SAD: Ministarstvom domovinske sigurnosti vladala pohotnica
Bilo je nesnošljivo, napadala bi nas u svakoj prilici. Čak i kad bismo bili u grupi, prilazila bi i otvoreno nudila oralni seks
Komentari 76
Boris Iskreno rečeno ni meni nebi bilo drago ..ali što ćeš trpio bih!Ha ha ..nemogu vjerovati kakve sve budale kroče pod suncem!
Baš mi ih je žao. Točka zarez
hm da, istovremeno je svima jako normalno da muski kolege onako ekipno i na glas ocjenjuju velicinu grudnjaka neke kolegice koju su uzeli na pik i onda jos inzistiraju ida im odgovori kao da odluce koji je pobjedio ... i onda takvi ovdje komentiraju
Babetina izgleda vulgarno.Ne bih joj dao ni da mi cipele poliže. Fuj...
Mijenjam cerebralni seks na poslu (j... u glavu) za ovakvu šeficu! Molim cijenjenu gospođu da mi se javi!
Da se u ovom slučaju radilo o muškarcu onda bi bio frajer i je...ač ali pošto se radi o ženi onda je odmah ku..rva prostitutka ,krmača i što sve!To se zove dvostruki moral!Što je tu sporno ..žena voli sex i što sad! Molio bih uvaženog Admina za zaključi temu jer mi je zlo od pojedinaca i njihovih priglupih komentara!
e da mi je ovakva šefica ili više njih
Dragi Bože kako si nepravedan!!!!Zašto se meni ovakva šefica ne dogodi!Kunem ti se ja se nebih žalio!
Ljuti Hrv@t Bolje više njih!!!!
Muškarce se, s razlogom, najstrože moguće kažnjava ako podređenima napredovanje ili opstanak uvjetuju seksualnim uslugama ili ako otvoreno seksualno maltretiraju zaposlenice koje ne žele da im se netko upucava. Ne vidim zašto bi trebalo manje strogo postupiti s ovom opajdarom.
marcellus Prevedi nam molim te tvoj komentar na jezik običnog smrtnika!
P.s. što se fakera koji tvrde da su ovi koji su je tužili curice i jadnici tiče... nisu, imaju kičmu i svoj ponos. Nije nužno jeb** onaj koji liježe sa svakom koja se otvoreno nudi. Malo vam ne bi škodilo škodilo i da se vi emancipirate a ne da slinite na svaku koja ima rupu ko čopor mladih majmuna... zato su muškarci danas i izgubili položaj u svijetu.
e dragi moji. smješno je :) priča jedan naš čovjek iz Australije, dal da kaže najboljem frendu da ga žena vara okolo i pravi rogonjom. A kaže ako se odluči razvesti pod njihovim nakaradnim zakonima uzet će mu kuću, pola imovine, djecu i morat će plačat alimentaciju jer ga je ona varala :) super. da se malo nasmijemo. jer mi smo takve muškarčine da se to nama nikako ne može dogoditi, a i ako se pokrene cijeli sivi, bezlični, neosjećajni birokratski aparat protiv nas mi ćemo to lakoćom podnijeti jer smo muškarčine.
Sasvim prihvatljivo ponašanje ako nitko nimalo ne sumnja u njenu profesionalnu kompetentnost u obavljanju posla. Možda bi netko više htio da ga kandžija, psuje, vrijeđa i omalovažava jer je navikao tako ali ja bi rađe da me drži za tuki i šapuće mi gadarije a sve za dobrobit poslovanja.
@ dtunjic1 ne radi se o dvostrukom moralu jednostavno zato što su muškarci i žene po prirodi drugačiji. Mi muškarci imamo jači sexualni nagon jer imamo ulogu širenja našeg sjemena što više. Žene su majke, one ne šire ništa - one rađaju. Jednostavno radi se o nimfomaniji - poremećaju koji izaziva puno toga lošega ako se ne kontrolira ili liječi (zlostavljanje npr.).
Niti su žene danas žene, niti su muškarci - muškarci. Nije muškost u lijeganju sa svakom koja se ponudi.
patetično koliko je danas muškaraca spremno služiti kao seksualno roblje.
Ova bi nama dobro došla kao saborska zastupnica...vjerujem da bi ju muški dio dočekao sa ovacijama...hihi...karijeru bi napravilu samo tako...
Da je slucajno meni tako sto nudila nitko nebi znao. Sta muskarci hoce ljute se kada traze ako zene nekome to kazu a ovde sami pricaju mora da im je dosadila da je previse navaljivala
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Posao zagarantiran za one sa 20cm +...ahahaa