Pupovac o Vulinovoj izjavi: 'Nisam zadužen za crne kronike srpsko-hrvatskih odnosa'
- To nije jezik kojeg bi ja preporučio bilo kome i to sam više puta rekao u vezi sa istupima ministra Vulina - kazao je predsjednik SNV-a.
Komentari 113
Tražiti od saborskog zastupnika pupovca, koji ide redovno na raport svome premijeru u srbiju da kritizira vulina je neozbiljno. On u hrvatskome saboru provodi interese srbije. On je i doveo vulina u dogovoru sa njihovom vladom jer su znali da će oplest po hrvatskoj dok naši političari moraju šutit jer su dozvolili da nam je gospodarstvo previše ovisno o toj zemlji pa zato ko papagaji ponavljaju da je Vulin problem srbije.
kad će doći dan da nam taj ratni profiter više neće soliti pamet?
Dokad će ovaj pametovat? Dosta mi je njegovih izjava i gluposti.
....jesi...jesi...moj milorade...i te kako......kaj se joguniš...?...
A kako jedva doceka komentirati izjave nasih politicara, iako nikad ni jedan nije bi blizu bio bezobrazan kao Vulin. A buduci da je ocito Pupovac bio domacin onda je I on odgovoran za ponasanje gosta. Samo je problem sto se on slaze s Vulinom, a ipak ima mjesto u Saboru I politickoj sceni Hrvatske I Hrvata. Apsurd je da na nasim ledjima sve stece I to dok pljuje po nama. Rijesila bih ja to po kratkom postupku, ne bi imao vise sto reci niti bi itko prenosio njegove izjave o bilo cemu.
Dr. Pupovac nije zadužen za crne kronike srpsko-hrvatskih odnosa nego za bijele strane jadransko balkanskih međunacionalnih odnosa.
4-ri metarcki visoki zid na granici s srbijom samo nastavimo tamo di mađarska stane davno sam to tražio i naravno zaključavali su mi račun i ovo uklanjali poslije zaključavanja i tako to mčeztnici rade njihove pljuvačke ostaju hrvatske istine nestajuu - misli da neće to potrajajti - tik tak tik tak- curi i piješčani sat-
pupovac bi trebao govorit hrvatskim jezikom jer hrvatsko srpski ostao je u jugoslaviji-
Ono što Vulin bubne nad Jadovnim to ovaj misli i trkelja povazdan.
..srbi se još uvijek ponašaju kao da smo njihovo vlasništvo,uz ovakvu ministicu VP to će se još događati,treba nam bolji ministar VP,koji će nas i zastupati i braniti da ovakvi zlotvori ne rade ovo šta nam rade,
Pupovac i njemu slični su zaduženi samo za pljuvanje po Hrvatskoj i Hrvatima!
Hvala braniteljima i civilnim žrtvama koje su nam omogućile život u demokraciji
grubo se zaboravio razlog dolaska u Jadovno izjavom ovog neodgovornog tipa .
pametan coik
Koji primitivni komentari od hrvatskih maloumnih nacionalista! Hvala Bogu što većina Hrvata nisu tako blesavi. Sramite se boga i naroda! Vi ste bolesni izrodi !
Vrlo važno što Vulin lupeta. Važno je da imamo mudru predsjednicu i predsjednika vlade koji su jasno rekli da su partizani i branitelji stvorili hrvatsku. Još da se tamo pojavio makar lokalni župnik katoličke crkve, sve bi bilo idealno.
Gaospodin Pupavac je blago Hrvatske, samo Hrvati to nikako da vide i saznaju!
Pupovac ne voli ni ustase ni cetnike, on je stara komunjarica, ne treba njega napadati, A Vulin je poznat po jezicini kao Karamarko, voli dizati tenzije i divljati, inace ga ne bi nitko ni sljivio dva posto kao i ovoga nasega huskaca.
ne vidim čemu ovoliko buke oko istine - ČINJENICA je da je Stepinac u doba NDH doista bio vojni vikar i dijelio blagoslove ustaškoj vojsci. Za vojnog vikara Stepinac je u NDH potvrđen početkom siječnja 1942. može se to nekome sviđati ili ne, ali činjenica je da Vulin nije ništa slagao.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A što je tamo radio srpski vojnik u agresorskoj uniformi?!