Prva nova pruga nakon 40 godina: 'Platili smo je 220 milijuna kn, a neće biti spojena?!'
Jedan od glavnih ciljeva izgradnje pruge Sv. Ivan Žabno – Gradec jest skratiti putovanje vlakom od Bjelovara do Zagreba sa sadašnjih sat i pol na manje od sata. Sindikat tvrdi da to nije moguće...
Komentari 35
ma kojih sat i pol,ako dodješ za sat i 45min sretan si!!!!
Ako je kod nas, sve zamislivo je moguće. Realno, iznenadio bih se iskreno kad bi sve uspjelo od prve.
Hteli su reć od Tita do danas nisu napravili ništa niti umeju.
dok zgotove zeljeznicku prugu skuzit ce da nema putnika ali nema veze premjestit ce prugu u brezovicu gdje ju je vlado janic capo digao u zrak hahaha da umres od smjeha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sad nam opet fali inženjera. mogli bi zaposlit nekog rođu iz bosne.