SAD: Ministarstvom domovinske sigurnosti vladala pohotnica
Bilo je nesnošljivo, napadala bi nas u svakoj prilici. Čak i kad bismo bili u grupi, prilazila bi i otvoreno nudila oralni seks
Komentari 76
Teta 4 pištolja. ;o)
Kad sam pročitao u naslovu "domovinska" sigurnost pomislio sam da se to dešava u Hrvatskoj. U Americi je valjda državna sigurnost.
Kada su Fatu u Sarajevu pitali, dali je ona davala svakome, odgovorila je: jesam, jesam, samo mi je sada krivo što nisam i nuđala.
Tea vidi kako se to radi a ti jadna plaćaš pušenje. Mališa bi li i ti pušio svom(srbijanskom) ministru otadžbinske bezbednosti?:)).
što bi drugo kad " vrtirepka " ne zna plesati na štangi kao naše zastupnice! on uleti dan bzo proleti.
Ova je idealna osoba za nekakvu državnu instituciju gdje su uglavnom svi rodbinski vezani...
i moj komentar je nestao, ovi brisu sve sto stignu, o tome se moze napisati dugo stivo, nu nece pomoci, sramota, nedemokratrski, partizanski i da ne nabrajam dalje
S obzirom na funkciju toga Ministarstva i frišku povijest koja ima uske veze sa jednom od najvećih prijevara danas (9/11, pa Patriot Act) i imajući u vidu da u tom MInistarstvu nije glavni niti Ministar nego neke NN osobe, vjerojatno je ženska nešto saznala što nije smjela ili je odbila nešto što također "nije smjela". S druge strane, sigurno ni ona nije čista, jer takvi su idealni za manipuliranje, pa kad naprave krivi korak, aktivira se wild-card tj. slaba i dobro poznata strana te iste osobe. No dokle god Ameri ne priznaju sve pizdarije koje su radili i još uvijek rade, znati ću da iza ovakvih vijesti stoji nešto sasvim deseto. S jedne strane me briga za Ameriku, no s druge strane znam da ako se građani Amerike ne otrgnu "velikom bratu" mi "ostali " ćemo imati velikih problema koji će biti u uzročno-posljedičnoj (i NARAVNO TAJNOJ) vezi.
Gdje gospodja Barr sad radi? Poslao bih joj otvorenu aplikaciju za posao.
Jadni oni, stalno ih je maltretirala oralnim seksom. A ta žena, republikanka iz ministarstva nadzora građana i terora, je čitav život posvetila domovini, zaštiti obiteljskih vrijednosti i promicanju konzervativnog morala da je zaista nepošteno od njenih zaposlenika da barem toj jadnoj ženi ispune želju "da osjeti nešto kruto u ustima".
14:38h PomoziBože je napisao/la: _________________ Mah, da. Sad je i ova pohotna teta dio medjunarodne zavjere.
PomoziBoze isto su napadi na Irak i Afganistan prevare njihovih tajnih sluzbi. Mi Amerikanci nikad nismo bili tamo.
Ajoj Startrack,bolje da nikad Ameri nisu onamo otišli.Još je 2008. nobelovac Stiglitz izračunao da je na rat u Iraku već tada potrošeno 3 bilijuna dolara (3000 milijardi) A taj novac sada nedostaje.I umjesto da sada bogati plaćaju porez kreše se na sirotinji...
6.09.2012. u 15:51h @rea je napisao/la: 14:38h PomoziBože je napisao/la: _________________ Mah, da. Sad je i ova pohotna teta dio medjunarodne zavjere. +++++++ Glavno da je prepoznatlhjiva po faci i prezimenu,ostalo je nebitno,a glede razvratnog i izopačenog ponašanja,to je tipično za vašu pasminu.
Tek ce se saznati kako jeJaca vladala,no?
SAD: Ministarstvom domovinske sigurnosti vladala pohotnica XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Radodajka nije losa, ali da Pohornica to mi nikaj jasno.
Što je tu loše. Žena želi uživati u životu. Nije ona kriva što radi s "muškarčinama" koji ne mogu zadovoljiti ženu.
gadi to dajte da gado to gadno kazni
Uh steta sto nije moja Sefica ha ha ha.Dami od svira Himnu ha ha ha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pričate zato što se niste našli u takvoj situaciji..... Na poslu je to ponekad normalna zajebancija, a nekad bogme i nije..... Nije ti uvijek stalo do te vrste zajebancije..... Ona je prešla crtu i vršila seksualni mobing. Ovako, sudeći po licu na slici, mogu zaključiti da je dotična poprilično koščata, gruba i malčice muškobanjasta, usne nesenzualne, a noge su vjerojatno kao u profi nogometaša..... Meni je totalno neprivlačna, mislim da bih bježao od nje ko od vraga. Kao što već netko spomenu ovdje, nisi debil pa da guraš u baš svaku rupu, valjda imaš ljudskosti u sebi, nešto ti paše nešto ne.....