Sunak: Biti premijer za mene je najveća privilegija u životu
Prošloga je tjedna nakon samo 44 dana mandata premijerka Liz Truss podnijela ostavku na mjesto premijerke
Komentari 37
Evo, Engleska postala Indijska kolonija
hahaha, koja ironija! llik sada treba cijelu englesku dati indiji u koncesiju na 150 godina da se izravnaju računi! živo bregzit!
Tek se sad može vidjeti koliko nisko je spala UK,nakon BREKZITA 3 premijera su pala,kako izgleda pali su na nekadašnje kolonije da ih izvedu iz ćorsokaka.
Evo sta se desava sa nekontrolisanom imigracijom,uskoro ce neki Arap da bude na celu Njemacke ili neke druge drzave.Ukoliko ih ne deportuju to nas ceka.
Sad slijedi procvat britanske ekonomije i demokracije... Jadni bljedunjavi žuje....
Kajtazi se dobro prodao. Evo ga na vlasti u Hrvatskoj, a i rođak mu je novi premijer Engleske. Brijem da će sljedeća osoba na primijersko mjesto doći s riječima: "My pronounces are: they/them and colwn/clown self".
Engleskoj očito ide sve nabolje. Prvo je stigao Karlo, pa Riši.
Dobro je, bolje hindus nego Pakistanac Sadiq Khan
Taj otok svakim danom tone sve dublje i dublje... Ne treba njima ni ruski Sarmat ni Poseidon, oni su sami sebe potopili. Gradonacelnik Londona... Pakistanac, premijer Engleske... Indijac! Sto bi rekao Ivan Gundulic... "Kolo od srece uokoli vrteci se ne pristaje, tko bi gori, eto je doli, a tko doli gori ustaje". Nazalost, to je buducnost svih "zapadnih demokracija", u prvom redu Europe...
Od mocnog engleslog carstva malo ce ostati jer su se sada prodali svojoj bivsoj koloniji Indiji
Tko bi gori, eto je doli, a tko doli gori ustaje.
Neče ni ovaj Sunak dugo trajati. Ne zato što je on dobar ili loš, nego zato što su očekivanja Britanaca nerealno velika. Oni traže nekoga ko če im vratiti blagostqnje iz kolonijalnog vremena koje je još jako u sječanjima. Tu nikakva pamet ili obrazovanje lidera ne pomaže, jer za ispunjenje takvih očekivanja treba neko čudo da se desi , na nivou Abra Kadabra.
Sada su aktualni veliki sukobi hindusa i muslimana u Engleskoj a Englezi su nemoćni u vezi toga to me podsjeća na Palestinu 1940ih kada Englezi više nisu mogli kontrolirati sukob Arapa i Židova pa su jednostavno napustiti to područje
Odmah nakon izbora sada bivše premijerke napisala sam da će ovaj gospodin biti premijer. A nisam vidovita. I razloge zašto. Samo slušam što govore ljudi koji znaju više.
hahahabhaha yess..no black on union jack
Ha,ha,... UK rasiste je stigla zaslužena kazna. Riši, obriši pod njima, rasturi, raz*ebi te vjekovne tlačitelje uma i tijela drugih naroda.
Ja mislio da oni trebaju premijera, a ne sakupljaca sekundarnih sirovina.
Ukoliko ga Juncker snimi bit će veselo 😂😂
Indijci su najinteligentniji ljudi na svijetu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A ha ha ha ha pa svijet stvarno ide kraju. Ovi su ih stoljecima tlacili i pljackali a sad im ovi postaju premijeri.....pa to je stvarno kraj....