Utrka za Pantovčak – izbori 11. siječnja?
Izbori u siječnju građanima ostavljaju mir za blagdane
Komentari 103
Ankete pa tko još vjeruje njima? nitkoooooooooo sve ankete radese dase ugodi vladajućima i presidentu..
Bilo bi dobro da unesemo promjene , nova lica nove ideje , nadam se da ce to nas narod uvidjeti, trebamo modernu i bolju Hrvatsku. hocemo --KOLINDU--
Milan Kujundžić će ih pomest na sučeljavanjima, to će biti revolucija...
Najnoviji rezultati respektabilne agencije VASO d.o.o. Kolinda sigurno pobijeđuje sa 106% glasova ,
4.1. je zadnji rok, jer, u slučaju drugog kruga isti bi bio 18.1. (dakle, 30 dana prije isteka mandata aktualnog predsjednika). kako je onda zakonski moguće imati prvi krug 11.1., ako je drugi krug onda 25.1., dakle samo 24 danaa prije isteka mandata aktualnog predsjednika?
jacques.derom.7, Vi kažete da oni računaju kako će u vrijeme biti duboki snijeg koji će odvratiti birače da izađu na birališta. Da je snijeg dubor preko glave čovjeka Hrvatski narod će iskopati tunele pod snijegom kako bi već prije 07,00 sati čekali u kolonama birača s zašiljenim olovkama kojima će jasno zaokružiti novu predsjednicu RH. Prema tome oni mogu po svojoj ovlasti odrediti datum koji god žele, a sve drugo nije u njihovoj nadležnosti niti ovlasti.
Kada god Kolinda postaje naša nova predsjednica!
Osobno mislim da je Kolinda bolji izbor, Josipović mi je malo mlak kada se treba zauzeti za neka pitanja koja su bitna. Ako želiš biti predsjednik/ca moraš nekome i stati na žulj, a ne biti sa svima dobar!
Koliko puta do sada su ove iste anketarske agencije pogodile rezultate izbora? Nijednom! Pa, po čemu su onda pouzdane da se mediji stalno na njih pozivaju?
Izbori za predsjednika bi trebali biti prije Božića tako da kako kažu u SDP-u vrhunac kampanje ne bude za Božićne blagdane. Tako bi ujedno dozvolili da hrvati koji rade vani imaju priliku glasovati u I i eventualno u II krugu. SDP se boji dijaspore Kolinda će pobijediti bez obzira na sve.
Kolinda pobjeđuje! :D
Koliko vidim vecina vas je za starog presjednika , eh kako se radujem da kopate po kontajnerima .
zampovac gubi, kako god okreneš, inače ja na izbore izać neću ne znaš ko je gori
Najveća izlaznost na izbore je oko Božićnih blagdana, tako da je dr. Ivo mudro zaključio da mu taj termin ne odgovara, no neće mu ni ovaj termin pomoći da pobjedi KGK!!! Tko će imalo razuman dati svoj glas čovjeku kojirazuman dati svoj glas čovjeku koji neke intelektualce naziva luđacima i bolesnicima ?????
Gledam koliko su Hrvati politicki a i gospodarski nepismeni to treba javno reci jer zele Josipovica ili Kolindu !! Josipovic je veleizdajnik Hrvatske i hrvatskog naroda kao i gospodarski kriminalac, dokaz Zamp, Cvjeticanin veleposlanik Srbije,Lex Perkovic,ratna steta koju ne zelie zeli protiv Srbije nego zeli povuci tuzbu, HGK i Kabul afera, Hag i svjedocenja, transkripti Domovinski rat, znanja o kriminalu Pupovca, presucivanja na nedjela u sportu koja se desavala u Srbiji, dovodjenje Hrvatske u poziciju agresora u BIH te isprike za agresiju, nepotizam i kadroviranje u javnom sektoru, HTV i nepotizam, Jezic i donacije, javno blacenje profesora Tomca i Jurcevica, britanska politika i politika regiona a ne razvoja Hrvatske, afere u bankama stedionicama Zlatica , kadroviranje veleposlanika upitne proslosti, savjetnici SFRJ, koristenje HR proracuna u predizborne svrhe, strah od javnih nastupa, nedostatak gospodarske strategije, podrzavanje SDP i Vlade koja unistava Hrvatsku, mjere koje poduzima za zatvaranje usta slobodnim novinarima np Sola jednoumlje i rezim od strane Josipovica, Aleksandar Perkovic savjetnik, B Loncar, Uzivanje u mandatu i aktivnosti ravne nuli u drzavi koja je do grla u problemima, nebriga za svojom drzavom i narodom, unistavanje vanjskog ugleda Hrvatske, nebriga za gospodarstvom, uska i prijateljska politika sa Nikolicem iz Srbije, nagomilavanje problema i presucivanje losih odluka Vlade, podrzavanje udruga koje stete nacionalnim interesima HR, nastavak politike antifasisticke Jugoslavije i petokrake, itd itd itd Kolinda stvorili je Mesic i Sanader ima pozitivni stvari kao dugi niz godina u diplomaciji, kao i lakoca komunikacije sa stranim predstavnicima, ali mi smo u diplomaciji postigli ciljeve Hrvatska je clanica NATO, EU sada nam treba gospodarski razvoj a tu Kolinda nije jaka, dobivala je radna