Utrka za Pantovčak – izbori 11. siječnja?
Izbori u siječnju građanima ostavljaju mir za blagdane
Komentari 103
Naravno da bi mu na ruku išla veća izlaznost, pogotovo onih mrtvih birača koji su još na izbornim listama.
Glas za HDZ, tj. gospodu Kolindu.
Zivi bili pa vidjeli, koliko je taj narod hrvatski svjestan stanja u drzavi i slozan da zna odluciti pravilno. Ali iz iskustva, kad se donose tako vazne odluke hrvati su uvijek bili neslozni i neodlucni. Tko zna bolje lagati aa tu je aktualni voditelj drzave svjetski prvak on ce i pobijediti.
Za novu predsjednicu Kolinda !
lažete lažete i lažete sramota rtl jugonostalgičari
Barbika 30%, buhahaha, ma ako pređe 22% neka bude sretna
šteta što se bandić nije kandidirao...svaki hrvatski trg, u svakom hrvatskom mjestu bi dobio hrvatsku fontanu sa hrvatskom vodom da narod hrvatski pokisne kako dolikuje.
iako se pozicija predsjednika svodi na pomalo kokodakanja pred izbore ili po nalogu političkih istomišljenika na vlasti ipak ću se na dan izbora pokrenuti do glasačkog mjesta, samo iz razloga da ovoj osuđenoj kriminalnoj organizaciji ne dam svoj glas...za doktora ili lignjicu, potpuno mi svejedno. svi naprijed, hdz stoj.
Sve bezvezni kandidati, Kolinda koja je jako friško otkrila da je veliki vjernik,domoljub i hrvat, a lutkica je na koncu, bezlični josipović i filozof Kujundžić.. , A tko će biti predsjednik me apsolutno nije briga niti što ankete kažu. Bespotrebnaa figura koja troši proračunski novac. Ako se Siniša Vuco ponovno kandidira ima moj glas. Barem ćemo se imati čemu smijati.
kakva je kitarović lizačica oltara kad nema mišljenje o abortusu?
Birajmo Milana i vraćamo se sedamdeset godina unatrag. Možda je u to vrijeme bilo bolje pa će nas on tamo povesti.
Svaki izbor osim Josipovica,bih za Hrvatsku bio "Titanik"………...
Ivo Josipović profesor, skladatelj, govori dva strana jezika, sudjeluje aktivno u našoj zajednici 30 godina, pisao tužbu za genocid Srbije. gđa. Kolinda bila ministar vanjskih poslova u Sanaderovoj vladi-znamo kako su odluke donosili-klimanjem glave i angažirana u NATO-u za organizacijuu sastanaka. Sumnjam da bi bila zanimljiva da ne izgleda tako. Pa sad tko ima više kvalifikacija.
1.0 za iveka u prvom krugu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bila zima,snjeg,kisa,magla,bilo kavo vrjeme nece utjecati,na pobjedu ovog naseg presjednika Josipovica,evo vec neki naglasavaju,da su izbori zimi i to bas u najjacoj,i da je to namjestijo Josipovic,pa ja kad nekog postujem ne gledam na vrjeme,idem s njim i uz njega do kraja,zar ni smo u domovinskom ratu bili izlozone svim vremenskim prilikama,i neprilikama,ali ni smo napustali svoja mjesta niti linije,a sada odjednom zbog snjega ce ovi ljepotani i ljepotice izgubiti izbore,jer njihovi glasaci se boje snijega i zime……………...