Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 136
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
sex afera
Povratak na članak

SAD: Ministarstvom domovinske sigurnosti vladala pohotnica

Bilo je nesnošljivo, napadala bi nas u svakoj prilici. Čak i kad bismo bili u grupi, prilazila bi i otvoreno nudila oralni seks

Komentari 76

IM
Immanuell
12:49 06.09.2012.

Pričate zato što se niste našli u takvoj situaciji..... Na poslu je to ponekad normalna zajebancija, a nekad bogme i nije..... Nije ti uvijek stalo do te vrste zajebancije..... Ona je prešla crtu i vršila seksualni mobing. Ovako, sudeći po licu na slici, mogu zaključiti da je dotična poprilično koščata, gruba i malčice muškobanjasta, usne nesenzualne, a noge su vjerojatno kao u profi nogometaša..... Meni je totalno neprivlačna, mislim da bih bježao od nje ko od vraga. Kao što već netko spomenu ovdje, nisi debil pa da guraš u baš svaku rupu, valjda imaš ljudskosti u sebi, nešto ti paše nešto ne.....

VL
RE
@rea
12:57 06.09.2012.

Teta 4 pištolja. ;o)

VL
MA
mališa
13:11 06.09.2012.

Kad sam pročitao u naslovu "domovinska" sigurnost pomislio sam da se to dešava u Hrvatskoj. U Americi je valjda državna sigurnost.

VL
M3
Miške 3
13:23 06.09.2012.

Kada su Fatu u Sarajevu pitali, dali je ona davala svakome, odgovorila je: jesam, jesam, samo mi je sada krivo što nisam i nuđala.

VL
CA
caudillo_
13:42 06.09.2012.

Tea vidi kako se to radi a ti jadna plaćaš pušenje. Mališa bi li i ti pušio svom(srbijanskom) ministru otadžbinske bezbednosti?:)).

VL
JA
jamanuša
13:53 06.09.2012.

što bi drugo kad " vrtirepka " ne zna plesati na štangi kao naše zastupnice! on uleti dan bzo proleti.

VL
OB
-obrisani-
14:17 06.09.2012.

Ova je idealna osoba za nekakvu državnu instituciju gdje su uglavnom svi rodbinski vezani...

VL
GO
golo
14:18 06.09.2012.

i moj komentar je nestao, ovi brisu sve sto stignu, o tome se moze napisati dugo stivo, nu nece pomoci, sramota, nedemokratrski, partizanski i da ne nabrajam dalje

VL
PO
PomoziBože
14:38 06.09.2012.

S obzirom na funkciju toga Ministarstva i frišku povijest koja ima uske veze sa jednom od najvećih prijevara danas (9/11, pa Patriot Act) i imajući u vidu da u tom MInistarstvu nije glavni niti Ministar nego neke NN osobe, vjerojatno je ženska nešto saznala što nije smjela ili je odbila nešto što također "nije smjela". S druge strane, sigurno ni ona nije čista, jer takvi su idealni za manipuliranje, pa kad naprave krivi korak, aktivira se wild-card tj. slaba i dobro poznata strana te iste osobe. No dokle god Ameri ne priznaju sve pizdarije koje su radili i još uvijek rade, znati ću da iza ovakvih vijesti stoji nešto sasvim deseto. S jedne strane me briga za Ameriku, no s druge strane znam da ako se građani Amerike ne otrgnu "velikom bratu" mi "ostali " ćemo imati velikih problema koji će biti u uzročno-posljedičnoj (i NARAVNO TAJNOJ) vezi.

VL
Avatar flegmatik
flegmatik
14:44 06.09.2012.

Gdje gospodja Barr sad radi? Poslao bih joj otvorenu aplikaciju za posao.

VL
Avatar madcap
madcap
15:46 06.09.2012.

Jadni oni, stalno ih je maltretirala oralnim seksom. A ta žena, republikanka iz ministarstva nadzora građana i terora, je čitav život posvetila domovini, zaštiti obiteljskih vrijednosti i promicanju konzervativnog morala da je zaista nepošteno od njenih zaposlenika da barem toj jadnoj ženi ispune želju "da osjeti nešto kruto u ustima".

VL
RE
@rea
15:51 06.09.2012.

14:38h PomoziBože je napisao/la: _________________ Mah, da. Sad je i ova pohotna teta dio medjunarodne zavjere.

VL
ST
Startrack
16:17 06.09.2012.

PomoziBoze isto su napadi na Irak i Afganistan prevare njihovih tajnih sluzbi. Mi Amerikanci nikad nismo bili tamo.

VL
Avatar to kill Bambi
to kill Bambi
16:26 06.09.2012.

Ajoj Startrack,bolje da nikad Ameri nisu onamo otišli.Još je 2008. nobelovac Stiglitz izračunao da je na rat u Iraku već tada potrošeno 3 bilijuna dolara (3000 milijardi) A taj novac sada nedostaje.I umjesto da sada bogati plaćaju porez kreše se na sirotinji...

VL
ST
stomugromova
17:16 06.09.2012.

6.09.2012. u 15:51h @rea je napisao/la: 14:38h PomoziBože je napisao/la: _________________ Mah, da. Sad je i ova pohotna teta dio medjunarodne zavjere. +++++++ Glavno da je prepoznatlhjiva po faci i prezimenu,ostalo je nebitno,a glede razvratnog i izopačenog ponašanja,to je tipično za vašu pasminu.

VL
BA
bandido
18:09 06.09.2012.

Tek ce se saznati kako jeJaca vladala,no?

VL
MA
marras85
20:24 06.09.2012.

SAD: Ministarstvom domovinske sigurnosti vladala pohotnica XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Radodajka nije losa, ali da Pohornica to mi nikaj jasno.

VL
AN
Antiša
21:02 06.09.2012.

Što je tu loše. Žena želi uživati u životu. Nije ona kriva što radi s "muškarčinama" koji ne mogu zadovoljiti ženu.

VL
Avatar gadogadni
gadogadni
21:17 06.09.2012.

gadi to dajte da gado to gadno kazni

VL
DZ
dzukaficuka
21:24 06.09.2012.

Uh steta sto nije moja Sefica ha ha ha.Dami od svira Himnu ha ha ha

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.