Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
udar na džepove
Povratak na članak

Ručak u Saboru skuplji četiri kune

Zastupnici će za glavno jelo i juhu plaćati 36 umjesto dosadašnje 32 kune

Komentari 74

HE
hellbani
15:38 28.03.2011.

sabornici bi trebali imat place onoliko koliko se zalazu za ovu zemlju... 0 KN ! ... prokletnici !

VL
PI
piranha2
15:39 28.03.2011.

kako će sad jadni biti gladni 36 kn ručak-strašno stvarno veliki udar na njih preporučam toplo da odu u dućan i da kupe narminice za isti takav ručak za cijelu obitelj-da se vidi kakav su udar napravili nama

VL
DU
Deleted user
15:40 28.03.2011.

Ovo je sada ozbiljan razlog da si dignu plaće za 29%.

VL
OB
-obrisani-
15:50 28.03.2011.

Rucak im je triput skuplji nego nama..mi imamo rucak vec za 12 kuna ....

VL
OB
-obrisani-
15:57 28.03.2011.

28.03.2011. u 14:52h stevica je napisao/la: Juha,pecenje sa prilogom,kruh,salata 26 kuna.Zna sivka zasto zeli po svaku cijenu ostati na vlasti,i to je vid pljacke. ...................................................................................................... Pricas li ti o sluzbenicima ili zastupnicima???Meni se cini da ti nisi u stanju procitatii tri recenice sa razumjevanjem..ZASTUPNICI SU JELI ZA 32 SADA JEDU ZA 36 ...a mi jedemo za 12 kn...triputa skuplje placaju zastupnici rucak nego ja...

VL
UD
Utjerivać dobroga
15:58 28.03.2011.

nek im poskupi 1000 %, možda krepaju od gladi

VL
BA
baš
16:04 28.03.2011.

Bravo, sad će napuniti državnu blagajnu. Plaćaju dopunsko zdravstveno osiguranje kao onaj tok zaradi 5.100,00 kn, bez obzira što oni zasigurno nemaju manje ukupno od 20.100,00 mjesečno, a jedu nekoliko puta jeftinije. Svaka im čast. Mogu ja jednog subvencionirati. Doduše možda se već naplatio recimo iz slivnih voda-HRVATSKIH VODA, ili iz komunalne naknade ili nekog tređeg poreza, al nema veze. Predlažem da otvorimo \"kumstvo\" ili nešto slično kao za one jadne i unesrećene pa da mi imamo svako po jednog SABORNIKA kojega ćemo donirati i zvati se kumovima.

VL
BA
baš
16:06 28.03.2011.

Posebno bi mi bilo drago kumovati nekom članu naše Vlade. Kako ih sve skupa nije stid? U Japanu i podzemlje pomaže svoje građane u nevolji. Doduše kod nas nije opi.dila nuklearka, ali njihov učinak je sličan.

VL
LR
ljerka ribolina
16:06 28.03.2011.

baš .....što ne pišeš dr. Milinoviću da podigne limit za dopunsko opsiguranje, zašto ovdje za badava trošiš rječi....

VL
PU
pusrane
16:14 28.03.2011.

Ručak u Saboru skuplji četiri kune................ a što kaže Lubenica na to...?

VL
ME
metod
16:15 28.03.2011.

Ajde molim te pa još ida političarima dižemo cijene jela ajde to je več bezobrazno!!! Ja predlažem da se svi odreknemo 3% plače da jadnici imaju za ručak!!!!!

VL
MA
maklin
16:34 28.03.2011.

rado bi da i narod ime i te skuplje cijene kakve imaju ovi političari, narod gladan a, Bebić, Šeks, Sanader, Šuker, Čobanković sve \"krupni\" HDZ-ovci kojima narod plaća debljanje i samih njih i njihovih bankovnih računa.

VL
Avatar NJUŠKALO
NJUŠKALO
16:36 28.03.2011.

cijena po kojoj se hrana nabavlja u Saboru nije baš povoljna, no ugovori su potpisani tako da se trenutačno neće raspisivati novi natječaj za nabavljače. ------------------------------------------------------------------------------------------------- Oni bi trebali prvi znati ko je maznuo proviziju za dobavljača.

VL
IM
imhotep85
16:39 28.03.2011.

ajoj jadni, moramo hitno početi sa akcijama skupljanja pomoći ugroženim zastupnicima, ovo će im ugroziti egzistenciju. važno da je poskupljenje ulja i šećera došlo tiho, a građani kojih se to tiče imaju 8 puta manju plaću od zastupnika

VL
ZD
zdravkot
16:40 28.03.2011.

Sada mi je tek jasno kololiko veliku mirovinu imam. Mogu pola sabora častiti ručkom, ali bez gemišta!

VL
OB
-obrisani-
16:43 28.03.2011.

Kakvi bolesni komentari...

VL
OV
over
16:44 28.03.2011.

jedan veliki kontejner u sabor umjesto kuhinje pa nek kopaju po njemu - tad ce im valjda biti jasnije sto u napravili ovoj jadnoj drzavi!

VL
X2
xychhr-200
16:50 28.03.2011.

28.03.2011. u 15:57h bubimir 2011 je napisao/la: 28.03.2011. u 14:52h stevica je napisao/la: Juha,pecenje sa prilogom,kruh,salata 26 kuna.Zna sivka zasto zeli po svaku cijenu ostati na vlasti,i to je vid pljacke. ...................................................................................................... Pricas li ti o sluzbenicima ili zastupnicima???Meni see cini da ti nisi u stanju procitati tri recenice sa razumjevanjem..ZASTUPNICI SU JELI ZA 32 SADA JEDU ZA 36 ...a mi jedemo za 12 kn...triputa skuplje placaju zastupnici rucak nego ja... ==================================================================== Ti sigurno jedeš samo Kosoričinu krumpir salatu... zato i plaćaš samo 12 kuna.

VL
OB
-obrisani-
16:53 28.03.2011.

28.03.2011. u 16:50h xychhr-200 je napisao/la: 28.03.2011. u 15:57h bubimir 2011 je napisao/la: 28.03.2011. u 14:52h stevica je napisao/la: Juha,pecenje sa prilogom,kruh,salata 26 kuna.Zna sivka zasto zeli po svaku cijenu ostati na vlasti,i to je vid pljacke. ...................................................................................................... Pricas lii ti o sluzbenicima ili zastupnicima???Meni se cini da ti nisi u stanju procitati tri recenice sa razumjevanjem..ZASTUPNICI SU JELI ZA 32 SADA JEDU ZA 36 ...a mi jedemo za 12 kn...triputa skuplje placaju zastupnici rucak nego ja... ==================================================================== Ti sigurno jedeš samo Kosoričinu krumpir salatu... zato i plaćaš samo 12 kuna. .......................................................................................................................... Jedem ono sto je na meniju taj dan..rucak 12 kn a ti vjerovao ili ne..svejedno je...

VL
Avatar Šeherezada
Šeherezada
17:15 28.03.2011.

Stvarno su ručkovi u Saboru \"jako skupi\". ! Ja bih takav ručak platila sigurno 100 kn, a oni papaju kao kraljevi a plaćaju sitnicu. Da mi je vidjeti dali i naš umirovljenik si može priuštiti takav ručak, ili obitelj gdjeje radi samo otac za 3000 kn mjesečno.? oni mogu pojesti samo juhu, a ostalo zajedno s desertom zaboraviti.,.....

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.