mjesta kao podobna,stav o zlocincu Titu nejasan, stav o homoseksualnim zajednicama nejasan, stav o zupanijama zalaze se za opstanak zupanija i vece troskove tj da biracko tijelo bude zaposleno po velikom broju opcina, gradova, zupanija,protiv je referenduma o novom izbornom zakonu sto je katastrofalan stav ne samo Kolinde nego i HDZ, protiv je lustracije isto katastrofalan stav, o gospodarstvu cista nula, financije cista nula, teski uvjeti zivota i stvaranja karijere su zaobisli Kolindu ona je to imala servisirano bez problema cekalo ju je kao podobnu, upitna demokrscanka samo po potrebi i kada joj donosi interes, trg Josipa Broza nebi promijenila u Zagrebu, nejasna politicka pozicija ne pripada desnici niti dijeli ta politicka misljenja, lutkica je na koncu politike Vase i Karamarka a njih dvojica su milicija iz bivseg sistema, SDP i HDZ pripada dvoglavoj partiji i upitan je ugled tih partija u hrvatskom narodu !! Potice iz stranke u kojoj nema demokracije nego cisti centralizam stoga ih je strah od preferencijalnog glasovanja,suti o aferama Sanadera nista cula nista vidjela sto dokazuje u losu sliku eticnosti i postenog karaktera, sluga je medjunarodnih interesa koji se nekad prijecaju pred hrvatskim nacionalnim interesima, evo primjera EU ce poticati ulazak Srbije u EU i od Hrvatske ce traziti bezuvjetan pristup tom slucaju, nas nacionalni interes a i buduci predsjednik HR bi morao traziti ratnu stetu prije ulaza Srbije u EU, upitan novac za predsjednicke izbore jer je HDZ pod blokadom hrvatskih sudova zbog afera Sanadera oi drugih itd itd itd Milan Kujundzic za sada trazi ratnu ostetu od Srbije, lustraciju, proglasuje Tita zlocincem i sistem kao rezim, jasan stav o homoseksualnim zajednicama,blizina KC i izvorni demokrscanin, bliskost svakom hrvatskom interesu, ukidanje zupanija i veceg broja opcina i gradova, poticaj majkama koje radjaju djecu te novcana davanja za djecu do kraja skolovanja, novi izborni zakon po mjeri hrvatskog naroda, gospodarski razvoj i proizvodnja hrane, energije,ulaganja u visokokvalitetni turizam,povratak dsijaspore i njena ulaganja, smanjenje javnog sektora jer su jevtiniji na socijalnoj pomoci,ukidanje udruga koje stete Hrvatskoj, javni HTV i tisak po mjeri hrvatskog naroda,koristenje EU Fondova, postenost, rad, zivot kovan u znoju i radu do doktorata, plemenitost, odanost hrvatskom narodu,upornost da hrvatski narod izadje iz krize, gospodarski plan objektivan i na osnovu resursa koje imamo i trebamo iskoristiti, valutni sustav i banke tu dolazi jedna pozitivna novina koja omogucava razvoj Hrvatske u kratkom roku, razni preustroji, razna osnivanja koja ce podici proizvodnju, ulaganja iz proracuna koja donose odmah novac,promjena DEytona za Hrvate BIH jasno i glasno bez otezanja, promjena i novi ustroj te nove obaveze veleposlanika u interesu Hrvatske, novi skolski sustav i pogodnosti za ucenike i studente, revizija pretvorbe i privatizacije, nulta stopa kriminala, izvoz,manji porezi, ali porezi za prebogate,protiv monetizacije HC, laksa prava hrvatskom narodu za referendum, gospodarski pojas,razvojne zone,koristenje resursa nasih rijeka, plin nafta, obnovljivi izvori energije, gospodarenje otpadom, rjesavanje granice Hrvatske, pozitivna demografka slika Hrvatske itd itd plan ce iznijeti sam dr Kujundzic ovako ili onako pored cenzure ce njegov plan izaci u javnost! Nas glas ide Milanu Kujundzicu jer nam treba domaci covjek sa iskustvom i postenjem da gospodarski razvijamo Hrvatsku, on zna sta hoce a to se poklapa sa interesima hrvatskog naroda!!
Kolinda ce sve pomesti :)))) do pobjede
Kolinda definitivno pobjeđuje.
Pobjeda gđe. Kolinde (neovisno o datumu i 1. ili 2. krugu).
Koje ovaj u sredini ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mislim da bi se javnost jako iznenadila kada bi znala pravo stanje anketa i da ''ovaj kojega jedva čekam da više ne vidim'' vodi u anketama samo zato jer je to namješteno.Idemo Kolinda,samo hrabro,da nam državu napokon vodi netko tko ne obožava crvenu zvjezdu na kapi i ne pozdravlja sa drugovi i drugarice u mjestu gdje hrvatskog svećenika peku na ražnju.Dosta je bilo crvene Hrvatske a crvenimo se zbog toga i od srama.Nakon što je i svijet osudio komunizam kao totalitarni režim odgovoran za zločine neviđenih razmjera mi imamo vladu i lignju koji taj isti komunizam obožavaju i dižu u nebesa.