Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 125
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Prijatelji Sirije
Povratak na članak

Rusija i Kina još uvijek štite prijatelja Bashara al-Assada

Međunarodna zajednica može pružiti konstruktivnu pomoć kako ne bi dopustila da se situacija pogorša, ali nijedna strana sila ne bi se trebala miješati u unutarnje stvari zemalja u regiji, ističu predsjednici Kine i Rusije

Komentari 42

OB
-obrisani-
20:55 17.06.2011.

............. Sve vise kineza koristi internet i znaju da nije sve tako kako Peking tvrdi. .................. Sve vise ljudi koristi internet i znaju da nije sve tako kao tvrdi cionisticki \" The Voice of America \"

VL
OB
-obrisani-
20:58 17.06.2011.

.... Rusi i njihove uloge u svijetu su nam svima poznate ..... Svima jasne? hm...a sto ti to cionisto nisi objasnio nama. Rusi ne siru mrznju protiv Hrvata ni jedan posto koliko neki \" Hrvati\" siru mrzhnu protiv Rusije. Uvijek su cionisti uzimali hrvatska imena kao ti i Trotcki da bi obmanjivali domicilno stanovnistvo.

VL
OB
-obrisani-
21:05 17.06.2011.

Da se njih i kineze pitalo onda nebi NATO nikad zaustavio Srbe u Bosni i na Kosovu a u Beogradu bi jos uvijek vladao Slobodan Milosevic, ili neki njegov naslijednik, mozda cak i njihov ratni heroj seljacina Mladic. ................. Svee je to upitno a mogao si napisati i da se pitalo Ruse, nasi hrvatski generali ne bi bili u Haagu. mislis cionistu da uvijek pali zaigrati na hrvatsko-srpski sukob i pobuditi niske strasti, zato vas i zove cijeli svijet gospodarima kaosa. Pisati protiv Srba ne znaci pisati za Hrvate, nego znaci provocirati ih na ovu temu kad Srbi ni Hrvati nisu tema. Inace pod tim nikom jos nikad nista nisi napisao ni za Gotovinu, ni za Hrvatsku ni za domobrane ili za Thompsona.

VL
OB
-obrisani-
21:25 17.06.2011.

Evo ti cionistu WTC pa pati Jim O\'Neill upravlja s fondom od 650 miljardi dolara i kaze \" Ja volim Rusiju \" a ti cionistu ovdje zagovaras mrznju izmedju Hrvata i rusa . O\'Neill, who coined the BRIC term in 2001 to describe how the clout of Brazil, Russia, India and China would challenge the West\'s economic dominance... \"For those who have a little bit of foresight, it gives them the chance to get in at sensible levels,\" O\'Neill, who helps oversee $677 billion in assets at Goldman, told Reuters Insider television at the St Petersburg Economic Forum in Russia. \"China and Russia are both looking quite interesting because they

VL
OB
-obrisani-
21:25 17.06.2011.

Evo ti cionistu WTC pa pati Jim O\'Neill upravlja s fondom od 650 miljardi dolara i kaze \" Ja volim Rusiju \" a ti cionistu ovdje zagovaras mrznju izmedju Hrvata i rusa . O\'Neill, who coined the BRIC term in 2001 to describe how the clout of Brazil, Russia, India and China would challenge the West\'s economic dominance... \"For those who have a little bit of foresight, it gives them the chance to get in at sensible levels,\" O\'Neill, who helps oversee $677 billion in assets at Goldman, told Reuters Insider television at the St Petersburg Economic Forum in Russia. \"China and Russia are both looking quite interesting because they are cheap,\" he said. \"Contrary to the email I get every two hours about why I should drop the R from BRIC, I quite like Russia.\" Anxiety about a U.S. slowdown and inflation in China have prompted the likes of U.S. market strategist Richard Bernstein to talk of \"monstrous\" risks to emerging markets. O\'Neill said the short-term worries about

VL
WE
WelcomeToCroatia
22:19 17.06.2011.

17.06.2011. u 21:25h U2 je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ja cionist? haha. vic dana. gle ako imas nesto za reci onda koristi argumente a na vrijedanja. a ja niti sam spomenuo srbe niti hrvate. u Rusiji vlada bivsi KGBovac a u Kini Kini pseudo komunisti. A narod pati. i to je sto ti podrzavas? ti trazis svadu pa vidis bijele miseve.

VL
OB
-obrisani-
22:48 17.06.2011.

+ - 17.06.2011. u 22:19h WelcomeToCroatia je napisao/la: 17.06.2011. u 21:25h U2 je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ u Rusiji vlada bivsi KGBovac a u Kini pseudo komunisti. A narod pati. i to je sto ti podrzavas? +++++++++++++++++++++++ A u USA i EUU vlada cionistički kartel i to 100% !! Narod ne samo da pati ,nego ga pljačkaju ( bankarski kamatari i zelenaši ) svaki dan.

VL
WE
WelcomeToCroatia
23:07 17.06.2011.

I vi stvarno u te gluposti vjerujete?

VL
IR
irani
08:35 18.06.2011.

17.06.2011. u 23:07h WelcomeToCroatia je napisao/la: I vi stvarno u te gluposti vjerujete? -------------------------------------------- Welcome, Ljudi upitne inteligencije i diskutabilnog psihickog zdravlja imaju izuzetno poremecene poglede,ideje i vjerovanja. Kada se oporavis od shoka, zapamti osnovno pravilo ovdje - ignoriraj slaboumne,ne, ima ovdje i normalnih ljudi s kojima mozes diskutirati, bez obzira da li se slazete u pogledima ili ne.

