Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 22
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Fino i friško
Povratak na članak

Saborski sladokusci: Za ribu u četiri godine 2,6 milijuna kuna

Dvaput je u tjednu na jelovniku riba, svakog dana nude se po dva jela. Najskuplji kompletni ručak s pićem jedva stoji 50 kn

Komentari 31

Avatar feudalac
feudalac
10:02 10.03.2011.

Ne znam baš da li je najjeftinije kupovati svježu ribu po 150 - 230 kuna za kilogram ali siguran sam da Barba Luka sam lovi ribu, kada su ga novinari upozorili da je to zabranjeno raditi bez dozvole, predsjednik Sabora izvalio je \"biser\"; \"... da sam to znao ne bi se hvalio...\"

VL
AS
askeza
10:10 10.03.2011.

Pidoča Nema skupe ribe u Saboru... Osim ako srdela i oslić spada u skupu ribu. Da se Romana raspitala malo bolje, znala bi. Al onda to ne bi zazvučalo fora :) Ima još netočnih podataka u članku, ali koga to zanima...Bitno je lupit sliku sa škampima, nadrobit par nesuvislih izjava i veseli bili. Živili vi meni

VL
JS
ja sam gladan
10:12 10.03.2011.

Ma lijepo je vidjeti saborske zastupnike kako nakon prežderavanja, dođu za govornicu i patetičnog izraza lica govore, narod je gladan. A ta patetika je uzrokovana bolovima u želucu koju su natovarili. Usta im još masna, a oni govore o gladnom narodu. Licemjeri svi do jednoga.

VL
PI
PIDOČA
10:16 10.03.2011.

@askeza, aha, onda se slažem s tvojim prvim komentarom. skroz druga priča,normalno i komentari:-(

VL
PA
pasara
10:28 10.03.2011.

Nije mi jasno sto toliko zavidite tim nasim sabornicima.Pa oni su cvijet nase domovine,nasa uzdanica svijetle buducnosti.Oni donose pravila po kojima zivimo i uzivamo u tom zivotu.doduse bez novaca ko sirotinja kojoj je svaka kuna velika ko nkompletan rucak za 50 kuna.Mjima treba dati i vise mnogo vise,njima svima treba dati besplatni meni ono mali preko save u Remetincu.No bojim se da bi i tu iskliznuli jer su svim mastima mazani.Jest da nas nazivaju stokom i ruljom,i skoro da pravo imaju-samo mi nismo to mi smo ovce koje oni strizu ni na nama divno zive.

VL
DU
Deleted user
10:36 10.03.2011.

Ako sam dobro shvatio prirodu problema, nevolja je u tome što saborski restoran ne radi kućnu dostavu nalik ostalim restoranima u gradu. Zašto ne bi i porezni obveznici vulgaris tipa probali što taj dan jedu njihovi zastupnici, po identičnim cijenama?

VL
PG
praseca gripa
10:42 10.03.2011.

Istina je da sabornici uzivaju ko bik na gmajni,najedu se i napiju pa se pocnu svadjat kao da su negdje na sajmistu,a ne u parlamentu gdje su sve oci uprte u njih. Da su malo gladniji,mozda bi razgovarali trezvenije,ali onii su obijesni i ne vide nikog nego sebe. Kad bi malo poslusali kako zive pojedini branitelji,koji ne pate od pretilosti,vec padaju s nogu od neishranjenosti,mozda bi im prosvijetlilo usaljeni mozak .

VL
DO
doktorica
11:48 10.03.2011.

za sve je to kriv narod koji je izgubio dostojanstvo i trpi sve i svašta od ovih manipulatora u Saboru kojima svima treba biti čast da su tamo a ne da se bogate .Svakome 2500 kuna pa da vidimo te silne rodoljube i domoljupce koji će ostati!

VL
DO
doktorica
11:54 10.03.2011.

PS:sa ovakovim plaćama zastupnici bi trebali plaćati punu cijenu kao u svakom restoranu....

VL
AG
Agramer198
17:45 10.03.2011.

Glavno da nam oni nisu gladni! Sve ostalo je sporedno..

VL
2X
2Xgeneral
21:45 11.03.2011.

IZGLEDAJU MI KAO PREKUPCI SVINJA, samo im fali veliki kožni šajtofl i udri !!!!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.