Ivo Sanader i preko vikenda ostaje u Remetincu
Sanader do daljnjega ostaje u Remetincu, jer iz njega ne može izaći dok odluka izvanraspravnog vijeća koje odlučuje o jamčevini ne postane pravomoćna
Komentari 136
Ovo da cuju ljudi u svijetu, da odvjetnici optuzenog zalazu svoju ocevinu i djedovinu da spase lopinu, pali bi ne u nesvjest nego u komu. Na Zapadu te odvjetnik odmah pita da mu platis pola unaprijed, nece ni da tee pogleda, ako nemas spremnu sumu da mu iskesis za njegov rad. A ovi se petljaju u afere optuzenih, oni se zalazu privatno sa svojim nekretninama za spasiti optuzenog. Pa ovi bi odmah dobili nogu od suca na Zapadu, i svi mediji bi brujali o njima. Kao sto ce i brujati sada o nama i pisati o ovome, i opet ce nas osramotiti u svijetu, i opet cemo ispasti zlocinacka i korumpirana prcija opasna po okolicu. Ovi su ljudi nanijeli stete i zla nasemu narodu, sto materijalno, sto duhovno i moralno, i unakazili ugled zemlji u svijetu, vise nego oba svjetska rata zajedno.
opet nesto muljaju hdz-ovci kao sa hypo bankom! daju nekretninu vrijednosti 10000 € kao jamcevinu, a dobiju cash kredit u visini od 10 miljuna eura. zato je hypo banka danas u k***u. zao mi je sto ovi lopovi nisu propali sa njom.
Goran Suic, Mirjana Sanader imaju milonske nekretnine a zaraduju malo vise od prosjecne hrvatske place?
Najmanji problem za kriminalce je lova.Hocu reci da su 17 miliona kuna, 15 miliona, 12,5 miliona kuna mala maca za tipove poput zorana mamica, milana bandica zdravka mamica, petra cobankovica, damira polanceca, josipa klemma, rojsa, svilanovica, smradera, te masu drugih domoljuba.Ovakvu drzavu sigurno nisu zeljeli oni koji su dali zivot za nju.
Kosorko ako ovaj izadje tebi je bolje da se zaputis sa ovima izbjeglicama, jer koliko vidimo Senader smjestio Glavasa u przun, ti Senadera, a sada ce on tebe, pa ce Zoka i ostali
Mafija ima državu i tu se ništa ne može.
Jeftin vam nesto Sanader.
Nije sada pitanje skupili jamcevine ili nisu nego tko je napumpao taj citav proces. Korumpirani novinari to ne znaci da mora biti sa novcima nego snagom vlasti. Ima li takvih? Nitko ne brani slobodu govora ali... drzavni udari i slicnocno su krivicno djelo.
Njemu nebi bio problem skupiti ni 12.5 mil € Jadna zemljo sto si dočekala.
Pa zasto se ne izda nalog za transfer pisljivih 2 miliona dolara sa onog Ivinog racuna iz banke na British Virgin Islands u Karibima i stvar gotova. A MOL bi se mogao pokazati malo zahvalniji, kontrola INE je vredna nekoliko milijardi eura, a kaucija nista prema tome.
Oslobodite više tog čovjeka. Za ono što je pogriješio već je odslužio kaznu. A njegovi stranački kolege koji su mu to sve većinom i namjestili, ne da nisu ništa odslužili, nego misle još više i žešće nastaviti krasti gdje su stali. Kako Sanader može npr. biti više kriv za Hypo od "očenašeka" koji je bio na višoj funkciji i poznato je da preferira tajnovita i mračna mjesta (mirogojske arkade) za poslovne razgovore. Koliko Turudić misli da su građani naivni?
Zato braćo birajte HDZ da nastave sa krađom gdje su stali!
Mnogi ljudi leze manje nego on,a ubili su nekoga. Sto je ukrao neka vrati ili neka mu oduzmu. Ja da imam 12 mil kuna bih dao. U demokraciji zivot vrijedi malo, a porez puno.
Biti će zanimljivo ako Sanader izgubi sporove, pa se budu ovrhom plijenile nekretnine njega i njegovih prijatelja, koje su pod kaucijom i hipotekom. Tada će Sinčić i svi iz "Živog zida" biti uhićeni, jer će branit Sanaderovu imovinu.
Što je sa Kukuriku ministrima? Oni su pokrali ovu državu isto kao i Sanader.
Stazić ljetuje za 7 kn po danu na Brijunima. Ostalo plaća hrvatska sirotinja. Vesna Pusić financira Zorana Pusića i Documentu koji pljuju po Hrvatskoj gdje stignu. Fuj.
Taj je potekao iz redova zna se čijih! I to pamtim cijeli život!
Banda lopovska, Pokrali su milijune milijuna i sad ih ne mogu skupiti 12..
Priča se da će svojim nekretninama i kešom jamčiti Milan Bandić.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa dobro kakva je sad ovo praksa da odvjetnici altruisti posuđuju novac svojim strankama? Što kaže dična odvjetnička komora na to? Jel to neko kamatarenje? Koliko će kamata Sanader morati platiti Suiću samo zato što trenutno ne može izvaditi "svoj" novac? Koliko ja znam ovaj Suić nije prva liga ZG odvjetnika. Otkud sad da mu kuća vrijedi 9 mil. eura? Jel to namještena procjena ili je on kriminalac? Što ga sad porezna uprava ne pozove da dokaže porijeklo svoje imovine. Samo treba pokazati račune koje je izdavao strankama. Ah da, zaboravih da je komora rekla da oni to ne moraju jer oni nisu poduzeća (ne naplaćuju ništa, rade pro bono i za dječju hranu). Oj Hrvati jadna li vam majka, jadna vam majka koja vas je na ovaj svijet donijela. Zpamtit ćete vi kad ste se probudili u stoljećima nam željenoj državi, voljenoj nam i jedinoj Hrvatskoj.