VL
FR
franjo0303
11:03 18.06.2011.

Ne štiti Rusija i Kina prijatelja već principe nemešanja drugih zemalja (Amerike i njenih vernih sluga) u unutrašnje probleme jedne zemlje.

VL
Avatar ferdinand_ni
ferdinand_ni
11:51 18.06.2011.

Welcome to Croatia I u Njemačkoj je na vlasti bivša KGB-ovka i Putinova prijateljica. Čemu dvostruka mjerila?

VL
Avatar ferdinand_ni
ferdinand_ni
11:56 18.06.2011.

Kinesku politiku ne podržavam, a što se tiče gospodarskoga uređenja, tamo je sada državni kapitalizam. To je nešto što je za vrijeme gospodarske krize u SAD-u tridesetih godina uveo Franklin Delano Roosvelt. Komunisti su samo nominalna stvar. Welcome to Croatia Ti koji smatraš američku politiku hrvatskim prijateljem, znaj da u Amera nema prijateljstva, nego je samo interes. Oni su bili spremni bombardirati Hrvatsku da se Tuđman kojim slučajem oglušio na njihov poziv da se ne ulazi u Banja Luku. Ameri nemaju prijatelja, osim Engleza. Ostalo je sve interes.

VL
Avatar ferdinand_ni
ferdinand_ni
11:58 18.06.2011.

I ako me ijedna zemlja podsjeća na Bludnicu iz Otkrivenja Ivanova, onda je to SAD.

VL
OB
-obrisani-
13:32 18.06.2011.

Ovde se radi o jednoj u sustini nenormalnoj ideji da se sve zemlje stave u red odbrane protiv nadolazecih ekonomija u cilju sacuvanja monopolske pozicije u svetu.Prvo zemlje bogate energetskim izvorima,zatim zemlje koje ce mobiliziratui vojnike[ukljucujuci Hrvatsku],i sto vise ostalih zemalja koji ce biti zid zastite liberalnog kapitala.....Sve ostalo je glupost,demokratija,vere i ....takozvane slobode...

VL
UN
unbekant
17:49 18.06.2011.

pa to je apsolutno normalno da Rusija i Kina stite Al-Assada,jer covjek hoce da odrzi mir u toj svojoj drzavi,jer ta sacica americki placenika,i domaci izdajnika,moraju se unistiti,do temelja,zasto da svi normalni Sirijci trpe ,ta placenicka gov...,zato treba Al-Assada podrzati,i nas je podrzala amerika,kad su domaci izdajnici,poceli s \"balvan-revolucijom\",ali mi smo to brzo zabaoravili,i od zrtve i mi posdaosmo agresori po svjetu..naravno za americke interese...

VL
IR
irani
18:46 18.06.2011.

18.06.2011. u 17:49h monatmai je napisao/la: pa to je apsolutno normalno da Rusija i Kina stite Al-Assada,jer covjek hoce da odrzi mir u toj svojoj drzavi,jer ta sacica americki placenika,i domaci izdajnika,moraju se unistiti,do temelja,zasto da svi normalni Sirijci trpe ,ta placenicka gov...,zato treba Al-Assada podrzati,i nas je podrzala amerika,kad su domaci izdajnici,poceli s \"balvan-revolucijom\",ali mi smo to brzo zabaoravili,i od zrtve i mi posdaosmo agresori po svjetu..naravno za americke interese... ------------------------------------------------- Assad je mirotvorac koji se bori protiv sacice americkih placenika i domacih izdajnika koje se mora unistiti do temelja FENOMENALNO, 10/10 . Svi normalni Sirijci trpe ta placenicka gov.. IZUZETNO , 10/10 . Zato treba Assada podrzati i nas je podrzala amerika kad su domaci izdajnici poceli s .”balvan-revolucijom” ... MORA DA JE DUBOKO, ALI JA NE KUZIM, :-( 100/10 . Ali mi smo to brzo zaboravili i od zrtve mi posdaosmo agresori po svjetu naravno za americke interese ... NAZALOST, POJMA NEMAM O CEMU SE PRICA, ALI ZVUCI “ZANIMLJIVO”, 732,500.321/10 . :-) :-( :-)

VL
UK
Ugo Kajvez
16:11 22.06.2011.

18.06.2011. u 18:46h irani . Ajde cionista jedan, kad ti je smjena da ideš čuvati logor zvan gaza? ............

VL
IR
irani
20:52 22.06.2011.

Tupi tupamaros, tata ti je cionista !

VL
UK
Ugo Kajvez
07:52 25.06.2011.

22.06.2011. u 20:52h irani je napisao/la: Tupi tupamaros, tata ti je cionista ! . -------------------------------------------------------------------- . Ako nisi cionista (u što je teško vjerovati) ............ vrlo dobro znaš da su pobune u egiptu, tunisu, libiji siriji i jemenu umjetno izazvanee od strane zapada, posebno u zadnje tri jer su bliske ruske suradnice-saveznice (ruske vojne baze u jemenu i siriji) .................. . Služiš se demagogijom .............

VL
IR
irani
14:25 25.06.2011.

Ugo, . Molim te ne lazi. . Bujna masta nemora uvijek biti losa, ali ti toliko pretjerujes da vise nije cak ni smijesno! . Ako stvarno vjerujes u te blesavoce, onda te zaista zalim! . Ako samo poziras, jer misliss kako si interesantan - vjeru mi, nista od toga nije narocito interesantno. Naprotiv! . :-(

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.