Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
Povratak na članak

Pusić: Poludjelog zločinca vratiti u Haag!

Potpuno je jasno da on šteti europskom putu, u prvom redu Srbije, a onda i dobrim odnosima između Srbije i njezinih susjeda

Komentari 30

PA
pavel1001
16:58 02.12.2014.

da tako govori za vlastitog oca...

VL
MX
Mister X
22:48 01.12.2014.

Koja je to super intelegencija taj Šešelj da se nisu svi ovako mnogi pametni ponjeli da ga uzdignu iznad neba nikada nebih to mislio i povjerovao... Kad se vidi kako je to super mozak koji ne razmišlja kao običi "građanini i uglavnom neuspješni ili jadni političari koji nas ekonomski vode sve dublje i dublje u mulj ! I Dokazuju svojim postupcima javno tko presudi i što je sud ... Uspio je postiči besmrtnost u Srbiji i kod svih Srba izazvao ponos ! Koliko muke ima Hag, Hrvatska i sučesnici eu da se naprežu da se bore sa njim - da ga unište a u stvari rade za njega ! Svjesni da je bolje da ostatk živita provede u miru i spokoju u EU kod i pored prave medecinske pomoči i nadozora.. Ne da umire tamo pred familijom i da gledaju kako su bespomočni mu pomoči i da im nanaša materijalnu štetu bespotrebno ! .. Šešelj je bio sv jestan da ide samo da se pozdravi i da mora izgubiti bitku ali se dokazao da jedno nije - kukavica ! Nažalost to su mu sve omogućili ostvarili njegovi neprijatelji !

VL
LU
luftbrenzer
23:13 05.12.2014.

Bezobrazni Šešelj je javno obznanio da već dugo pozna Vesnu Pusić i da izuzetno cijeni njeno porijeklo. Da je gentlemenski prešutio te neugodne detalje, sada ne bi bio u nevoljama vezanih u prisilno vraćanje u Haaški zatvor. Doduše, nije ga ga ni Pusička trebala vući za pogani jezik.

VL
BB
brle brkić
07:53 02.12.2014.

kada se iz zatvora pušta čovijek sa takim profilom bez jamčevine ,čovik se mora zapitat tko tu kumuje,biče daje odradijo dobro posao zaštoje bijo plačen jer ima njih kojim anije uinteresu da tu nedođe do normalizacije odnosa ,kad bih se švabe vračale u doba 2 svj.rata nebi nikad napredovali a bili su največi gubitnici.

VL
DU
Deleted user
01:31 02.12.2014.

Šešelj je bio i ostao legenda bez obzira na sve što jest ili nije napravio. A Pusićka, Kosorica, Plenković, Kolinda i ne znam tko se još sve nije osjetio pozvanim napasti Šešelja, bili su i ostali samo prodane sitne dušee nebitne za povijest ovih prostora.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.