Privedeni Vukovarac preminuo u prostoriji za zadržavanje
Pregled na preminuloj osobi obavio je mrtvozornik koji je konstatirao da na tijelu nema tragova nasilne smrti
Komentari 28
Lako je njima u stanici : 50 ,njih mlati pojedinca
Nema znakova nasilja ,koji će patolog se usuditi drugačije tvrditi,nedo mu Bog!
preminuo prirodnom smrcu,mo`s misliti,hehehehe
Da je covjek kojim slucajem umro u tramvaju, na ulici, u automobilu, svojoj kuci ili stanu, ... Vecina nas bi odmahnula rukom i kazala, pa sta, ni prvi ni zadnji, bez obzira na starosnu dob, to se desava svakodnevno. Ali, kad covjek umre u policijskoj stanici, ... pa normalno je da u svakom od nas to podbudjuje sumnju. Mozda je nesrecnik stvarno umro prirodnom smrcu, a mozda, ... ko zna, .... U svakom slucaju, ovo se ne desava bas svakodnevno, i treba malo bolje ispitati citav slucaj.
Nesretni slucajevi se desavaju te mozda je i ovo jedan od tih ali Policija ovom izjavom daje sumnju. PU vukovarsko-srijemske županije gdje se navodi i da je pregled na preminuloj osobi obavio mrtvozornik koji je konstatirao da na tijelu nema tragova nasilne smrti.
Policij ga prebila bacila u prostoriju na krevet gdje je jadnik umra.Jadno živija čim je iša krasti jadnici ga dotukli.SRAMOTA OD POLICIJE:
onaj ko se usudi na kriminal , kao i njihovi prijatelji-moraju znati da se SRANJA DOGAĐAJU - kog je vraga išao krast
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
da da da da da .