) se razine niti ne očekuje da razumiju pojam sumjerljivosti. Tako da je ovo naprosto loš pokušaj demagogije.

VL
DU
Deleted user
14:20 02.10.2015.

Bajic josipovic kosor mesic milanovic bi se trebali malo zamislit kad sve izade na vidjelo

VL
VR
VratitenamCibaliu
15:32 02.10.2015.

ČAČA SE VRAČA!! Dr. Ivo nevin u zatvoru trune dok udbaška koalicija legalno mariše kune!

VL
Avatar nula
nula
22:07 02.10.2015.

Ivo , vrati se , trebamo te , svi ovi pojma nemaju o politici. Ni livi , ni desni , ni oni u sredini .

VL
MN
mate.no
15:22 02.10.2015.

Smijesni su mi ovi plitkog mozda sto odma brane sdp! Pa ako je on bio lopovcina neznaci da je Karamarko. Kriv je onaj tko je ovo sve odobrio i bio placen za to(sto je velika sramota i neprofesionalnost) Prvenstveno SDP je nesposobna vlada i dokazala se u tome, ni 3 Sanadera vani nece sprijecit njihov gubitak. Glas za Karamarka i novi HDZ.

VL
ST
Starotopoljanin
15:23 02.10.2015.

Katastrofa ovog politickog suda,sva sreca sada ce konacno doci HDZ.na vlast i konacno uspostaviti neovisno sudstvo u hr. .sud nesmije biti ni lijevi ni desni.konacno do pravog sudstva.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.