Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 60
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PRIZIV SAVJESTI
Povratak na članak

'S liječnicom sam dogovarala abortus kao da dilamo drogu'

Ispovijest žene koja je obavila pobačaj u KBC-u, ali je do tog legalnog zahvata došlo tek nakon konspirativnog plana koji je koštao 2000 kn

Komentari 113

DI
Didi10
13:04 19.04.2019.

Kontracepcija nije uvijek učinkovita, a u ovoj državi zadržati neplanirano dijete ravno je bankrotu. Ljudi jedva imaju i za ono planirno. Treba stvoriti normalne uvjete za život, pa će i djece biti više a abortusa manje. Ne, neće nestati, jerr neke needucirane i dalje će koristiti AB kao kontracepciju, ali takvih ipak ima manje. Silovanje je izuzeće.

VL
BR
Bret
08:17 19.04.2019.

Glupog li naroda! Pobačaji su se radili i u antičko doba, radit će se i u 22. stoljeću, a ova država će nestati za manje od 50 godina, bio pobačaj legalan i dostupan ili ne. Samo što ćete svi vi kao i država Hrvatska nestati i za manje od 25g ako nastavite s terorom ukidanja demokratskih i civilizacijskih tekovina, poput prava žena i manjina. Jer se mlado i pametno stanovništvo već iselilo, čeka se samo da priroda učini svoje i da nestanu adeze glasači.

VL
LA
larala
10:10 19.04.2019.

ginekolozi koji odbijaju raditi pobacaje radi priziva savjesti nemaju šta raditi u bolnicama koje se financira iz zdravstvenog, neka gospoda otvore svoje privatne poliklinike i tamo rade po svojoj savjesti.

VL
AE
Aelfric
13:57 19.04.2019.

Ne mogu vjerovati koliko užasnih komentara.Šta je vama ljudi?Zašto napadati žene koje su napravile pobačaj?Zar su same napravile dijete?.Zašto se radije ne dotaknuti teme da većina muškaraca nezna ni kako izgleda kondom,a kamoli kako se stavlja...Kad će muškarci to naučitii pobačaja će biti nula.

VL
VR
Vrac666
08:11 19.04.2019.

Vidim svakakvih komentara ali kako to da liječnik ima priziv savjesti , veliki je katolik i vjernik a kad mu mahneš sa lovicom priziv savjesti nestaje istog trena

VL
HU
hudarupa3
23:33 18.04.2019.

Mi smo za vrijeme komunizma imali problema sa tradicionalnim vjerničkim mentalitetom, vjernici su masovno zloupotrebljavali slobodu pobačaja jer je u njihovom miljeu sramota imati vanbračno dijete, komunisti nikad ne pribjegavaju takvim ekstremnim zahvatima, ali svakako treba omogućiti osobama koji nisuu komunisti i nemaju razvijenu svijest i karakter da drže svoje običaje.

VL
CH
CharlesBukowski
07:19 19.04.2019.

zasto ti isti doktori primaju placu ako ne obavljaju posao za koji su placeni? i vidim ovdje toliko moralnih vertikala i velikih krscana koji se sablaznjavaju nad abortusom a karaju nas vlada, crkva, politicari, kara nas ko stigne, nema novaca za bolesnu djecu nego skupljaj a u isto vrijeme se kupuju novi audiji i bmwei,smiju nam se u lice a svi suskaju doma u foteljama i sad ovdje svi bacaju kamenje i sablaznjavaju se.. onako nam je kako smo zasluzili

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.