Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Burno u Otvorenom
Povratak na članak

Ribić se sukobio s poduzetnikom: Prema kome da budemo solidarni, prema kapitalistima?

Jedan dio poduzetnika radi pošteno, drugi hoda po rubu kriminala, rekao je Ribić što se nije svidjelo Hrvoju Bujasu iz Inicijative Glas poduzetnika

Komentari 42

MK
mkzr
04:09 02.04.2020.

Nema šanse da ovdje doživimo restruktuaciju državnim institucija (ne firmi jer firme nekaj proizvode a ovi su samo birokracija)dok god se sve te ljude ne natjera na rad (čast izuzecima) nema ovdje napretka.Što se mene tiče neka mi gazda vozi 250 mercedesa s-klase ako meni daje super plaću ja ću biti super zadovoljan i ne zanima me ko kaj vozi i koliko ima.Nas mlade zanima rad (normalan rad ne po cijele dane ) i dobra plaća za normalan život jer što više rada to bi i plaća trebala biti veća, ali ako je bruto 10.000,00 kn država ti uzme hrpu love za svoju birokraciju.Treba napraviti kao sve bivše komunističke države (Češka,Slovačka,itd) mali državni aparat i mali porezi na dohodak pa će ljudi dobro živjeti i željeti raditi(ovako svi žele samo u državne firme).

VL
Avatar comandante
comandante
06:31 02.04.2020.

pustimo sada Ribića......radnici, pomozite "poduzetnicima", budite solidarni, odreknite se plaće jer kada prodje kriza oni će vas ponovo staviti na minimalac, neće vam platiti prekovremene, nećete imati godišnji, bolovanje... a oni će, izrabljujući vas, voziti auto visoke klase, izigravati biznimane, šetati u odijelima sa novim mobitelima... pravi kapitalisti

VL
ZA
zagabria5
00:31 02.04.2020.

Što radi Bujas, preprodaje tuđe usluge. Biznis i po

VL
Avatar Odojak
Odojak
23:56 01.04.2020.

Kakvi kapitalisti, ovo su feudalci i robovlasnici, ovdje im je raj. Čast iznimkama koji poštuju svoje radnike i dostojno ih plaćaju, takve možemo na prste nabrojati. Radnik je izjednačen sa socijalnim slučajem, dok radnici nemaju za kruh njihove gazde putuju po egzotičnim putovanjima, žderu s političarima po skijalištima, voze se u helikopterima i jahtama. Ne mislim na mikro podizetnike, zanatlije, nego na robovlasnike gamad kapitalističku...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.