Saborski sladokusci: Za ribu u četiri godine 2,6 milijuna kuna
Dvaput je u tjednu na jelovniku riba, svakog dana nude se po dva jela. Najskuplji kompletni ručak s pićem jedva stoji 50 kn
Komentari 31
Pidoča Nema skupe ribe u Saboru... Osim ako srdela i oslić spada u skupu ribu. Da se Romana raspitala malo bolje, znala bi. Al onda to ne bi zazvučalo fora :) Ima još netočnih podataka u članku, ali koga to zanima...Bitno je lupit sliku sa škampima, nadrobit par nesuvislih izjava i veseli bili. Živili vi meni
Ma lijepo je vidjeti saborske zastupnike kako nakon prežderavanja, dođu za govornicu i patetičnog izraza lica govore, narod je gladan. A ta patetika je uzrokovana bolovima u želucu koju su natovarili. Usta im još masna, a oni govore o gladnom narodu. Licemjeri svi do jednoga.
@askeza, aha, onda se slažem s tvojim prvim komentarom. skroz druga priča,normalno i komentari:-(
Nije mi jasno sto toliko zavidite tim nasim sabornicima.Pa oni su cvijet nase domovine,nasa uzdanica svijetle buducnosti.Oni donose pravila po kojima zivimo i uzivamo u tom zivotu.doduse bez novaca ko sirotinja kojoj je svaka kuna velika ko nkompletan rucak za 50 kuna.Mjima treba dati i vise mnogo vise,njima svima treba dati besplatni meni ono mali preko save u Remetincu.No bojim se da bi i tu iskliznuli jer su svim mastima mazani.Jest da nas nazivaju stokom i ruljom,i skoro da pravo imaju-samo mi nismo to mi smo ovce koje oni strizu ni na nama divno zive.
Ako sam dobro shvatio prirodu problema, nevolja je u tome što saborski restoran ne radi kućnu dostavu nalik ostalim restoranima u gradu. Zašto ne bi i porezni obveznici vulgaris tipa probali što taj dan jedu njihovi zastupnici, po identičnim cijenama?
Istina je da sabornici uzivaju ko bik na gmajni,najedu se i napiju pa se pocnu svadjat kao da su negdje na sajmistu,a ne u parlamentu gdje su sve oci uprte u njih. Da su malo gladniji,mozda bi razgovarali trezvenije,ali onii su obijesni i ne vide nikog nego sebe. Kad bi malo poslusali kako zive pojedini branitelji,koji ne pate od pretilosti,vec padaju s nogu od neishranjenosti,mozda bi im prosvijetlilo usaljeni mozak .
za sve je to kriv narod koji je izgubio dostojanstvo i trpi sve i svašta od ovih manipulatora u Saboru kojima svima treba biti čast da su tamo a ne da se bogate .Svakome 2500 kuna pa da vidimo te silne rodoljube i domoljupce koji će ostati!
PS:sa ovakovim plaćama zastupnici bi trebali plaćati punu cijenu kao u svakom restoranu....
Glavno da nam oni nisu gladni! Sve ostalo je sporedno..
IZGLEDAJU MI KAO PREKUPCI SVINJA, samo im fali veliki kožni šajtofl i udri !!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne znam baš da li je najjeftinije kupovati svježu ribu po 150 - 230 kuna za kilogram ali siguran sam da Barba Luka sam lovi ribu, kada su ga novinari upozorili da je to zabranjeno raditi bez dozvole, predsjednik Sabora izvalio je \"biser\"; \"... da sam to znao ne bi se hvalio...\"