Rojs optužen da je zadržao 60 tisuća eura za haaške optuženike
Novac je Rojsu dao Jako Andabak, no on ga nije proslijedio obiteljima optuženika iz BiH.
Komentari 69
ako si ti glup i slijep, nisu svi birači kojih sada ima 750 tisuća manje i to vaših muljatora.
najprije ljudi imaju poticaje na stambenu štednju, pa zato krenu u stambenu štednju, da bi ih vi izigrali promjnom pravila ma tko će s vama na kraj
doduše, Karamarko nije trebao izreći ono "peronospora", ali i u tom javnom diskursu vi prednjačite, konačno, "ustaška zmija" je izrečena prije "crvene peronospore" dakle, tražili ste odgovor, pa se sada sablažnjavate, a kad vi "častite" druge, onda vam nije ružno
naravno, Kardinal neće Fredu odgovoriti ništa, zato jer je Kardinal, a običan čovjek bi znao što bi mu rekao, a zna i on
Nebi to Rojs uzeo,on samo jami..
Ova serija napada na HVO, i spominjanje HVO-a u negativnom kontekstu ima isti cilj kao i ono kad je objavljeno da je Gotovina u mutnim poslovima. To je zato što uskoro treba biti presuda pa se opet priprema javnost kakoo bi prihvatila osuđujuću presudu, ali opet su se preračunali i grdno se varaju, u onom slučaju tužiteljstvo je odavno odustalo od UZP-a, jer je shvatilo da nema nijednog dokaza, a da su svi dokazi upravo protiv takve sulude teze, i bavi se isključivo individualnom odgovornošću, a vi vaše teorije urote ćete morati prodavati takozvanom "hrvatskom", takozvanom vrhovnom sudu, jer oni sude i donose presude na temelju teorija urote, a haški sud to čini na temelju činjenica i dokaza. Tako je haški sud i u nepravomoćnoj i pravomoćnoj presudi odbacio svaku odgovornost države za Varivode, jer nema dokaza, i jer dokazi pokazuju suprotno, i onda je Vrhovni sud na temelju teorije urote ipak proglasio Hrvatsku krivom. Ista stvar je i ovdje, Kad vam Haag opet nabije košaricu te vaše spačke morat ćete krpati na "hrvatskim" sudovima...
I on ti je bio ponos hrvatskog naroda... .Da umres od jada!!
Da li mi moze netko iz VL odgovoriti na vrlo jednostavno poitanje. Kakav kriterij imate za BRISANJE necijeg komentara??? To ne mislim na kometare koji su uvredljivi po bilo kojoj osnovi, ili komentari gdje ostavite ime ali "delete" sadrzaj. Tu Tu mislim na komentare koji jednostavno nestanu,kao da nisu nikad postojali. Da li u tim komentarima neka rijec automatski brise isti, ili netko sa malo skole sjedi i cita pa sto mu se ne svidja jednostavni izbrise. Hajde, budite toliko posteni pa nam otvoreno recite koje su to rijeci da automatski brisu komentar. Unaprijed hvala.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kad smo kod lokalnih, baš me zanima kako ćete proći na istim. lol