Ivo Sanader i preko vikenda ostaje u Remetincu
Sanader do daljnjega ostaje u Remetincu, jer iz njega ne može izaći dok odluka izvanraspravnog vijeća koje odlučuje o jamčevini ne postane pravomoćna
Komentari 136
goran suić ... pataj je u kriminalnim radnjama po pisanju novina čim se probudi ... naplačivao je poslove koje nije ni radio... na sudska ročista nije se odazivao.. nemože on dati u zalog nešto što nema pokrića u njegovim zaradama...
Hrvatsko sudstvo koja lakrdija od pravosudja.
Primarni cilj bio je da HDZ uđe u izbornu kampanju BEZ nepravomoćne presude.
Izjalovila se udbaska optuznica i sad je vrijeme da narucitelji iste sjednu na optuzenicku klupu
Primijetio sam da neki brkaju Vrhovni sud sa Ustavnim sudom. Vrhovni sud se zato zove Vrhovni što bi morao biti Vrhovni a to nije. Ako Vrhovni sud poništava prvostupanjsku presudu, zašto negira sam sebe i traži jamćevinu za Sanadera. Znači da prvostupanjska presuda nije poništena. Stvarno je Hrvatska jedinstvena po glupostima na svim poljima.
Drug Tito može biti posve zadovoljan: Ne znaju zbrojiti 1/2 + 1/2, ali Partija i dalje vlada.
Lesi se vraća kući prvi dio .................
Nebi se Cudili da ce se jos prije Izbora kanditirati za Primjera, jer u nasoj Hrvatski je sve Moguce
Ispada da nema nikakve razlike između Sanadera i Draže Mihailovića. Nitko ne kaže da nisu krivi, već da nisu imali pravično suđenje.
Nego...što radi Milanović u V.Britaniji ? Traži pomoć na izborima kod vjekovnog saveznika protiv Hrvata i Hrvatske ? Zašto o tome ne pišete ? Navodno je Lorencinov "turustički tulum" koštao 425.000 funti (4 milijuna i 250 tisuća kuna). Danas samo o Sanaderu, a gdje vam je voljeni "premijer" ?
Vrati se ti nama Ivo, mi te cekamo, da nastavimo business tamo gdje smo stali
Jedna se nalazi na lokaciji Trg žrtava fašizma 4, a druga na lokaciji Trg svetog Marka 4.
To što navodi očito HDZ-ov glasač "Shadow Child" (gle Hrvat nema hrvatski nadimak?) uopće nije sumjerljivo sa kriminalom o kojemu se govori. Ali, od njegove (njihove) se razine niti ne očekuje da razumiju pojam sumjerljivosti. Tako da je ovo naprosto loš pokušaj demagogije.
Bajic josipovic kosor mesic milanovic bi se trebali malo zamislit kad sve izade na vidjelo
ČAČA SE VRAČA!! Dr. Ivo nevin u zatvoru trune dok udbaška koalicija legalno mariše kune!
Ivo , vrati se , trebamo te , svi ovi pojma nemaju o politici. Ni livi , ni desni , ni oni u sredini .
Smijesni su mi ovi plitkog mozda sto odma brane sdp! Pa ako je on bio lopovcina neznaci da je Karamarko. Kriv je onaj tko je ovo sve odobrio i bio placen za to(sto je velika sramota i neprofesionalnost) Prvenstveno SDP je nesposobna vlada i dokazala se u tome, ni 3 Sanadera vani nece sprijecit njihov gubitak. Glas za Karamarka i novi HDZ.
Katastrofa ovog politickog suda,sva sreca sada ce konacno doci HDZ.na vlast i konacno uspostaviti neovisno sudstvo u hr. .sud nesmije biti ni lijevi ni desni.konacno do pravog sudstva.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zar svi Vi imate kratko pamčenje i niko se ne sječa što je HDZ radio?? Pa to su lopine koje samo računaju na krađu! Sjetite se samo privatizacije! I ja sam nakon 1600 i nešto dana u fajtu za lipu našu i nakon demobilizacije nisam se ima di vratiti! Moju firmu di sam radio su pohlepni gadovi iz HDZ-a prodali svojim marionetama (Kutli) i podilili novac! Da ne govorim o njihovim firmama za izvlačenje novca, crnim fondovima i ministrima u pržunu! Ma triba taj HDZ zakonom zabraniti!!