Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predsjednik SNV-a
Povratak na članak

Pupovac o Vulinovoj izjavi: 'Nisam zadužen za crne kronike srpsko-hrvatskih odnosa'

- To nije jezik kojeg bi ja preporučio bilo kome i to sam više puta rekao u vezi sa istupima ministra Vulina - kazao je predsjednik SNV-a.

Komentari 113

NE
neverSDP
22:00 22.06.2015.

Ajme koji licemjer od čovjeka,,bogme se boji za saborsku fotelju,,,zamisli Pupi da Ruža kaže da su se u Jasenovcu poslije rata ubijali Hrvati i da je to razlog zašto Tito nikad nije posjetio Jasenovac,,,bi li onda bio zadužen za crne kronike????

VL
BU
bubimir
22:47 22.06.2015.

smeće je došlo iz srbije u režiji pupovca i njegove bratije, pametnome dosta

VL
GE
gemist
23:14 22.06.2015.

U principu je izrekao stotine rijeci ,a nije rekao nista bitno,jasno,to su njegovi i sigurno se slaze s ovim i tak definitivno razmislja u glavi,ali ne javno,a dobro uhljebljen pa kod nas je zastupnik u saboru pa ajmo malo mlatitt praznu slamu,a mora beknut jer je zastupnik srpske manjine,saborski zastupnik,ali ne previse pluvati po nikom da ostane cist pred svima ipak prima placu od HR drzave

VL
FA
faxfax
23:39 22.06.2015.

ucini nam uslugu pupi i samo crkni vec jednom...samo to nista vise ne trazimo...

VL
Avatar prckoostajeprcko
prckoostajeprcko
23:06 22.06.2015.

ma nema šta on nije za to kompetetan da bi komentirao izjavu Vulina pa za ne povjerovati .. a kada je Mamić rekao da treba brojati krvna zrnca onda je bio naj bučniji i morao je reći da je toto šovinizam a ovo je po njegovom domoljublje ljudi pa on on samo za sebe što javno nekaže da je č.. vojvoda.....

VL
LU
lužnjak
22:58 22.06.2015.

eeE, Divka=Divka, kako je sve to dodro umotano a unutra nema ništa, iako bi se pokriće na odgovornost ipak trebala svaliti na surogat. Baš grda percepcija, za dobar i iskren zaključak

VL
NE
neverSDP
22:35 22.06.2015.

Mene više od Pupovca zanima TKO je pozvao i na čiji prijedlog je došao taj osvjedočeni chetnik??? Chetnik koji generala Gotovinu naziva Ustašom????Nek se organizatori jave,,,,osobno mislim da je to sdpeovskokosovskoudbaška služba naredila

VL
SA
santos008
21:53 22.06.2015.

Pupi pupt.

VL
CA
Catalonia
23:37 22.06.2015.

Jok milodare.ti si zaduzen za pljuvanje i gađenje Hrvatske,hrvata i svega što ima veze sa Hrvatskom.ti si zaduzen za cicanje hrvatskih kuna i to ti ide nevjerovatno dobro i uspješno!!!!ti i tvoja bratija!Bog i Hrvati!!

VL
MA
Majur
22:59 22.06.2015.

Pupi kao u 90-ima....sjedi u Zagrebu,cereka se kao hijena kad leš vidi,podbada jednu stranu(zna se koju),a kad njegova braća po krvi i srcu zagaze u gov.o veli:" ne želim se mješati"....I još od 91 čeka da se plan sprovede...

VL
Avatar Mrki medvjed
Mrki medvjed
23:15 22.06.2015.

O mentorima sve najbolje!

VL
Avatar NikadRobom
NikadRobom
00:14 23.06.2015.

Srbi tj.Vlasi pobijaju sve zakone fizike.Jama duboka 34 metra a po njima to je grobnica cca.14000osoba,zanimljivo.

VL
GE
gemist
23:42 22.06.2015.

Zamislite sad nemogucu teoriju da se desila a nije da je nas premijer bez obzira sve reagirao makar bio negdje na lezaljci na na moru,a srpski ministar nam popljuvao naseg kardinala u HR kod nas i da je rekao a sto on ima pljuvati po njemu u HR,zovite specijalce iz Luckog nek ga strpaju u maricu i izbace van na granici sa Srbijom,a poslije budemo vidjeli sto je bilo,e to takav potez ne moze se kupiti i platiti

VL
Avatar nula
nula
00:13 23.06.2015.

Pupovac je gori od Vulina .

VL
SA
santos008
22:10 22.06.2015.

Lipsi od Mesica i Pusica.

VL
GA
Gašper
07:31 23.06.2015.

Tko su bili domaćini, tko je bio organizator? Pročitajte Telegraf gospodo od 3.travnja, sve ste vi znali što je dotični ministar u vladi Srbije tada izjavio, između ostalog o Anti Gotovini. I onda ste ga pozvali da "popravlja hrvatsko srpskepske odnose". Sramite se svi vi domaćini i organizatori

VL
Avatar man_cro
man_cro
01:55 23.06.2015.

Pupovcu iz obrva raste četnička brada.

VL
Avatar BraBar
BraBar
03:58 23.06.2015.

Citiram: "Dodao je i da je smisao pozivanja predstavnika Hrvatske i Srbije u Jadovno da se na tom mjestu "postigne suglasnost o zajedničkom izmirenju i opomeni o tome što se dogodilo i o tome da se sporna pitanja u vezi s Drugim svjetskim ratom u vezi sa ratnim raspadom Jugoslavije rješavaju onako kako se ta pitanja trebaju rješavati". Jedini razlog pozivanja hrvatskih predstavnika je u tome da im dadu legimitet njihovim lazima, sto su ovi na vlast i te kako spremni uciniti, sramota.

VL
Avatar johnny_bravo
johnny_bravo
08:07 23.06.2015.

Ali si zadužen da na svakom koraku pljuješ po Hrvaticama i Hrvatima kao i Republici Hrvatskoj, te da širiš međunacionalnu netrpeljivost i mržnju.

VL
SO
Somelier
07:31 23.06.2015.

Pozove Vulina, poslije govora da mu ruku da mu čestita a onda nije za ništa kriv. Mislim da bi se Hrvatske vlasti trebale ugledati prema Orbanu i Mađarskoj i još veču ogradu napraviti prema Srbiji ili barem uvesti vize. Neće se srbi smiriti dok ih ne m latneš po prstima.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.