Pupovac o Vulinovoj izjavi: 'Nisam zadužen za crne kronike srpsko-hrvatskih odnosa'
- To nije jezik kojeg bi ja preporučio bilo kome i to sam više puta rekao u vezi sa istupima ministra Vulina - kazao je predsjednik SNV-a.
Komentari 113
smeće je došlo iz srbije u režiji pupovca i njegove bratije, pametnome dosta
U principu je izrekao stotine rijeci ,a nije rekao nista bitno,jasno,to su njegovi i sigurno se slaze s ovim i tak definitivno razmislja u glavi,ali ne javno,a dobro uhljebljen pa kod nas je zastupnik u saboru pa ajmo malo mlatitt praznu slamu,a mora beknut jer je zastupnik srpske manjine,saborski zastupnik,ali ne previse pluvati po nikom da ostane cist pred svima ipak prima placu od HR drzave
ucini nam uslugu pupi i samo crkni vec jednom...samo to nista vise ne trazimo...
ma nema šta on nije za to kompetetan da bi komentirao izjavu Vulina pa za ne povjerovati .. a kada je Mamić rekao da treba brojati krvna zrnca onda je bio naj bučniji i morao je reći da je toto šovinizam a ovo je po njegovom domoljublje ljudi pa on on samo za sebe što javno nekaže da je č.. vojvoda.....
eeE, Divka=Divka, kako je sve to dodro umotano a unutra nema ništa, iako bi se pokriće na odgovornost ipak trebala svaliti na surogat. Baš grda percepcija, za dobar i iskren zaključak
Mene više od Pupovca zanima TKO je pozvao i na čiji prijedlog je došao taj osvjedočeni chetnik??? Chetnik koji generala Gotovinu naziva Ustašom????Nek se organizatori jave,,,,osobno mislim da je to sdpeovskokosovskoudbaška služba naredila
Pupi pupt.
Jok milodare.ti si zaduzen za pljuvanje i gađenje Hrvatske,hrvata i svega što ima veze sa Hrvatskom.ti si zaduzen za cicanje hrvatskih kuna i to ti ide nevjerovatno dobro i uspješno!!!!ti i tvoja bratija!Bog i Hrvati!!
Pupi kao u 90-ima....sjedi u Zagrebu,cereka se kao hijena kad leš vidi,podbada jednu stranu(zna se koju),a kad njegova braća po krvi i srcu zagaze u gov.o veli:" ne želim se mješati"....I još od 91 čeka da se plan sprovede...
O mentorima sve najbolje!
Srbi tj.Vlasi pobijaju sve zakone fizike.Jama duboka 34 metra a po njima to je grobnica cca.14000osoba,zanimljivo.
Zamislite sad nemogucu teoriju da se desila a nije da je nas premijer bez obzira sve reagirao makar bio negdje na lezaljci na na moru,a srpski ministar nam popljuvao naseg kardinala u HR kod nas i da je rekao a sto on ima pljuvati po njemu u HR,zovite specijalce iz Luckog nek ga strpaju u maricu i izbace van na granici sa Srbijom,a poslije budemo vidjeli sto je bilo,e to takav potez ne moze se kupiti i platiti
Pupovac je gori od Vulina .
Lipsi od Mesica i Pusica.
Tko su bili domaćini, tko je bio organizator? Pročitajte Telegraf gospodo od 3.travnja, sve ste vi znali što je dotični ministar u vladi Srbije tada izjavio, između ostalog o Anti Gotovini. I onda ste ga pozvali da "popravlja hrvatsko srpskepske odnose". Sramite se svi vi domaćini i organizatori
Pupovcu iz obrva raste četnička brada.
Citiram: "Dodao je i da je smisao pozivanja predstavnika Hrvatske i Srbije u Jadovno da se na tom mjestu "postigne suglasnost o zajedničkom izmirenju i opomeni o tome što se dogodilo i o tome da se sporna pitanja u vezi s Drugim svjetskim ratom u vezi sa ratnim raspadom Jugoslavije rješavaju onako kako se ta pitanja trebaju rješavati". Jedini razlog pozivanja hrvatskih predstavnika je u tome da im dadu legimitet njihovim lazima, sto su ovi na vlast i te kako spremni uciniti, sramota.
Ali si zadužen da na svakom koraku pljuješ po Hrvaticama i Hrvatima kao i Republici Hrvatskoj, te da širiš međunacionalnu netrpeljivost i mržnju.
Pozove Vulina, poslije govora da mu ruku da mu čestita a onda nije za ništa kriv. Mislim da bi se Hrvatske vlasti trebale ugledati prema Orbanu i Mađarskoj i još veču ogradu napraviti prema Srbiji ili barem uvesti vize. Neće se srbi smiriti dok ih ne m latneš po prstima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ajme koji licemjer od čovjeka,,bogme se boji za saborsku fotelju,,,zamisli Pupi da Ruža kaže da su se u Jasenovcu poslije rata ubijali Hrvati i da je to razlog zašto Tito nikad nije posjetio Jasenovac,,,bi li onda bio zadužen za crne kronike????